Pogotowie Sercowe Cohones

Niech ktoś założy temat: "Pogotowie króliczkowe" i będzie spokój.
Mało jeden?
 
Mało jeden?

Taki master potrzebuje, więcej tematów niż tylko jeden..
 
Last edited:
Wedlug mnie to wypacza całość sensu dzialania forum. Gdybym chcial rozmawiac wyłącznie z madrymi ludzmi ktorzy do tego zawsze sie ze mna zgadzaja to bym prowadził monologi :jjsmile:

Takie filtrowanie użytkowników odbiera to "cos".
Nie nie kurwa, to tak nie działa, jak w prawdziwym życiu poznasz jakiegoś śmiecia to prawdopodobnie to był twój jedyny kontakt z nim, tutaj w internecie niestety to wygląda tak że ten śmieć chodzi za tobą do piekarni, do mięsnego do warzywniaka do Lidla czy do pracy kurwa, wyobrażasz sobie że jakiś śmieć lata za tobą i wpierdala swoje 3 grosze jak rozmawiasz ze znajomymi?! więc to co napisałeś to kompletna bzdura, chyba że też młodość spędziłeś przed ekranem jak pucybut i tego nie potrafisz zrozumieć.
 
Nie nie kurwa, to tak nie działa, jak w prawdziwym życiu poznasz jakiegoś śmiecia to prawdopodobnie to był twój jedyny kontakt z nim, tutaj w internecie niestety to wygląda tak że ten śmieć chodzi za tobą do piekarni, do mięsnego do warzywniaka do Lidla czy do pracy kurwa, wyobrażasz sobie że jakiś śmieć lata za tobą i wpierdala swoje 3 grosze jak rozmawiasz ze znajomymi?! więc to co napisałeś to kompletna bzdura, chyba że też młodość spędziłeś przed ekranem jak pucybut i tego nie potrafisz zrozumieć.


Czyli gdy się wpierdalales w moje rozmowy z kimś to byłeś takim śmieciem?
 
Niech ktoś założy temat: "Pogotowie króliczkowe" i będzie spokój.
Ale na chuj jak za 2 dni temat spadnie na drugą stronę, nikt tam nie zajrzy, temat naturalnie umrze i nie będzie zdobyta niepochamowana chęć atencji za wszelką cenę? Chłopie on się położy przed ratuszem żeby pies mu nasrał na klatę i ludzie to widzieli, chcesz mu tematy zakładać żeby tam sam pisał bo nikt nie wejdzie? Pojebało cię? Lepiej rozjebać 30 tematów pisząc kurwa jedno i to same, byle kontrowersyjne, byle zdobyć uwagę, byle ktoś odpowiedział.
Smutne to życie @Dzihados ...
Pamiętasz jak zelaznydzban miał bana na wszystko tylko miał dostęp do działu frików? To jest jednak forum o MMA więc proponuję żebyś zablokował halibutowi dostęp do Cohones i premiones, my nie chcemy czytać jego baśni o uległych kurwiszonach w każdym temacie, to jest kurwa forum sportowe czy forum pt: przerwa w podstawówce? Jak ktoś się nie potrafi zachować to go trzeba utemperować a jeśli mu się to nie spodoba to niech spierdala bo i tak nikt tęsknić nie będzie.
A że ta kurwa wogole nie pisze nic na temat sportu a jedyne co robi to wprowadza toksyczną atmosferę na forum to jak mu zablokujesz dostęp do Cohones to szybko stąd pójdzie spowrotem na jakąś kafeterie czy gdzieś.
Zresztą za co on kurwa bana dostali na pierwszym koncie że osrany 2 miesiące po powrocie nie chciał się przyznać że to on a później jak się dowiedział że poleciały unbany to poprosił o zmianę nicku, czyżby nie za to samo co właśnie teraz odpierdala został dożywotnio pogoniony z Cohones? @defthomas @Cloud kto kurwa wtedy halibuta banował?
 
