Pogotowie Sercowe Cohones

Za pierwszym razem raczej tak. Za drugim nie wiem bo jak płakała to już odchodziła. Może zajebała krokodyle łzy a za pół godziny skakała już na innym bolcu.
Ja sie już nigdy na to nie nabiore albo przynajmniej dołoże wszelkich starań żeby sie tak nie stało. Też tak grać to trzeba kurwa umieć co by nie mówić.
To jest mocno pojebane bo na prawde na początku myślisz sobie wow ale laska sie przywiązuje - a tak na serio to na wode pic bo takie przeważnie nie mają ani grama sentymentów.
 
@Rakesh jedynym mankamentem, co już sam zauważyłeś jest krótki tekst. Chyba że w miarę często będą kolejne odcinki.
Poza tym to jest akcja, jest nostalgia, jest suspens...
comment_zubuMdMKcQYLMjEokAgKFgZzLFZaajnR,w400.jpg
 
Z panelu admina mogę sobie dodać 10 tysiecy lajków, a tego pięknego tematu będę pilnował do końca, bo Hyde park jest już chyba nie do odratowania ::clintdis::
Jak uważasz :fjedzia:
Co do tematu to nie wiem czy ktoś oglądał ?


Kooozak
 
powiem tak, uczucia mi nie sluza, rozpraszaja, najgorsze co moze dla mnie byc to zaangazowanie emocjonalne
milosc odbiera rozum, racjonalne myslenie, to jest moj slaby punkt, nigdy sie nie naucze kurwa

wiec trzeba jebac to wszystko maczetami i wrocic do korzeni, czystego umyslu i okazjonalnego ruchania bez zobowiazan

:robbie:
 
Jeżeli chodzi o podryw to polecam ,,real social dynamics" i książkę ,,the game " Neila Straussa. Zmieni wasze życie.

The game fajnie sie czyta, ale slabo przeklada sie na praktyke, moze bardziej dziala jako motywator, niz poradnik. Najlepsze co czytalem w temacie relacji z kobietami to BadBoy Lifestyle.
 
The game fajnie sie czyta, ale slabo przeklada sie na praktyke, moze bardziej dziala jako motywator, niz poradnik. Najlepsze co czytalem w temacie relacji z kobietami to BadBoy Lifestyle.
Bo typowy poradnik masz od Mysteriego. Tylko są 2 wersje, pierwszy to coś ala the game a drugi to poradnik ,,mystery method". Powiem Ci ze po przeczytaniu ,,the game " trochę inaczej patrzyłem na Tylera Durdena :p aczkolwiek dalej bardzo cenię jego seminaria które można obejrzeć na YouTube.
 
Back
Top