Pogotowie Sercowe Cohones

Pietrek, może i coś od czasu do czasu zaciągniesz do łóżka, o czym nie omieszkasz poinformować całego Cohones ale coś mi się wydaje że u Ciebie ilość nie przechodzi w jakość.

:fjedzia:

Masz na myśli jakość kobiet czy seksu?
To drugie odpada by było złe, inaczej nie miałbym brania ani kobiety nie chciały mnie.
A, co tu ukrywać, w relacji BDSM seks i BDSM gra istotną rolę.
A to pierwsze nie ma znaczenia bo i tak dla zjebów to są naćpane patusiary gdyż ludzie wolą żyć wyobrażeniem a nie rzeczywistością.


Poza tym można zajmować się dwoma, trzema kobietami i je dobrze poznać na tyle, i poświęcić tyle uwagi i energii by jakość była ok dla wszystkich trzech.
 
Wtedy go rozjuszasz, a rozjuszona bestia jest agresywniejsza
Mordo, wypróbuj wreszcie na nim ignora i przestań się mazać :jarolaugh:

Klikasz nicka, wyświetla się fiszka danego użytkownika, na dole jest "ignore".

Jaka kurwa bestia, jak zminiaturyzowana? Nic, zero, nada, null Halibuta na forum, tylko widać że ktoś pisał z nim i albo po lajkach i komentarzach widzisz że warto zerknąć bo będzie śmiechu, albo jeden komentarz to wiadomo, że ktoś zwykły tekst zastosował i chuja to dało, takich nie czytasz.

A można wcale nie rozwijać i lecisz przez morze halibuckiego gówna (ale tylko widać że hali coś pisał i że ignorowane), po czym jest suchy ląd tekstu bo ktoś normalny napisał coś normalnego :werdum:

Tak jak @Siedem i inni pisali - spróbuj, a nie pożałujesz :tysonhappy:
 
Mordo, wypróbuj wreszcie na nim ignora i przestań się mazać :jarolaugh:

Klikasz nicka, wyświetla się fiszka danego użytkownika, na dole jest "ignore".

Jaka kurwa bestia, jak zminiaturyzowana? Nic, zero, nada, null Halibuta na forum, tylko widać że ktoś pisał z nim i albo po lajkach i komentarzach widzisz że warto zerknąć bo będzie śmiechu, albo jeden komentarz to wiadomo, że ktoś zwykły tekst zastosował i chuja to dało, takich nie czytasz.

A można wcale nie rozwijać i lecisz przez morze halibuckiego gówna (ale tylko widać że hali coś pisał i że ignorowane), po czym jest suchy ląd tekstu bo ktoś normalny napisał coś normalnego :werdum:

Tak jak @Siedem i inni pisali - spróbuj, a nie pożałujesz :tysonhappy:


Tobie staje gdy chwalisz się, że jesteś taki macho, iż dałeś mi ignora?
 
Mordo, wypróbuj wreszcie na nim ignora i przestań się mazać :jarolaugh:
Ale mi on nie przeszkadza :fjedzia: nie wiem skad wziales to ze ktos tu sie mażę ale nie moze kogos zignorować.

Czasami sobie poczytam, czasem nawet wymienie kilka postow jesli mam ochote.
Klikasz nicka, wyświetla się fiszka danego użytkownika, na dole jest "ignore".
Wedlug mnie to wypacza całość sensu dzialania forum. Gdybym chcial rozmawiac wyłącznie z madrymi ludzmi ktorzy do tego zawsze sie ze mna zgadzaja to bym prowadził monologi :jjsmile:

Takie filtrowanie użytkowników odbiera to "cos".
 
Ale mi on nie przeszkadza :fjedzia: nie wiem skad wziales to ze ktos tu sie mażę ale nie moze kogos zignorować.

Czasami sobie poczytam, czasem nawet wymienie kilka postow jesli mam ochote.

