Pogotowie Sercowe Cohones

Masz nieźle zryty beret...Serio.
Ok, traktuje to jako komplement.
Jedź do Lwowa ożeń się tam i najlepiej tam zostań. Albo po tygodniu uciekniesz z płaczem albo Cię po miesiącu w worku odeślą.
 
Ok, traktuje to jako komplement.
Jedź do Lwowa ożeń się tam i najlepiej tam zostań. Albo po tygodniu uciekniesz z płaczem albo Cię po miesiącu w worku odeślą.

Aha i Twoim zdaniem wszystkie Ukrainki bez wyjątku takie właśnie są. Idąc tym tokiem myślenia, to wszyscy Polacy to złodzieje i patusy, bo tak nas właśnie widzą np. Holandii.

Wrzucasz wszystkich do jednego wora, ale to mnie zarzucasz, że się nie znam na ludziach...
 
Aha i Twoim zdaniem wszystkie Ukrainki bez wyjątku takie właśnie są. Idąc tym tokiem myślenia, to wszyscy Polacy to złodzieje i patusy, bo tak nas właśnie widzą np. Holandii.

Wrzucasz wszystkich do jednego wora, ale to mnie zarzucasz, że się nie znam na ludziach...
No bo tak jest jak napisałeś , poza wyjątkami których jest mniejszy %
 
Dziewczyny ze Wschodu mają serce na dłoni, są autentyczne. Żeby dobrać się do serca Polki, musisz obierać ją jak cebulę, przedrzeć się przez wszystkie warstwy. Warstwę zimnej suki, warstwę obojętności, niedostępności, cnotki. Męczysz się, by w końcu się zorientować, że przeinwestowałeś, bo dziewczyna poza seksem nie ma Ci nic więcej do zaoferowania.
Ukrainki nie udają, nie chcą udawać. Gdy się którejś spodobasz, sama się do Ciebie uśmiechnie. Gdy zaczniecie rozmawiać powie Ci, co najbardziej ją w Tobie kręci. Nie będzie zgrywać przesadnie niedostępnej, poczuje się dobrze w roli uwodzonej, nie będzie też miała nic przeciwko, by nagle zacząć uwodzić Ciebie.

Analogicznie takie samo zdanie mają moi angielscy znajomi o Polkach jak twoje nt Ukrainek :)

@TYTUS byles kiedys na Ukrainie że tak wszystko w czarnych barwach przedstawiasz?
 
Analogicznie takie samo zdanie mają moi angielscy znajomi o Polkach jak twoje nt Ukrainek :)

@TYTUS byles kiedys na Ukrainie że tak wszystko w czarnych barwach przedstawiasz?
Jak przeczytasz wszcześniej do niedawna miałem z nimi kontakt. No to jest analogiczne. Emigruje różni mix społeczeństwa od bardzo wartościowych porządnych uczciwych ludzi do głębokiej patologii, tylko nie idzie tego wymiernie określić w % . Określa poznając przeważające cechy danej społeczności.
WQrwia mnie jak tu ludzie nie mogacy z różnych przyczyn partnerki nagle zaczęli gloryfikować Ukrainki obrażając i poniżając Polskie kobiety.
 
Ja ostatnio spędziłem tam prawie tydzien ( Lwów i okolice ) i szczerze polecam.Ludzie szczerzy i autentycznie jest mi ich żal.Mimo calego stanowiska ich rzadu co do UPA i OUN ktore wkurwia mnie niemilosiernie.
Co do kobiet mysle ze nikt tu nie ujmowal calosci liczby polskich niewiast. Jednak dosc powszechne jest ze coraz wiecej niewiast przyjmuje ten zachodni model.Zaraz po studiach czy juz w trakcie wsiadaja na karuzele kutasów i sa strasznie zmanierowane.Potem po 30tce jest problem bo ciezko im znalezc godnego partnera.
Na wschodzie to wciaz troche inaczej wyglada.

Druga strona medalu to trzeba byc ostroznym poniewaz ze strony sluzby zdrowia wiem ze dziewczyny przywiozly tu HIV oraz troche innych schorzen ktorymi nie wypada sie chwalic.
Na ile jest to kwestia leśnych ssaków a ile przelotnych kontaktów ciężko ustalić.A seks jest jedna z najpopularniejszych rozrywek za wschodnia granica-opinia wyrazona przez Ukraińca.
 
