Pogotowie Sercowe Cohones

Ktoś tu pytal o tindera...
 

Attachments

  • wp_ss_20150506_0002.png
    wp_ss_20150506_0002.png
    134.1 KB · Views: 86
Te staruchy, wara od moich rówieśniczek :evil: Im teraz w głowie musi być nauka oraz faceci w ich wieku :awesome:
a ile Ty masz lat? Jakos niedawno jeszcze pisales ze w gimnazjum jestes. To takie troche za mlode nawet dla tych zwyrolow z krakowa
 
A to Ty ją wysłałeś na tyraczkę, a sam siedzisz i dupy oglądasz. Odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu, ślij MMSy z co lepszymi pośladami.
 
A to Ty ją wysłałeś na tyraczkę, a sam siedzisz i dupy oglądasz. Odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu, ślij MMSy z co lepszymi pośladami.


Już po stary obleśny capie :boystop:

Sam byś się na siłkę wybrał :windu:
 
Już po stary obleśny capie :boystop:

Sam byś się na siłkę wybrał :windu:
Ostatnio z jednej roboty, do drugiej:( Wracam po 21-22 do domu, syna nie widuje, bo jak wracam to śpi, a Ty mi tu o siłce pierdolisz...
 
Ostatnio z jednej roboty, do drugiej:( Wracam po 21-22 do domu, syna nie widuje, bo jak wracam to śpi, a Ty mi tu o siłce pierdolisz...

A widzisz szkoda, bo właśnie myślałem ze pasowałoby przed wakacjami zrobić krakowski zlot cohones. Może nawet jakiś plenerek na miasteczku AGH. Przed wakacjami żeby się @Wewiur przed końcem gimnazjum wyrobił. No ale skoro jesteś zarobiony...
 
A widzisz szkoda, bo właśnie myślałem ze pasowałoby przed wakacjami zrobić krakowski zlot cohones. Może nawet jakiś plenerek na miasteczku AGH. Przed wakacjami żeby się @Wewiur przed końcem gimnazjum wyrobił. No ale skoro jesteś zarobiony...
W czerwcu jestem wolny, bo oddaje 2 projekty i przyjdzie słodki czas opierdalania się. Także jak masz jakieś plany to na czerwiec ustalaj:)
 
A widzisz szkoda, bo właśnie myślałem ze pasowałoby przed wakacjami zrobić krakowski zlot cohones. Może nawet jakiś plenerek na miasteczku AGH. Przed wakacjami żeby się @Wewiur przed końcem gimnazjum wyrobił. No ale skoro jesteś zarobiony...
Dzięki że o mnie myślicie, nie wiem kiedy w gimnazjum kończą się zajęcia, taki ze mnie pilny chłopak. ale chętnie przyjmę zaproszenie.
Jako, że gimnazjalista ze mnie, to będę potrzebował kogoś, kto pokaże dowód w sklepie jakby pytali, wiem że mogę na Was liczyć (takie gimnazjalne problemy dorastających nastolatków).
 
Co do maturzystek....To dobre w maturze jest to, że jest co roku ;-))) Ewolucja w wyglądzie ludzi i ulepszanie kosmetyków sprawia, że laski też coraz ładniejsze w porównaniu do 5,10 czy 15 lat wcześniej ;-)
 
Back
Top