Pogotowie Sercowe Cohones

Gaara nie wkurwiaj, bo za ziomów to bym mógł spłonąć, a laski to tępe szczały... jeszcze nie spotkaem tej "normalnej"...
 
Jak się Krecisz w okół tepych strzał to ci współczuję. Poza tym napisałem "żon", a wnioskuję, że idiotą nie jesteś, by swatac się z jakimś pustakiem
 
ale spotkasz i wtedy to dla niej będziesz mógł świat podpalić :)





a jak Ci dzieciaka urodzi to poza nim nie bedziesz swiata widziec a "ziomy" staną się reliketm przeszlosci jak stare zabawki wyniesione na strych.
 
Kurwa. Chyba sie lekko poodklejalem. Spotkałem byla na miescie z typem z randki. Przyjaciółka mnie powstrzymala od rękoczynów. Ale co mialem mu powiedziec to zrobilem
moja była jest po prostu złą osobą.
 
Perv



Myślałem, że ja miałem przejebaną sytuację, ale u Ciebie to jest masakra :P. Laska robi to specjalnie, :P tak, żebyś poczuł, zazdrość :P. Kurwa ale ty podobno problemów z ruchaniem nie masz, pierdol ją :P
 
Jacek Śląsk za ciebie trzyma Kciuki, Pokaż Polski Wpierdol na Nidelandzkiej ziemi !
 
Jak można być taka kurwa. Jednego dnia sie dyma ze mną a zaraz po tym randkuje z typem z pracy. Kurwa lizala sie z nim tak jakby chciała zeżreć mu twarz.
 
No to nie fajnie..... chujowa sprawa, a teraz chilll ignorowanie to najlepsze co możesz teraz zrobić.
 
Kurwa. Chociaz tym razem zachowałem rozsadek. Poprzednim tj rok temu zrobiłem burdę na cala knajpę, gdzie 3 Hiszpanów dostalo ode mnie po łbie. Chyba sie musze wyprowadzic
 
Wspieram. A tak dla rozluźnienia.


https://www.youtube.com/watch?v=5ThLJzemjr0
 
Perfum rada od starszego kolegi z cyberświata : spierdalaj z tego domu jak najdalej bo to nie wyjdzie Ci na dobre (nawet jak masz sie zapożyczyć i dwa czynsze płacić) szkoda psychy i nerwów.A do tego mozesz tylko głupot narobić bo krew nie woda. O wybrance zapomnij bo jak widać po postępowaniu jest mało sprytna i nie godna po prostu. Teraz po tej akcji będzie uwazała Ciebie za psychopate i dorobi sobie tylko ideoologie do tego ze wagina ją ciągnie do nowego absztyfikanta.



I to nie jest rada z dupy tylko jak to mówią moi gospodarze : been there,done that,got the t-shirt.



Jak sobie przypominam akcje które odjebałem to az mi zimny pot po plecach leci. Nie warto.
 
Chujowa sytuacja, popieram herrflicka. Posłchaj rady od naczelnego;



Spierdol z tej chałupy, na dziołche nawet nie patrz, traktuj ją jak powietrze to jej wkurwienie osiągnie poziom maksymalny. Idź w dupy, posłuchaj samca alfa. Mnie czika zdradziła i od tego momentu (a mineły już 2 lata) nie widziała mnie na oczy. Zero kontaktu, zmieniłem numer to strzałeczki puszczała i udawała, że pomyliła się. Napalone dziewcze. Takich chujostek są tysiące więc głowa do góry i zostaw chorągiewe!
 
'chyba sie musze wyprowadzic' - sherlockPerv. <3



czlowieku, to jest nowy stopien masochizmu, serio... :)
 
Teraz po tej akcji będzie uwazała Ciebie za psychopate i dorobi sobie tylko ideoologie do tego ze wagina ją ciągnie do nowego absztyfikanta.


Juz sie zaczęło. Chuj leze w jej łóżku na opór.
 
Ech. Dzięki Panowie. Odpuściłem wszelkie żarty. Podziękowałem za dobre, przeprosiłem za złe. Czas zakończyć ten etap zycia raz na zawsze. Pozdro
 
edit: nieważne. A po chuj, albo czemu Ty wogóle u niej mieszkasz? Toż to patologia?
 
Jacek, pogotowie sercowe nie pomoże na tak hardkorowy problem. Tu trzeba spierdalać. Wcześniej można lasce powiedzieć parę rzeczy, wziąc graty i wynieść choćby do hotelu. Aha, można jej coś rozjebać niedużego w domu, żeby zapamiętała ;)
 
Powiedzieć co się myśli to tak, ale żeby rozwalać, odejść z godnością takie jest moje zdanie.
 
Panie, o tajemniczym nicku "P.":

Nie bardzo mam pogląd na sytuację Twojej stancji, ale jeśli to było by moje mieszkanko, to juz dawno bym Ci wystawiła walizki na ulice. A na dodatek , wynika z Twoich wpisów , że śledzisz swoją byłą, a to moim skromnym zdaniem, chorobowy stan troszkę :-P
Chyba też coś do niej czujesz, ale ona do Ciebie nic a nic :)
Wyprowadź sie od niej. Sporo fajnych dziewczyn po polskich ulicach chodzi przecież.
Pozdrawiam/Ania
 
Back
Top