Ja ostatnio spędziłem tam prawie tydzien ( Lwów i okolice ) i szczerze polecam.Ludzie szczerzy i autentycznie jest mi ich żal.Mimo calego stanowiska ich rzadu co do UPA i OUN ktore wkurwia mnie niemilosiernie.
Co do kobiet mysle ze nikt tu nie ujmowal calosci liczby polskich niewiast. Jednak dosc powszechne jest ze coraz wiecej niewiast przyjmuje ten zachodni model.Zaraz po studiach czy juz w trakcie wsiadaja na karuzele kutasów i sa strasznie zmanierowane.Potem po 30tce jest problem bo ciezko im znalezc godnego partnera.
Na wschodzie to wciaz troche inaczej wyglada.

Druga strona medalu to trzeba byc ostroznym poniewaz ze strony sluzby zdrowia wiem ze dziewczyny przywiozly tu HIV oraz troche innych schorzen ktorymi nie wypada sie chwalic.
Na ile jest to kwestia leśnych ssaków a ile przelotnych kontaktów ciężko ustalić.A seks jest jedna z najpopularniejszych rozrywek za wschodnia granica-opinia wyrazona przez Ukraińca.
Całkowicie się z Tobą zgadzam. Uciśniony naród, zmęczony naród co nie zmienia faktu, że to rusiński naród i nic tego nie zmieni. Ja w każdym narodzie widzę negatywne i pozytywne cechy. My nie jesteśmy absolutnie święci i zdaje sobie sprawę jak nas postrzega świat.
HIV ! nie chciałem tego pisać bo byłbym odebrany jak ktoś całkowicie atakujący ten naród.
Przed HIV na Ukrainie ostrzegano już wiele lat temu. Nawet jak w Rosji nie był to tak duży wskaźnik to Ukraina mocno przodowała w na kontynencie.
Ludzie tego nie wiedzą ale Polska dostanie tą fale już niedługo. To będzie u nas plaga przez nieświadomych życia Lemingów czy Lemurów.
061123_hivmap.gif
 
Na wschodzie to wciaz troche inaczej wyglada.
Ale jest jedna nieścisłość. Skąd ten HIV jak one taki porządne są. Ano stąd, że to jeszcze większe Qrwiszony niż Ci się wydaje. Tylko nie widzisz ich zmanierowania i qrestwa bo widzisz je przez pryzmat biedy i prostolinijności a to zakrzywia obraz.
 
Ale jest jedna nieścisłość. Skąd ten HIV jak one taki porządne są. Ano stąd, że to jeszcze większe Qrwiszony niż Ci się wydaje. Tylko nie widzisz ich zmanierowania i qrestwa bo widzisz je przez pryzmat biedy i prostolinijności a to zakrzywia obraz.

Zaczyna sie :) musiales dorzucic te 3 grosze. Kurestwo jest wszedzie, a naturalne jest ze nikt nie powie ze zatrzymal sie na szybki nr gdzies w lesie tylko predzej powie ze cos z lokalu wyjal.Do tego zauwazylem sporo cpunow wiec jest dobre podloze do rozwoju tej zarazy.
 
Zaczyna sie :) musiales dorzucic te 3 grosze. Kurestwo jest wszedzie, a naturalne jest ze nikt nie powie ze zatrzymal sie na szybki nr gdzies w lesie tylko predzej powie ze cos z lokalu wyjal.Do tego zauwazylem sporo cpunow wiec jest dobre podloze do rozwoju tej zarazy.
Nic się nie zaczyna, już nic nie neguje Pozdrawiam PEACE
A reszcie życzę trochę rozsądku i szczęścia
061123_hivmap.gif
 
Pomijając całą dyskusję z HIV (@TYTUS ta mapa naprawdę bardzo ciekawa i szokująca jednocześnie, dzięki za to) nie rozumiem tego całego gadania o tym, jakie to ukraińskie dziewczyny są miłe, uśmiechnięte, szczere i że to właśnie czyni z nich lepsze partnerki. Żeby wiedzieć, czy ktoś jest szczery, to musisz człowieka dobrze znać, w innym przypadku nie masz pojęcia, ale ok, to jeszcze nic. Pozwolę sobie zacytować kolegę, i stary nie obraź się, wiesz doskonale, że Cię uwielbiam, ale uważam, że to jest akurat straszna bzdura

Ukrainki mają w sobie całe pokłady ciepłej, kobiecej energii. Chcą kochać i być kochane. Chcą Cię przytulić, powiedzieć Ci, jak bezpiecznie się przy Tobie czują. Chcą stroić się dla Ciebie, chcą dla Ciebie gotować i sprzątać.

