Pogotowie Sercowe Cohones

@Mort podobno na pielgrzymkach się sypią dziewczyny jak stare Ukrainki. Prawda to?

Jak wszędzie,niektóre się sypio, niektóre nie.Mi się udało zdobyć karby na karabin :)

W liceum zauważyłem ze pielgrzymki to rodzaj kolonii dla dzieciaków z rozmodlonych rodzin. Rodzice wypychali (często niechętne kosciolowi) dzieciaki na pielgrzymki a one "urozmaicały" je sobie na swój sposób.

W punkt kurde.

Człowiek zbyt porządny i jedyne co robi to sobie zerka:(
Ja jak zarzucę szyją czasem i lepsza połowa zwróci uwagę to zawsze mówię : ,,Lojalność obiecywałem ale nie kurde ślepotę''
 
Oreściwo malutkie no, weź mnie nie dobijaj :sad: mówisz do przedstawiciela grupy 4ever alone, a to boli :sad:
Przepraszam więc, ale ledwo miałem kilka spraw na mieście i po dwugodzinnym maratonie po Krakowie dostałem oczopląsu.
 
Wyobraź sobie moje skupienie jak na matmie siedziałem otoczony :boystop:
Matma jak matma, ale co się na wuefie musi być:D. Ło kurwa, teraz to pewnie w licecach się dzieją takie rzeczy, że Ci biedni wuefiści to z kroplami nasercowymi latają. Oni powinni mieć dodatek za w chuj ciężkie warunki pracy. No aż sobie to teraz wyobraziłem hehe.
 
Ło kurwa, teraz to pewnie w licecach się dzieją takie rzeczy, że Ci biedni wuefiści to z kroplami nasercowymi latają. Oni powinni mieć dodatek za w chuj ciężkie warunki pracy. No aż sobie to teraz wyobraziłem hehe.
Wiesz co, wu efy wyglądają tak że te najfajniejsze dupy nie ćwiczą, bo wolą inne rzeczy robić. Zostają tylko A) te którym cycki nie podskakują i B) te na których leginsy nie wyglądają tak ładnie:confused:
 
A) te którym cycki nie podskakują i B) te na których leginsy nie wyglądają tak ładnie:confused:
Nie marudź, dziewczyna potrenuje i zmieni ten stan rzeczy. A jak chodzi na wuef to są szanse, że zapału jej nie zabraknie, żeby ciaśniej upakować legginsy.
 
Wiesz co, wu efy wyglądają tak że te najfajniejsze dupy nie ćwiczą, bo wolą inne rzeczy robić. Zostają tylko A) te którym cycki nie podskakują i B) te na których leginsy nie wyglądają tak ładnie:confused:

jesteś licealistą i forever alone? hehe :D
 
Matma jak matma, ale co się na wuefie musi być:D. Ło kurwa, teraz to pewnie w licecach się dzieją takie rzeczy, że Ci biedni wuefiści to z kroplami nasercowymi latają. Oni powinni mieć dodatek za w chuj ciężkie warunki pracy. No aż sobie to teraz wyobraziłem hehe.

Pomijając okres mojego dojrzewania i okolic nigdy nie miałem wkrętu na licealistki,młode,za chude i głupawe.
Chociaż po pierwszym roku muszą być żeby wiedziały co się z czym je.
 
Nie marudź, dziewczyna potrenuje i zmieni ten stan rzeczy. A jak chodzi na wuef to są szanse, że zapału jej nie zabraknie, żeby ciaśniej upakować legginsy.

A ja własnie po dużej ilości licealistek i młodszych w Platinium oceniam że te najładniejsze mają zwolnienia z WF i ćwiczą po fitness klubach. Trochę dziwne.
 
A ja własnie po dużej ilości licealistek i młodszych w Platinium oceniam że te najładniejsze mają zwolnienia z WF i ćwiczą po fitness klubach. Trochę dziwne.
Sądząc po moich obserwacjach na siłowni to jednak powiedziałbym, że większość dziewczyn oscyluje w granicach 20 lat. Te licealistki i gorące 13 to chyba jednak inaczej spędzają czas wolny, niż na przerzucaniu kilogramów.
 
