Polityka

Prywatyzacja szansą dla natury:
Tak. Klasyczny przykład tragedii wspólnego pastwiska. W kwestii gruntów ludzie bardzo szybko spostrzegli zalety dzielenia działek/pól toteż zaczęto grodzic. Niestety z akwenami wodnymi jest sporo trudniej, przez co mamy często rabunkową eksploatację, bo nikomu się nie opłaca dbać.
 
Jednak kasą samoobsługową potrafię się obsłużyć, a to zawsze jakiś sukces. Mogę cię nauczyć. To wcale nie takie trudne.
Uwielbiam ataki Skuna ale ,że na Jakuba to jestem w szoku. Skun przecież Jakub trolluje on taki nie jest naprawdę.
 
Gra.
A teraz mozesz sie puszyc jak paw bo przeciez umisz kase samoobslugowa.
To gitara. A przy okazji, czemuś się tak o cebulę obruszył? Jesteś jakimś nacjololkiem czy co? Bo nie przypominam sobie. Jak np. na Szwabów powiem Niemry a na Jankesów - Hamburgery to też cię będzie boleć, czy tylko zbiorowości polskiej bronisz?
 
To gitara. A przy okazji, czemuś się tak o cebulę obruszył? Jesteś jakimś nacjololkiem czy co? Bo nie przypominam sobie. Jak np. na Szwabów powiem Niemcy a na Jankesów - Hamburgery to też cię będzie boleć, czy tylko zbiorowości polskiej bronisz?
Bo ma szyderczy i negatywny wydzwiek. A w szczegolnosci pisany przez kogos kto szczyci sie posiadaniem tajemnej wiedzy obslugi kasy samoobslugowej.
 
Myślę, ze jak w koncu wprowadzą kasy samoobsługowe w 100% to ludzie beda musieli sie dostosowac. 2 dni, moze 3 będą narzekać, a później juz nie będą sobie wyobrazali powrotu do starego systemu z kasjerami
 
Bo ma szyderczy i negatywny wydzwiek. A w szczegolnosci pisany przez kogos kto szczyci sie posiadaniem tajemnej wiedzy obslugi kasy samoobslugowej.
No ma szyderczy, taki ma być. Angol, Hamburger też szyderczy czy pejoratywny i też jest OK. Sporo Anglików też nie umie obsłużyć, BTW:))
 
Myślę, ze jak w koncu wprowadzą kasy samoobsługowe w 100% to ludzie beda musieli sie dostosowac. 2 dni, moze 3 będą narzekać, a później juz nie będą sobie wyobrazali powrotu do starego systemu z kasjerami
U mnie to wprowadzają nawet cyfrowego doradcę klienta. Na podstawie ogólnych info dla kogo ma być produkt ma za zadanie zawężać możliwości , podać opcje a po wyborze sprawdzić dostępność i wskazać drogę do odpowiedniej półki.
 
Myślę, ze jak w koncu wprowadzą kasy samoobsługowe w 100% to ludzie beda musieli sie dostosowac. 2 dni, moze 3 będą narzekać, a później juz nie będą sobie wyobrazali powrotu do starego systemu z kasjerami
No a nie lepiej było by dyktować telegrafistce wiadomość? A ile miejsc pracy by przybyło, jakbyśmy do tego wrócili! :)
 
Myślę, ze jak w koncu wprowadzą kasy samoobsługowe w 100% to ludzie beda musieli sie dostosowac. 2 dni, moze 3 będą narzekać, a później juz nie będą sobie wyobrazali powrotu do starego systemu z kasjerami
No i bedziesz stal i czekal przy tych kasach bo przyjdzie babcia i zawiesi caly system.

No ma szyderczy, taki ma być. Angol, Hamburger też szyderczy czy pejoratywny i też jest OK. Sporo Anglików też nie umie obsłużyć, BTW:))
Geneza cebulaka a angola czy hamburgera jest troche inna.
A to ze szydzisz z kogos kto nie uzywa kasy samoobslugowej to tylko pokazuje ze cebulakiem w tej sytuacji jestes ty.
 
Z tymi kasami to w Dublinie czesto byly sytuacje, ze kolejka byla do pani kasjerki a kasa samoobslugowa wolna. Ludzie prawdopodobnie z lenistwa olewali te kasy bo przeciez kasjerka zrobi to sprawniej i pisze tu o cebulakach z Irlandii.
 
  • Like
Reactions: JB_
No i bedziesz stal i czekal przy tych kasach bo przyjdzie babcia i zawiesi caly system.


Geneza cebulaka a angola czy hamburgera jest troche inna.
A to ze szydzisz z kogos kto nie uzywa kasy samoobslugowej to tylko pokazuje ze cebulakiem w tej sytuacji jestes ty.
Niespecjalnie szydzę. Po prostu napisałem, że "chyba się nie przyjęły wśród cebulaków" co było konstatacją rzeczywistości. Dalsze wpisy to moja dobra zabawa na temat twojego hur dur oburzenia.

Co odwalił ONR, że taka burza na TT? #niematelevizji
Istnieje.
 
No i bedziesz stal i czekal przy tych kasach bo przyjdzie babcia i zawiesi caly system.

Podejrzewam, ze bedzie 1 osoba od pomocy technicznej na wypadek awarii plus wciąż ktos będzie musiał sprawdzic dowód nieletniemu. Także odblokuja kase babci plus utrzymanie takich kas jest tansze niz utrzymanie pracowników, takze bedzie moglo byc ich znacznie więcej, co znacznie zmniejszy kolejki mimo babc.
 
W sumie nic nowego się nie dowiedziałem. Pytałem tylko co odwalili dzisiaj, ale dobra. Sprawdzę sobie na wp.pl.
A nie, nic chyba nie zrobili. Po prostu jakieś przemarsze mieli i pani Justyna z TVN-u tradycyjnie lamentuje, a wraz z nią cała Polska. Przy okazji używają argumentu, że to wina PiS, a całkowicie pomijają to, że w Warszawie urzęduje Hanka z PO, która mogła po prostu zablokować marsze urzędowo.
 
A nie, nic chyba nie zrobili. Po prostu jakieś przemarsze mieli i pani Justyna z TVN-u tradycyjnie lamentuje, a wraz z nią cała Polska. Przy okazji używają argumentu, że to wina PiS, a całkowicie pomijają to, że w Warszawie urzęduje Hanka z PO, która mogła po prostu zablokować marsze urzędowo.
Tyle. Nie rozumiem tych lamentów na TT. Skoro przemarsz był legalny, nic nie narozrabiali, to o co kaman?
 
Tyle. Nie rozumiem tych lamentów na TT. Skoro przemarsz był legalny, nic nie narozrabiali, to o co kaman?
Część się pruje że to propagowanie nazizmu i faszyzmu. Z drugiej strony dziś maszerowali też komuszki od Ikonowicza, którzy na sztandarach, bez pierdolenia mieli sierp i młot... i tu już propagowania komunizmu (też zabronione) nikt nie widzi.
 
Back
Top