Wedlug mnie to wypacza całość sensu dzialania forum. Gdybym chcial rozmawiac wyłącznie z madrymi ludzmi ktorzy do tego zawsze sie ze mna zgadzaja to bym prowadził monologi :jjsmile:

Takie filtrowanie użytkowników odbiera to "cos".
A do ciebie dociera że typ napisał pewnie z tysiąc postów "pokaż gdzie tak napisałem"? I zignorował odpowiedź?

No ale rozumiem, ignorujesz chorobę. Tak też można.
 
A do ciebie dociera że typ napisał pewnie z tysiąc postów "pokaż gdzie tak napisałem"? I zignorował odpowiedź?

No ale rozumiem, ignorujesz chorobę. Tak też można.


Ale wiesz, że nie zignorowałem bo odpowiedzi nie dostałem? Nawet ty jej nie umiesz pokazać
 
Masz na myśli jakość kobiet czy seksu?
To drugie odpada by było złe, inaczej nie miałbym brania ani kobiety nie chciały mnie.
A, co tu ukrywać, w relacji BDSM seks i BDSM gra istotną rolę.
A to pierwsze nie ma znaczenia bo i tak dla zjebów to są naćpane patusiary gdyż ludzie wolą żyć wyobrażeniem a nie rzeczywistością.


Poza tym można zajmować się dwoma, trzema kobietami i je dobrze poznać na tyle, i poświęcić tyle uwagi i energii by jakość była ok dla wszystkich trzech.


Piotruś , jeszcze niedawno chwaliłeś się że w Warsie ruchaleś jakaś wiesniare która nomen omen, pod tobą pracowała.

No to jak to jest, bierzesz wszystko co się napatoczy czy leczysz jakieś kompleksy seksem?

:zakręcony:
 
Piotruś , jeszcze niedawno chwaliłeś się że w Warsie ruchaleś jakaś wiesniare która nomen omen, pod tobą pracowała.

No to jak to jest, bierzesz wszystko co się napatoczy czy leczysz jakieś kompleksy seksem?

:zakręcony:


Czyli jeżeli 6 lat temu ruchalem jakaś laske, to oznacza, że rucham co się napatoczy?
Nie ma tu logiki.
Jeżeli masz możliwość wyruchać, nie wiem, z 30 lasek, a wybierasz dwie, trzy- to znaczy że ruchasz co się rusza? No chyba nie.
 
Czyli jeżeli 6 lat temu ruchalem jakaś laske, to oznacza, że rucham co się napatoczy?
Nie ma tu logiki.
Jeżeli masz możliwość wyruchać, nie wiem, z 30 lasek, a wybierasz dwie, trzy- to znaczy że ruchasz co się rusza?


Niby ludzie się zmieniaj ale nie zawsze na lepsze

:wink:

Przykład podałeś w którym nie wiadomo o co chodzi.

Pytanie o ,,jakość” tych dwóch, trzech nadal zasadne.
 
Niby ludzie się zmieniaj ale nie zawsze na lepsze

:wink:

Przykład podałeś w którym nie wiadomo o co chodzi.

Pytanie o ,,jakość” tych dwóch, trzech nadal zasadne.


No tak, ale to i tak bez sensu bo kryteria "jakości" są różne. Wygląd? Tu myślę obiektywnie każdy by przyznał, że najwyższe półki. Inteligencja, upodobania, styl bycia, gusta, spojrzenie na swiat- tutaj każdy by miał inne kryteria.
 
No tak, ale to i tak bez sensu bo kryteria "jakości" są różne. Wygląd? Tu myślę obiektywnie każdy by przyznał, że najwyższe półki. Inteligencja, upodobania, styl bycia, gusta, spojrzenie na swiat- tutaj każdy by miał inne kryteria.

No to po co ciągniesz tą dyskusje?

Co chcesz udowodnić komukolwiek na tym forum?
 
Back
Top