Pogotowie Sercowe Cohones

Kobite, co pisze w tym wątku zbanujcie albo zamknijcie ten temat dla niej, bo robi się dziwnie, a Charlesa za cytowaną wypowiedź wyślijcie do psychologa. :-)


Nasraj na środku pokoju i zostaw tak mieszkanie :)
 
Z Jackiem to ja na forum różnie miewałem ale teraz to przesyłam wyrazy wsparcia i zrozumienia, do góry łeb i co by nie było to zawsze jest jakieś wyjście. Pamiętaj to i głowa do góry !
 
Ja nie miałem lekkiej sytuacji, ale na prawdę u Ciebie straszna kicha. Rozumiem Cię, bo sam jak mnie mnie któraś sprowokowała, to często kończyło się to przykrymi słowami. A przy ostatniej to już mi po prostu po całości nerwy czasami puszczały. Mimo tego, że bardzo jej nienawidzę, to zdarza mi się czasami jeszcze dobrze o niej pomyśleć. Super, że zdałeś sobie sprawę z tego, że dobrze byłoby odwiedzić psychologa, niektórzy tego nie potrafią, jak ta zła kobieta z którą ostatnio byłem 1,5 roku. Mateusz dobrze pisze. Głowa do góry, jesteśmy z Tobą :). Ja powiedziałem jej dużo przykrych słów, które niestety były prawdą, która do niej nie może dotrzeć albo dotarły niestety za późno, ale teraz cieszę się, że zamknąłem sobie do niej drogę, kto wie co by było gdyby napisała. Człowiek zaraz po takiej akcji, się dołuje, potem zobaczysz, że to nie takie do końca złe wyjście. Powodzenia.
 
Kurcze, ostatni raz problemy miłosne miałem w czasach gimnazjum. Chyba jestem szczęściarzem. Trzymajcie się.
 
Perv, gratulacje. Trzeba mieć cohones, żeby podejmować w życiu trudne decyzje. Trzymaj się.
 
Dzięki Panowie. Ktos mi kiedys powiedział, ze odkąd zacząłem z nią kręcić moje życie zaczęło się jebac. Teraz będzie w końcu dobrze.
 
E-piątka dla e-kolegi. Trzymaj sie P. Z tego co piszesz to wydajesz się być dobrej myśli więc dasz sobie radę. Akcja z telefonem mocna ale nie mnie osądzać.
 
Teraz trzeba sie skupić na sobie i postawić życie na nogi


Dokładnie tak jak piszesz. Najważniejsze, że zrozumiałeś, że twoje jedyne wyjście to zerwać tą relację, a paradoksalnie tą akcją z telefonem sobie to nawet ułatwiłeś. Wyjedź do PL nawet na parę dni, rozejrzyj się na spokojnie za nowym lokum, z daleka więcej widać. Łatwo nie będzie, ale poradzisz sobie. Pozdro
 
Powiem tak, bo nikomu źle nie życzę nigdy (no może Walusiowi ...<żart> ), także Tobie Jaca życzę, byś sobie poukładał życie , ale tylko z jednym się zgodzę: na obczyźnie nie jest łatwo, zwłaszcza, jak jesteś tam praktycznie zdany sam na siebie. I to w sumie wszystko - sorki. Bo jak sobie przypomnę te wszystkie bzdury o dupach, te Twoje podboje, zdrady i inne takie, to moze trochę chamskie - ale sam się stary doigrałeś - smutne ale prawdziwe.



Pondro
 
Holly shit! O.O
Gowniarskie i chamskie z tym smsem z jej telefonu :/
Nie wiem gdzie pomieszkujesz-myślałam, że Wawka. I Wy po takich akcjach piszecie,ze to "baby to chuje"?! Jak czasem słucham świeżynek na sekcji, albo gdzieś w rozmowach z koleżankami o facetach,to pragne Was uświadomić,że wynika z nich (z rozmów) najczesciej Ci co za plecami rzucają tanie teksty do kobiet i o kobietach,to najczesciej w związku robią za służbę 24 godzinną ,pantoflarze na etacie,hihi :)
 
No ta, wy wszystkie idealne. Człowiek się stara, żeby kobieta wszystko miała, prezenty, kwiaty, jest na każde zawołanie to go kurwa jeszcze pantoflem nazywają potem. Z mojego doświadczenia wiem, że jak się kobiety traktuje gorzej to tym bardziej zależy, ot taki skrzywienie. Nawet mi to moja dobra kumpela mówiła. Jak facetowi mało zależy to wtedy laska, skaka obok na kiwnięcie palcem.
 