Sądząc po moich obserwacjach na siłowni to jednak powiedziałbym, że większość dziewczyn oscyluje w granicach 20 lat. Te licealistki i gorące 13 to chyba jednak inaczej spędzają czas wolny, niż na przerzucaniu kilogramów.
Siłówkę razem z Arlovskim robisz? :D
 
Sądząc po moich obserwacjach na siłowni to jednak powiedziałbym, że większość dziewczyn oscyluje w granicach 20 lat. Te licealistki i gorące 13 to chyba jednak inaczej spędzają czas wolny, niż na przerzucaniu kilogramów.


U ciebie są starsze, u mnie sporo młodszych. Po za tym ja nauczony doświadczeniem odejmuje te 5 lat dla pewności #prokuratorczuwa :kiss:
 
Idę do Viva la Pinta pooglądać dupery i napić się browarka z kumplami. Masu wpadnij jakbyś przechadzał się po okolicy.
 
Zerkania się nie da unikać...Tyle tego teraz. Najlepiej mieć kobietę taką, którą się chce bardziej oglądać niż te wszystkie na ulicach. Dodając do tego jednak wiążące nas z nią uczucie to ułatwia widzieć w niej ciekawszą niż te wszystkie nieznane, a widziane ;-)
 
Jakiej kobiety by się nie miało to się zawsze będzie zerkać, taka męska natura i tyle, nikt się na te kobiety nie rzuca z wystawionym penisem. Kto nie zerka ten pedał.
 
Zerkania się nie da unikać...Tyle tego teraz. Najlepiej mieć kobietę taką, którą się chce bardziej oglądać niż te wszystkie na ulicach. Dodając do tego jednak wiążące nas z nią uczucie to ułatwia widzieć w niej ciekawszą niż te wszystkie nieznane, a widziane ;-)
Born ty masz zawsze teorie,na wszystko? Nawet na zerkanie,na dupy?
 
Żadna teoria :-D Po prostu miałem mniejsze parcie na oglądanie innych jak byłem z bardziej mnie pociągająca niż, gdy byłem z tą mniej z innych względów ;-) Fajnie patrzeć, a wiedzieć, że w domu się ma jeszcze fajniejszą. Gorzej jak ktoś ogląda takie, a w domu nie może na swoją patrzeć :D
 
Żadna teoria :-D Po prostu miałem mniejsze parcie na oglądanie innych jak byłem z bardziej mnie pociągająca niż, gdy byłem z tą mniej z innych względów ;-) Fajnie patrzeć, a wiedzieć, że w domu się ma jeszcze fajniejszą. Gorzej jak ktoś ogląda takie, a w domu nie może na swoją patrzeć :D
A nie jest przypadkiem tak, że jak się zakochasz, to podoba Ci się tylko wybranka?
Bynajmniej ja tak miewam, choć na razie alone #jebać miłość
 
A nie jest przypadkiem tak, że jak się zakochasz, to podoba Ci się tylko wybranka?
O tym też pisałem, że to pomaga "zrobić" w naszej głowie nawet z przeciętnej tą najzajebistrzą, choć dla kogoś z boku nie musi taka być. Kurwa, nie napisałem nic dziwnego, nie wiem skąd to przyczepienie się :-) Trochę można było odebrać Waszą podjarkę łażącymi lachonami jakbyście z 16 lat mieli bądź wśród ludzi nie przebywali, a w domu mieli jakąś lochę. Nie chcę jednak nikogo obrażać, takie odczucie powstało i tyle ;-)
Dla mnie to jest oczywista oczywistość, że lasek jest ładnych coraz więcej, więc nie dziwię się wcale, że je widujemy. Na pewno prędzej się złamie ktoś kto swojej kobiety nie szanuje, bądź jest lochą, bądź nie chce dawać...Bądźmy szczerzy nawet zaobrączkowani mężowie przecież zdradzają z jakichś powodów ;-)

@mat01
Ja ludzi "edukuję", po tym jak mnie pare lat temu zedukował Venom :-D Ale większość mówi niepoprawnie i się przyzwyczaiłem. Dla ich dobra jedynie im tłumaczę, że to negowanie, a nie to samo co przynajmniej.
 
Chyba mam jakiś unikat, bo moja kobita obraca się za fajnymi laskami razem ze mną. Twierdzi, że potrafi docenić zgrabną dupkę.
 
Back
Top