Ale na chuj jak za 2 dni temat spadnie na drugą stronę, nikt tam nie zajrzy, temat naturalnie umrze i nie będzie zdobyta niepochamowana chęć atencji za wszelką cenę? Chłopie on się położy przed ratuszem żeby pies mu nasrał na klatę i ludzie to widzieli, chcesz mu tematy zakładać żeby tam sam pisał bo nikt nie wejdzie? Pojebało cię? Lepiej rozjebać 30 tematów pisząc kurwa jedno i to same, byle kontrowersyjne, byle zdobyć uwagę, byle ktoś odpowiedział.
Smutne to życie @Dzihados ...
Pamiętasz jak zelaznydzban miał bana na wszystko tylko miał dostęp do działu frików? To jest jednak forum o MMA więc proponuję żebyś zablokował halibutowi dostęp do Cohones i premiones, my nie chcemy czytać jego baśni o uległych kurwiszonach w każdym temacie, to jest kurwa forum sportowe czy forum pt: przerwa w podstawówce? Jak ktoś się nie potrafi zachować to go trzeba utemperować a jeśli mu się to nie spodoba to niech spierdala bo i tak nikt tęsknić nie będzie.
A że ta kurwa wogole nie pisze nic na temat sportu a jedyne co robi to wprowadza toksyczną atmosferę na forum to jak mu zablokujesz dostęp do Cohones to szybko stąd pójdzie spowrotem na jakąś kafeterie czy gdzieś.
Zresztą za co on kurwa bana dostali na pierwszym koncie że osrany 2 miesiące po powrocie nie chciał się przyznać że to on a później jak się dowiedział że poleciały unbany to poprosił o zmianę nicku, czyżby nie za to samo co właśnie teraz odpierdala został dożywotnio pogoniony z Cohones? @defthomas @Cloud kto kurwa wtedy halibuta banował?



Nie musisz co chwilę o mnie rozmawiać, i inni userzy, w każdym temacie gdzie się udzielam i coś komentuje. To będzie spokój.
A nie- wrzucę jeden komentarz na dowolny temat a jakieś Siedem, Torpedy i inne zjeby muszą mnie prowokować eleboratami z dupy i nie na temat.

Zresztą, do kogo ja mówię.

Swego czasu przez kilka miesięcy niszczyłes wątki robiąc jakieś gówno wpisy o mnie. Gadać mogłem z kimś o filmach- a ty wrzucasz swoje toxic elaboraty o moim życiu prywatnym.


Konfidencie.


Edit:

Debilu, przecież nie ukrywałem że ArizonaDream to ja. Już pierwszego dnia dałem do zrozumienia, że to ja, jelopie. Nawet mój nick na to miał wskazywać.
Każdy, poza Toba, kumal, że dla żartów zaprzeczam.
 
Last edited:
Nie nie kurwa, to tak nie działa, jak w prawdziwym życiu poznasz jakiegoś śmiecia to prawdopodobnie to był twój jedyny kontakt z nim, tutaj w internecie niestety to wygląda tak że ten śmieć chodzi za tobą do piekarni, do mięsnego do warzywniaka do Lidla czy do pracy kurwa, wyobrażasz sobie że jakiś śmieć lata za tobą i wpierdala swoje 3 grosze jak rozmawiasz ze znajomymi?! więc to co napisałeś to kompletna bzdura, chyba że też młodość spędziłeś przed ekranem jak pucybut i tego nie potrafisz zrozumieć.
Niby tak a jednak nie do konca. Jak znajomych filtrujemy i jest to zdrowe tam jest mnostwo miejsc i zyciowych sytuacji w ktorych sie nie ma na to wplywu z kim sie "zadaje" chociazby w robocie. Ktos mnie wkurwia to go przeciez nie wyeliminuje mimo ze bym chciał :beczka:

Poza tym mam wrazenie ze po prostu on mnie tak nie grzeje jak was dlatego nie mam z tym problemu.