Cholera ktoś zaburza porządek w naszej krainie współczucia i zrozumienia. Kuleczko nie rozkminiaj kto co był, bo w tym temacie tylko jedna drużyna jest dobra i ty akurat w niej nie grasz. Zasada tego tematu jest prosta. Kobity niszczą tych młodych i pełnych radości młodych chłopców, ale dzięki wparciu rodziny cohones jakoś wracają do siebie. #TeamMaleisgood
 
  • Like
Reactions: Ian
Ale spójrz na to 'Seven25' z innej strony: masz dziewczynę, która Cię kocha, jest zaślepiona i wpatrzona w Ciebie, jak w obraz. A Ty jej nie odzwzajemniasz uczucia, jak napisałeś, zachowujesz sie, jakby Ci nie bardzo zależało na niej. Pewnego słonecznego dnia, pojawia się piękny Leonsjo :) który sprawia, że Twoja dziewczyna czuje sie ważna i adorowana. Leonsjo prawi jej komplementy, rozmawia z nią, jest ciekawy, co Twoja dziewczyna ma do powiedzenia. Pospotkaniu z Leonsjo ,jak taka kobieta widzi swojego 'faceta' , który ma ja centralnie w d....e (a przynajmniej tak wyglada), to dla mnie , taka strategia, może i jest czasem skuteczna, ale do czasu. Do czasu "Leonsja" .
 
Ja nie wiem dlaczego dajecie sie wpuszczac w maliny temu uzytkownikowi nade mna.To jest trolling level hard lub mega gimbazing. Do tego z dysleksja. I obojetne jest czy ma w spodniach cipe czy kutasa.

Trzym sie Perfum-walne komunałem ale czas leczy rany. Zmiana otoczenia tez pomoże.
Pozdrawiam
 
to go kurwa jeszcze pantoflem nazywają potem.
I słusznie, sam widzisz jak kończą pantofle :-) Prawda jest taka, że w 50% przypadków facetów wyzywa się od pantofli nie ze złośliwości tylko z troski o kolegę który KURWA rezygnuje z kolegów żeby lizać dupę jakiejś cipie która i tak prędzej czy później go obsra, a potem wraca do swoich ziomków z podkulonym ogonem.

@krolik, chodzi ci po prostu o
Bros_Before_Hoes_s69.jpg
 
Przykra sprawa Perv, ale niestety prawda jest taka, że po części sam jesteś sobie winien. Od tępych srak, choćby się łasiły na kutasa ile wlezie należy trzymać się z daleka. I nigdy nie pakuj się w ten sam związek. Jeżeli ktoś Cię raz zostawił, to znaczy, że zrobi to i po raz kolejny. Znajdź sobie w końcu ogarniętą laskę, już za stary jesteś na kurwiszcza.
P.S. apeluję o ignorowanie tego trolla. Udawanie kobiety to najstarsza prowokacja w internecie, aż dziwię się, że ktoś się na to nabiera.
 
Jedyna kobieta na cohones w której istnienie wierzę to chyba siostra tsubasy :D Kiedyś z tego co czytałem była tu jeszcze inna, co w avku miała swoje zdjęcie chyba z powiększonymi cyckami, jednak to nie były jeszcze moje czasy, więc na jej temat się nie wypowiadam.



Perv, ta kobieta równiez była polką, czy wyjechałeś za granicę i poznałeś tam tę własnie kobietę, innej narodowości?
 
Traktowanie z obojętnością kobiety która na ciebie leci jest dobre... podczas schodzenia się. Ale w normalnym związku jest chore moim zdaniem. Tak samo jak skakanie na każde zawołanie. Złoty środek jest gdzieś po środku. Nie jestem idealny ale jednak w związku już kilka lat zleciało- jak ide na wódkę czy piwo do kumpla to idę i nie melduje się co pół godziny. I w drugą stronę: jak spotykamy się po miesiącu(była na borówce za granicą) to jaja mi nie zmalały od samodzielnego zrobienia obiadu. Ale do tego też trzeba normalnej kobiety...
 
alez manfred ladnie napisal. za szybko ocenilem go po tym avatarze z mamutem chyba!



skrajnosci sa na krotka mete, zloty srodek z NORMALNA (istnieje pare!) kobieta to mistrzostwo.
 
Tez nie do konca daje wiarę, ze Kula to szmula, aczkolwiek musze przyznac, ze z sensem prawi.
@ kula: poka fote :-P
 
A Gaara mnie już opierdolił za przypisanie kaczemu konta kuli, nie tylko ja tak uważam. Shame on you Gaara.
 
przy poscie z holy shit styl kaczkowatobródkowy ujawnil mi sie mega. okresle to tak - nie zdziwilbym sie!
 
Back
Top