Pogotowie Sercowe Cohones

Perv. Niech nakryje Cię z inną babką w jej łóżku. Będzie po równo, a nawet będziesz trochę z przodu. Jest to strasznie chamskie, ale jak ktoś wyżej napisał- baby to chuje (do czasu aż się nie znajdzie swojej, a później znowu będzie rozstawanie ;) )



Ogólnie radziłbym zamieszkać u jakiegoś kumpla czy coś...
 
Batman, ale czy naprawde trzeba być prostakiem i mscić sie na kobiecie? I znowu ten glupi tekst o babach-bleeee :/
 
oj kaczy, że też Ci się jeszcze chce...






brawo.gif




Ps. Ostatnio zaniechałem nieco "datektywa Kaczkę.." więc możesz kontynuować serię
 
że śledzisz swoją byłą


przypadek, byłem na drinku z koleżanką.



ależ mam rozjebany dzień Panowie. wiecej nic już robić nie będę, wczorajsze sceny mnie wyleczyły z niej w trybie natychmiastowym. mógłbym jej zrobić na złość, ale po co? wystarczy jej satysfakcji. co miałem odjebać to już odjebałem.
 
'przypadek, byłem na drinku z kolezanką.'

Hihihi :)

niech bedzie na Twoje i powiedzmy,że Ci wierze.
Ale, jesli chcesz oczywiscie, czy mozesz mi wytluaczyc, jak mozesz mieszkac ze swoja ex, w ktorej nadal zabujany jesteś , razem na stancji? Moze jestem nadto wścipska, ale studiujesz i nie masz pieniążków?To z pewnością pomieszkujesz w dużym mieście - Wawka ,tak? A jesli w innym miescie, to nie mogę uwierzyć,ze nie mozesz wynajac czegos. Moze idź waletowac chociaz na poczatek.
 
Nie trzeba być prostakiem. Po prostu niektóre na to zasługują i to dostają, a inne nie. A jeszcze inne niezasługują a dostają. Ja mściwy nie jestem, ale niektórym na prawdę się należy. I ten tekst na prawdę do licznych kobiet to pasuje.



Edycja: Ty serio masz na imię Ania? O ja pierd... :-)
 
Lepiej, Perv. Niech przyłapie cię w swoim łóżku z tym gościem z którym ją widziałeś.


I to jest prawdziwa porada :) haha
 
Kumpel powiedział mi po mojej ostatniej, do przodu nic gorszego Cię już nie spotka, ale z tego co widzę to może :D. Człowiek się już któryś raz natnie, to jakie ma mieć opinie na temat kobiet.
 
Dojebalem do pieca. Teraz będzie jak u Kononowicza. Nie będzie niczego. Juz nigdy.
I dotarło do mnie, ze jestem częścią problemu. Panowie z moja głowa jednak nie jest dobrze. Gdy jest zle to niszczę to jeszcze bardziej. Bezwiednie. Chyba czas na terapeutę jakiegoś.
 
Chyba czas na terapeutę jakiegoś.


Bez urazy, ale jeśli wszystko co piszesz od jakiegoś czasu o Twoich problemach z ,,dupami" to prawda, to chyba czas najwyższy.



Fachowiec lepiej Ci pomoże niż cohones / czat
 
Perv, stało się coś jeszcze od czasu Twojego ostatniego posta w tym temacie? Pisz! Może to Ci jakoś ulży.
 
Calo. Wiem. I to wszystko z jedna kobieta. Ciąża, zdrady, rozstania, powroty, burdy. Znamy się niemal 3 lata i wiem, że bez względu na wszystko była moją najlepszą przyjaciółką. No ale zrobiłem tak żeby już nigdy nie była w stanie ze mną rozmawiać. Wziąłem jej telefon i napisałem do tego typa od niej z konta. Napisałem prawdę. O tym ze mieszkam i sypiamy nie tylko w jednym łóżku ale ze soba. I podpisałem to jej imieniem. Będzie mi jej kurewsko brakować. Wiem, ze zrobiłem jedną rzecz której zrobić nigdy nie mogłem. I wiem ze będę tego żałować, ale dzięki temu zamknąłem te drzwi. Czy to jest szalone co piszę?
 
Gdybyś z jej konta napisał, że jest (ona) trans i że wcześniej miała donga, to wtedy byś poszalał. Teraz to tak jeszcze względnie.
 
  • Like
Reactions: Ian
Nie szalone, ale widać, że o ile piszesz prawdę, to jesteś po prostu masakrycznie rozchwiany emocjonalnie, a tutaj niestety nternety Ci nie pomogą. Jeżeli ktoś będzie chciał z Tobą drążyć temat, to większa szansa, że ze zwykłej ciekawości niż chęci dania jakiejś dobrej rady.
 
Sry za dubla. Pisze z telefonu. Spakowałem się, część rzeczy wyniosłem do piwnicy i wyszedłem. W sumie jestem bezdomny, ale przynajmniej wolny. Teraz trzeba sie skupić na sobie i postawić życie na nogi.
 
alez rozpierdol. to jest w ogole Polka? pisales o niej na czacie raz czy dwa bodajze, ale takiego czegos sie nie spodziewalem. moje problemy jakiekolwiek z dupka to przy tym blahostki w tym momencie. :o
 
Dlatego mówię Perfumiarz, jeśli sam nie możesz sobie z tym poradzić, to najlepiej poszukaj dobrego psychologa. Wprawdzie nie uważam, że takie terapie działają cuda, ale na pewno ktoś pomoże Ci bardziej niż garstka użytkowników ktorzy w gruncie rzeczy chuja wiedzą o tym co naprawdę czujesz.
 
Back
Top