A co do tego czy potrafię zrozumieć czy nie to co za roznica, jak dla mnie to możecie robic co chcecie i go ignorowac, ja nie namawialem do zaprzestania tego procederu :awesome:

A co do typa chodzacego za kims to usmialem sie z tego porownania, dobre dobre :beczka:
 
To tak dla zmiany tych toksycznych klimatów pogadajmy o czymś normalnym. Planuje się oświadczyć, chciałem to ogarnąć jeszcze w tym roku, także panowie, czekam na jakieś inspirujące historie i pomysły, pochwalcie się jak wy to przeprowadziliście albo jaki macie na to pomysł o ile to jeszcze przed wami :conorsalute:
 
To tak dla zmiany tych toksycznych klimatów pogadajmy o czymś normalnym. Planuje się oświadczyć, chciałem to ogarnąć jeszcze w tym roku, także panowie, czekam na jakieś inspirujące historie i pomysły, pochwalcie się jak wy to przeprowadziliście albo jaki macie na to pomysł o ile to jeszcze przed wami :conorsalute:
Robisz to z plastikowym pierścionkiem za 2 złote. Jak się ucieszy, to już wiesz, że jej nie o pierścionek chodziło
 
To tak dla zmiany tych toksycznych klimatów pogadajmy o czymś normalnym. Planuje się oświadczyć, chciałem to ogarnąć jeszcze w tym roku, także panowie, czekam na jakieś inspirujące historie i pomysły, pochwalcie się jak wy to przeprowadziliście albo jaki macie na to pomysł o ile to jeszcze przed wami :conorsalute:
Po 6 latach, w grecji na jednej z wysp, zajebiste wzgorza z widokiem na morze przy zachodzie slonca siedzac na kocu na jakiejs skale :fjedzia:

Najlepiej to zorganizowac by bylo w klimacie jaki lubicie
 
To tak dla zmiany tych toksycznych klimatów pogadajmy o czymś normalnym. Planuje się oświadczyć, chciałem to ogarnąć jeszcze w tym roku, także panowie, czekam na jakieś inspirujące historie i pomysły, pochwalcie się jak wy to przeprowadziliście albo jaki macie na to pomysł o ile to jeszcze przed wami :conorsalute:
nie wiem co Ci powiedzieć,
najpierw to musisz iść na trening, zrobić go porządnie to jest podstawa
później możesz coś ugotować, a potem spytać czy zechciałaby sobie spierdolić resztę lat z Tobą

działa,
zawsze !
 
To tak dla zmiany tych toksycznych klimatów pogadajmy o czymś normalnym. Planuje się oświadczyć, chciałem to ogarnąć jeszcze w tym roku, także panowie, czekam na jakieś inspirujące historie i pomysły, pochwalcie się jak wy to przeprowadziliście albo jaki macie na to pomysł o ile to jeszcze przed wami :conorsalute:


Ja mogę przygotować na rozpad związku przed ślubem i pomoc stracić pieniądze na wesele.
 
To tak dla zmiany tych toksycznych klimatów pogadajmy o czymś normalnym. Planuje się oświadczyć, chciałem to ogarnąć jeszcze w tym roku, także panowie, czekam na jakieś inspirujące historie i pomysły, pochwalcie się jak wy to przeprowadziliście albo jaki macie na to pomysł o ile to jeszcze przed wami :conorsalute:
:beta:
 
Pewnie klękałeś przy oświadczynach :tysoncoffe:


Oczywiście, w śniegu, na szczycie Tarnicy, pod krzyżem, gdy byliśmy pierwsi rano na szczycie i sami. Się zesrala ze szczęścia. A w śniegu dobrze było widać.

Ale presję dyskretna wywierała bym się oświadczył , tak to bym się wstrzymał jeszcze rok :p
 
Oczywiście, w śniegu, na szczycie Tarnicy, pod krzyżem, gdy byliśmy pierwsi rano na szczycie i sami. Się zesrala ze szczęścia. A w śniegu dobrze było widać.

Ale presję dyskretna wywierała bym się oświadczył , tak to bym się wstrzymał jeszcze rok :p
Ja się wstrzymałem i kurwa Bogu dzięki.
:lesnarhappy:
 
Back
Top