Pogotowie Sercowe Cohones

Narzekają tylko typy od poziomu bety w dół. Przecież gdzie nie pójdziesz w jakimś większym mieście to wszędzie jest mnóstwo samotnych babek. Wystarczy zagadać.

Jak masz problem z nieśmiałością to Tinder i inne, grunt to dobry opis i dobre zdjęcie lub dwa, ale bez szpanu, bo wbrew pozorom to odstrasza babki. Jak miałem tindera dla testów to jedno zdjęcie wystarczyło - na tle ściany, po fryzjerze i ogolony, uśmiechnięty i w koszuli. Tyle.

Jak problem z miejscami dla kobiet - to lecisz przez ich hobby, bo zawsze są miejsca gdzie uprawiają jakieś jogi, drinki czy spotkania i inne. Tam dajesz w drugą stronę, ochoczo nurkujesz w friendzone i za dwa, trzy miesiące romans.

Moim zdaniem najważniejsze jest odważyć się mówić i słuchać. No i żartować inteligentnie. To je zawsze kręciło, bo jak się zaśmieje to już pierwsze lody puszczają, drugie lody mogą być już twoje... Tylko tyle i aż tyle, bo miejsc jest od groma, a i samych kobiet jest kilkanaście milionów. Wiadomo, różnych, kwadratowych i podłużnych :redford:

A że Polki są specyficzne, to polecam popróbować innych nacji dla odmiany, bo to ciekawy eksperyment :antonio:

Tu lista miejsc które odwiedzają obcokrajowcy i ogień.
Przeczytałem dwa zdania i żałuję, bo jak zawsze pierdolisz.
Rynek matrymonialny to #piekłomężczyzn. Kobiet jest dużo mniej niż mężczyzn. Jeżeli są wolne to po traumach ze starych związków, z borderem, czy innymi wymyślnymi chorobami psychicznymi które są teraz popularne.
Portale randkowe to syf dla niedowartościowanych kobiet, którym spermiarze boostują ego, grubasek, psycholek i madek z dziećmi.
A jeszcze trzeba wymienić te które szukają beta-bankomatów i kurwią się za hajs/wysyłają fotki.
IMG_20231011_085443.jpg
 
Przeczytałem dwa zdania i żałuję, bo jak zawsze pierdolisz.
Rynek matrymonialny to #piekłomężczyzn. Kobiet jest dużo mniej niż mężczyzn. Jeżeli są wolne to po traumach ze starych związków, z borderem, czy innymi wymyślnymi chorobami psychicznymi które są teraz popularne.
Portale randkowe to syf dla niedowartościowanych kobiet, którym spermiarze boostują ego, grubasek, psycholek i madek z dziećmi.
A jeszcze trzeba wymienić te które szukają beta-bankomatów i kurwią się za hajs/wysyłają fotki.
View attachment 80467


Jest na tych portalach masa wartościowych kobiet.

Ta różnica nie jest tak duża jeśli weźmiesz pod uwagę, że niemonogamistów, ludzi nie szukających stałych relacji jest więcej niż mężczyzn. Faceci wolą się puszczać, kobiety statystycznie wola stałe związki. Więc jeżeli, używając forumowej nomenklatury, chcesz być kurwą i ruchać tylko laski to masz się gorzej jako facet. Ale jeżeli szukasz stałego związku to kobiety mają się gorzej a mężczyźni lepiej. Nic nie poradzę, że według forumowrgo kryterium mężczyźni są większymi kurwami niz kobiety.
 
Jak to co ? Zazdrość i zawiść, ze nie potrafi stworzyć normalnej relacji z kobietą tylko ciagle musi wchodzić w role paskudnego dominanta-wyjaśniacza w lateksie.
Pewnie z normalną kobietą a nie psychicznie chorą dewiantką by sobie na szybko zwalił, spłoszył się i schował za firanką


Widzisz. To nie ja okazuje zazdrość i zawisc. Nie obrażam was z powodu waszych relacji. Cieszę się z nich i gratuluję.


Jeżeli ktoś tu okazuje zazdrość i zawisc to osoby które personalnie mnie atakują, wyzywają, okazują agresję. Jak np Ty czy Torpedo. Więc się zastanów, bo sam siebie pojeździsz.
 
Jeżeli mówisz o tych co zjadają spermę i zwiedzają odbyty twoich kolegów to tak, masz rację.