Jedyne co tutaj widzę to, że one są dostępne, uległe i ogólnie łatwe. Serio, mógłbyś te 3 zdania zamknąć w tym jednym słowie. Z mojego punktu widzenia, taka kandydatka na partnerkę jest skrajnie nieatrakcyjna. Czuję się na tyle mocny, że jestem gotów przebrnąć przez warstwę obojętności i walczyć o to, żeby zyskać zaufanie dziewczyny, nie chcę tego wszystkiego dostać od razu. Wierzę, że jeśli masz do czynienia ze zdrową psychicznie osobą, to kiedy pokonasz naturalne bariery ochronne i kiedy pojawią się emocje, ta osoba stanie się lepsza - ciepła, oddana, czerpiąca radość z tego, że będzie sprawiać ci przyjemność. Przecież w drugą stronę to działa dokładnie tak samo - jest jakaś grupa kobiet, która narzeka na Polaków, że są zamknięci, gburowaci, mało szarmanccy itd. A kto im imponuje? Kurwa jacyś... Tunezyjczycy. Tylko dlatego, że są gotowi adorować je bez opamiętania i deklarować, że ukradliby dla nich księżyc. To jest analogiczna sytuacja, nie bądźcie panowie jak te kobiety, bo mówiąc szczerze jest to po prostu strasznie naiwne i takie... mało ambitne.
Ja zawsze będę wybierał bardziej niedostępną kobietę, bo kiedy uda mi się nawiązać z nią relację (bez względu na to jaka to jest relacja) to mam mocne podstawy, żeby przypuszczać, że byle frajer nie mógłby się znaleźć na moim miejscu. Brak tej świadomości całkowicie kasuje satysfakcję.
To jest jak z psami i kotami. Możesz sobie kupić psa i mówić, że jest twoim najlepszym przyjacielem, ale ten pies byłby przyjacielem każdego, kto wziąłby go pod dach i dawał mu chrupki. Pies cieszy się, że chcesz iść na spacer, pies słucha twoich komend, ale nie dlatego, że ty jesteś wyjątkowy, tylko dlatego, że to jest kurwa pies, on tak ma. Spróbuj nauczyć kota dawać łapę, powodzenia. A jednak i kot może się do człowieka przywiązać, może przyłazić i spać w nogach. I wtedy możesz czuć się wyjątkowo.
 
Aj tam gadacie. Jak poszedłem poszedlem na drugi kierunek studiów to miałem polowe roku z Ukrainy, prawie sam dziewczyny. A ze tam szkole średnia kończy się wcześniej niż u nas to było między nami 4-5 lat różnicy. Boże moja najdroższy co sobie pousuwałem to moja :lol: jest tak jak @TYTUS pisze z tym, ze to strasznie luźne w kroku dziewczyny ale żadna nie próbowała mnie motać w związek czy cokolwiek innego. Bardzo miło wspomina tamte czasy.


PS. Chyba każda Ukrainka lubi w dupę.
 
Aj tam gadacie. Jak poszedłem poszedlem na drugi kierunek studiów to miałem polowe roku z Ukrainy, prawie sam dziewczyny. A ze tam szkole średnia kończy się wcześniej niż u nas to było między nami 4-5 lat różnicy. Boże moja najdroższy co sobie pousuwałem to moja :lol: jest tak jak @TYTUS pisze z tym, ze to strasznie luźne w kroku dziewczyny ale żadna nie próbowała mnie motać w związek czy cokolwiek innego. Bardzo miło wspomina tamte czasy.


PS. Chyba każda Ukrainka lubi w dupę.
W żopu sto w paszczu piedziesjat
 
Aj tam gadacie. Jak poszedłem poszedlem na drugi kierunek studiów to miałem polowe roku z Ukrainy, prawie sam dziewczyny. A ze tam szkole średnia kończy się wcześniej niż u nas to było między nami 4-5 lat różnicy. Boże moja najdroższy co sobie pousuwałem to moja :lol: jest tak jak @TYTUS pisze z tym, ze to strasznie luźne w kroku dziewczyny ale żadna nie próbowała mnie motać w związek czy cokolwiek innego. Bardzo miło wspomina tamte czasy.


PS. Chyba każda Ukrainka lubi w dupę.

I to jest dokładnie to, co mówią wszyscy moi koledzy, którzy mieli z nimi do czynienia.
 
W żopu sto w paszczu piedziesjat
Ale my nie mówimy o prostytutkach tylko o przeciętnych obywatelach którzy emigrują do nas.
@Zioło Dziekan jest historyjka ale patologiczna
Ej przypomniało mi się.
Znam gościa robi takie ekskluzywne xxxxxxxx ( wymazałem bo czasem kaczka jeszcze go namierzy) on zna się lepiej z moim kumplem i mu się zwierzał z wizyty brata który jest na obczyznie: . Ma brata, jak by charakteryzować coś kryminał-patol. Za gówniarza napadł na kantor bo chciał zaimponować nowej dziewczynie i kupić Opla Calibre. Wjechał do kantoru strzelił gazem w kobietę i skopał ją brutalnie. Napad nie wyszedł bo włączyła alarm a on był tak pijany, że jak uciekał z $ to zatrzymali i obezwładnili go przechodnie.Posiedział ładnych parę latek jak wyszedł to nie miał czego tu szukać i wyjechał do UK. Tam poznał Irminę ( sprawdziłem teraz na FB) ładna Ukraińska blondynka z dużą córeczką. W UK narobił jakiegoś syfu i musieli wyjechać, zatrzymali się w Belgii tam wzięli ślub i mają dziecko.
Jak przyjechał do Polski to zwierzył się bratu, że jest załamany bo Irmina po ślubie powiedziała mu, że jest z nim bo ma .... bardzo długiego kutasa. I dodała, że to jest jego najlepszy atut. Patolek płakał bratu bo bardzo się dla niej zmienił i ją szczerze kocha całym serce a ona tylko jego pałe.
 
Byłem wczoraj na randce z badoo:mamed::mamed::mamed:

Pojebało? :D

A tak serio. Z tego co się orientuje to najlepsze laski obecnie przebywają na Tinderze, a na Badoo "drugi sort". Abstrahując od tego jaki typ lasek przeważa na tego typu portalach, to moje zdziwienie właśnie z tego, że zdecydowałeś się na tę drugą opcję ;)
 
Pojebało? :D

A tak serio. Z tego co się orientuje to najlepsze laski obecnie przebywają na Tinderze, a na Badoo "drugi sort". Abstrahując od tego jaki typ lasek przeważa na tego typu portalach, to moje zdziwienie właśnie z tego, że zdecydowałeś się na tę drugą opcję ;)
Spontan w chuj :D milion lat temu mialem zalozone konto, i tak ostatnio cos tam popatrzylem :D, sama do mnie napisala. Klasyka. Co tam u Ciebie bla bla bla... i czy nie wyskoczymy na drinka :P
Dlugo sie nie zastanawialem :mamed: i kurwa, o dziwo dobra dupeczka. Odjebała się konkretnie. Na dniach kontynuacja ::jondance::
 
Spontan w chuj :D milion lat temu mialem zalozone konto, i tak ostatnio cos tam popatrzylem :D, sama do mnie napisala. Klasyka. Co tam u Ciebie bla bla bla... i czy nie wyskoczymy na drinka :P
Dlugo sie nie zastanawialem :mamed: i kurwa, o dziwo dobra dupeczka. Odjebała się konkretnie. Na dniach kontynuacja ::jondance::

A są jakieś lepsze sztuki od tych z Tindera? Mnie jak widać ostatnio nie idzie, więc szukam opcji :D
 
ja byłem we Lwowie z kumplami ze 3 lata temu i moje obserwacje są takie. Chodziliśmy po różnych klubach i przecierałem oczy ze zdumienia. Nigdzie indziej nie widziałem tylu ładnych dziewczyn w jednym miejscu. Wg mnie Ukrainki są dużo bardziej ładniejsze od Polek, będę ten wyjazd wspominał do końca życia.