Mówię o tych których niektórzy forumowicze nazywają kurwami. Czyli np Drzewa, Siwego itd.
Swoją drogą, żadna nie łykała spermy ani nie zwiedzała odbytu żadnego mojego kolegi, więc wychodzi, że według Ciebie kurew nie ma.



Ale pominąłes meritum. Kobiety są w gorszej niż faceci pozycji jeżeli chodzi o związki. Bo, jak pisałem, mężczyźni sa częściej, i to dużo, niemonogamistami.
 
Last edited:
Mówię o tych których niektórzy forumowicze nazywają kurwami. Czyli np Drzewa, Siwego itd.
Swoją drogą, żadna nie łykała spermy ani nie zwiedzała odbytu żadnego mojego kolegi, więc wychodzi, że według Ciebie kurew nie ma.



Ale pominąłes meritum. Kobiety są w gorszej niż faceci pozycji jeżeli chodzi o związki. Bo, jak pisałem, mężczyźni sa częściej, i to dużo, niemonogamistami.
dobra opaśniku leśny, nikt cie nie prosił o autobiografię :werdum:
 
Widzisz. To nie ja okazuje zazdrość i zawisc. Nie obrażam was z powodu waszych relacji. Cieszę się z nich i gratuluję.


Jeżeli ktoś tu okazuje zazdrość i zawisc to osoby które personalnie mnie atakują, wyzywają, okazują agresję. Jak np Ty czy Torpedo. Więc się zastanów, bo sam siebie pojeździsz.
A nie wkurwiaj normalnych ludzi, bo dostaniesz w mazak, że się lateksem nakryjesz
 
Kurwa, Halibut, do chuja wafla, zlituj się.

Co nas obchodzi jakaś babcia co się pruje na lewo?

Serce się cieszy że kolega z forum znalazł żonę i to po poradach w tym temacie, a ty tu wyjeżdżasz z tematem że jakieś babsko co pamięta Powstanie warszawskie kurwi się na lewo.

Co z tobą chłopie jest nie tak? Chcesz nam tu życie obrzydzać, czy o co chodzi?
Wypierdalaj do Zwyroliska, bo to temat dla takich właśnie wynurzeń a Pogotowie i HP zostaw w spokoju.
On był tym mężem co go Babka z tego artykułu zostawiła :beczka:
 
Zapomniałem ze to ciebie wyruchali :neildegrassewhoa: :korwinlaugh:

Nawet jeśli, to lepiej być zdradzonym niż zdradzać i być kurwą, czyż nie?

Poza tym ruchaniem nadrabiam z nawiązką za całe cohones, które wkurwia się, że kobiety i niektórzy faceci mają łatwiej o ruchanie niż oni :)
 
Nawet jeśli, to lepiej być zdradzonym niż zdradzać i być kurwą, czyż nie?

Poza tym ruchaniem nadrabiam z nawiązką za całe cohones, które wkurwia się, że kobiety i niektórzy faceci mają łatwiej o ruchanie niż oni :)
Ty myślisz że komuś tu zaimponujesz ze ruchasz? Tu nikt nie ma po 17 lat, żeby wyruchanie jakiejś cipki traktować jak życiowy sukces. Jak to jest max twoich osiągnięć życiowych w dorosłym życiu to gratuluję.

To różni właśnie mężczyzn od chłopców.
:roberteyeblinking:
 
Wtedy go rozjuszasz, a rozjuszona bestia jest agresywniejsza


On tak łowi mnie ignorem że ciągle mnie czyta i o mnie pisze xd
Ty myślisz że komuś tu zaimponujesz ze ruchasz? Tu nikt nie ma po 17 lat, żeby wyruchanie jakiejś cipki traktować jak życiowy sukces. Jak to jest max twoich osiągnięć życiowych w dorosłym życiu to gratuluję.

To różni właśnie mężczyzn od chłopców.
:roberteyeblinking:



Nie zrozumiałeś. Gdybym chciał tutaj komuś imponować i mieć poklask to bym udawał kogoś innego dla takiej atencji i pisał to co zdobywa tu poparcie.


To byl przytyk do argumentu, że kobieta się pogardza gdy rucha, bo ma łatwiej o seks od faceta. W sumie to był jedyny argument czemu ona jest za to godna pogardy a mężczyzna nie. To w praktyce przyznanie się wprost , że jest się wkurwionym o to, że inni mają łatwiej o seks. Bo jeżeli ktoś za to aż innym pogardza, wyzywa wulgarnie - to powodem w moim odczuciu jest emocjonalność, a ona wynika najczęściej z zazdrości.
 
Back
Top