Druga obserwacja to jest taka, że patrząc na przechodzące pary to tak jak wspominałem Ukrainki są bardzo atrakcyjne ale ich partnerzy wyglądają jak od pługa odciągnięci i w Polsce przeciętna dziewczyna to by nawet nie spluneła w ich strone :)

Stąd wg mnie wynika inny charakter Ukrainek i Polek, z poziomu życia społeczeństwa. Przeciętny chłop na Ukrainie nie ma przed sobą żadnych perspektyw, siedzi na bezrobociu, często ma problemy z alko, jest zaniedbany, nie wykazuje się jako głowa rodziny i wszystko ogarnia żona. To tak jak kiedyś u nas było za PRLu - jak chłop pracował, nie przepijał całej wypłaty, nie bił po mordzie to już był złoty. Dlatego jak Ukrainka patrzy na przeciętnego Polaka, który jednak chodzi do tej pracy, zarabia kase, utrzymuje tą rodzine to dla niej to już jest ktoś atrakcyjny. I tu nie chodzi o kase, tylko o to, ze ta kobieta chce po prostu normalnego zycia, gdzie nie musi ogarniać dzieciaków plus męża darmozjada. Podsumowując - one nie są łatwe, tylko po prostu Polak wpisuje się w to co one szukają. Równie dobrze można powiedzieć, ze Polki są łatwe bo jakiś Hiszpan z erasmusa wpisuje się w ich ideał.

I tak samo wymagania Polek się zmieniły, bo nasze społeczeństwo jest co raz bardziej bogate. Już im nie wystarcza normalny chłopak. Teraz musisz chodzić na siłke, zdrowo się odżywiac, mieć pasje, kochać zwierzęta i jeść bezglutenowe gówno :)

Jak za parę lat na Ukrainie poziom życia się zmieni i będzie bardziej zachodni to te kobiety też się zmienią.
 
ja byłem we Lwowie z kumplami ze 3 lata temu i moje obserwacje są takie. Chodziliśmy po różnych klubach i przecierałem oczy ze zdumienia. Nigdzie indziej nie widziałem tylu ładnych dziewczyn w jednym miejscu. Wg mnie Ukrainki są dużo bardziej ładniejsze od Polek, będę ten wyjazd wspominał do końca życia.

Druga obserwacja to jest taka, że patrząc na przechodzące pary to tak jak wspominałem Ukrainki są bardzo atrakcyjne ale ich partnerzy wyglądają jak od pługa odciągnięci i w Polsce przeciętna dziewczyna to by nawet nie spluneła w ich strone :)

Stąd wg mnie wynika inny charakter Ukrainek i Polek, z poziomu życia społeczeństwa. Przeciętny chłop na Ukrainie nie ma przed sobą żadnych perspektyw, siedzi na bezrobociu, często ma problemy z alko, jest zaniedbany, nie wykazuje się jako głowa rodziny i wszystko ogarnia żona. To tak jak kiedyś u nas było za PRLu - jak chłop pracował, nie przepijał całej wypłaty, nie bił po mordzie to już był złoty. Dlatego jak Ukrainka patrzy na przeciętnego Polaka, który jednak chodzi do tej pracy, zarabia kase, utrzymuje tą rodzine to dla niej to już jest ktoś atrakcyjny. I tu nie chodzi o kase, tylko o to, ze ta kobieta chce po prostu normalnego zycia, gdzie nie musi ogarniać dzieciaków plus męża darmozjada. Podsumowując - one nie są łatwe, tylko po prostu Polak wpisuje się w to co one szukają. Równie dobrze można powiedzieć, ze Polki są łatwe bo jakiś Hiszpan z erasmusa wpisuje się w ich ideał.

I tak samo wymagania Polek się zmieniły, bo nasze społeczeństwo jest co raz bardziej bogate. Już im nie wystarcza normalny chłopak. Teraz musisz chodzić na siłke, zdrowo się odżywiac, mieć pasje, kochać zwierzęta i jeść bezglutenowe gówno :)

Jak za parę lat na Ukrainie poziom życia się zmieni i będzie bardziej zachodni to te kobiety też się zmienią.
Wybierasz się może jeszcze raz?
 
Back
Top