Pogotowie Sercowe Cohones

Ej, żydkom robi się obrzezanie połowiczne, małym dzieciom obcina się śladową ilość skóry. Araby wykonują obrzezanie pełne, czyli cała skóra. Co ciekawe większość amerykanów też jest obrzezana i to całkowicie.
Naukowcy twierdzą, że obrzezanie praktycznie eliminuje możliwość zachorowania na raka prostaty.
 
Ej, żydkom robi się obrzezanie połowiczne, małym dzieciom obcina się śladową ilość skóry. Araby wykonują obrzezanie pełne, czyli cała skóra. Co ciekawe większość amerykanów też jest obrzezana i to całkowicie.
Naukowcy twierdzą, że obrzezanie praktycznie eliminuje możliwość zachorowania na raka prostaty.

No obrzezają się amerykanie ze względów praktycznych, higienicznych. polaczki też by sie pewnie czesciej przezali gdyby nie było to negatywnie nacechowane.
 
No obrzezają się amerykanie ze względów praktycznych, higienicznych. polaczki też by sie pewnie czesciej przezali gdyby nie było to negatywnie nacechowane.
Zapewne tak. U nas zbytnio jest pogląd na żydomasonerię.
 
Zapewne tak. U nas zbytnio jest pogląd na żydomasonerię.

U nas POLAKÓW(sorry, ale ostatnio wkurzam się gdy ktoś mówi "kacapy" żydki itd, bo nie jestem hipokrytą i uderza mnie gdy ktos mówi "polaczki") jest to naznaczone negatywnie z dwóch powodów. 1 - zbyt duże skojarzenia semickie, a jednak nawet jak sie nie jest antysemitą - to jednak podświadomie, kulturowo uciekamy od bycia w jakis sposób kojarzonymi z żydami. Ma to wydzwiek negatywny. To tak jak tolerancyjni - popiera malzenstwa homo, niby nic do homo nie ma - ale jakbys wiekszosc takich oskarzyl o bycie gejem to beda sie po trupach wypierać.

I drugie - meskie, tradycyjne "kurwa, obcinaja sobie kawałek puloka!"
 
serio? ja mam wyjebane, jeszcze w tym roku bede sie obrzezac, przede wszystkim ze wzgledow higieny

Masz dziewczynę? Mam kilka koleżanek fajnych które mają fioła na punkcie obrzezanych kutasów. Mogę Was skumać
 
dlaczego? przeciez jak chce sie obrzezac, to ide do urologa, co mi ktos inny na to poradzi?
Lekarz pierwszego kontaktu - skierowanie do poradni urologicznej. Poradnia - skierowanie na zabieg. Sam zabieg to na nfz znieczulenie miejscowe (widzisz jak ciachają), dodatkowo płatne znieczulenie całkowite (jakoś tak). Poradnia urologiczna to kolejka rzędu pół roku, zabieg to ponad pół roku. Oczywiście na nfz.
Tak, też się chcę pochlastać.
 
Lekarz pierwszego kontaktu - skierowanie do poradni urologicznej. Poradnia - skierowanie na zabieg. Sam zabieg to na nfz znieczulenie miejscowe (widzisz jak ciachają), dodatkowo płatne znieczulenie całkowite (jakoś tak). Poradnia urologiczna to kolejka rzędu pół roku, zabieg to ponad pół roku. Oczywiście na nfz.
Tak, też się chcę pochlastać.
ja pierdole...
ale jesli chodzi o znieczulenie, to ja chce miejscowe. nie chce w kregoslup, raz w tym roku wystarczy. ide na wizyte obgadac, a na drugiej juz mnie ciacha, sale obok, w tej samej poradni
@Orest nie bede mowic na forum o innych dwoch powodach
 
Lekarz pierwszego kontaktu - skierowanie do poradni urologicznej. Poradnia - skierowanie na zabieg. Sam zabieg to na nfz znieczulenie miejscowe (widzisz jak ciachają), dodatkowo płatne znieczulenie całkowite (jakoś tak). Poradnia urologiczna to kolejka rzędu pół roku, zabieg to ponad pół roku. Oczywiście na nfz.
Tak, też się chcę pochlastać.

Jeśli Cie to pocieszy - moja matka na jakiś zabieg oczu najpeirw czekała na wizytę w specjalistycznej klinice okulistycznej półtora roku, potem kolejny rok na kolejne badania w kwestii ustalenia czy można wykonac zabieg, w koncu miesiac temu dostala termin zabiegu - jakos za 5,6 lat.
 
ja pierdole...
ale jesli chodzi o znieczulenie, to ja chce miejscowe. nie chce w kregoslup, raz w tym roku wystarczy. ide na wizyte obgadac, a na drugiej juz mnie ciacha, sale obok, w tej samej poradni
Dlatego co kraj to obyczaj.
Jeśli Cie to pocieszy - moja matka na jakiś zabieg oczu najpeirw czekała na wizytę w specjalistycznej klinice okulistycznej półtora roku, potem kolejny rok na kolejne badania w kwestii ustalenia czy można wykonac zabieg, w koncu miesiac temu dostala termin zabiegu - jakos za 5,6 lat.
Marne pocieszenie, ale mi się nie śpieszy if you know what i mean.
 
[QUOTE="Wewiur, post: 1116032, member: 6796"

Marne pocieszenie, ale mi się nie śpieszy if you know what i mean.[/QUOTE]

No i tak raczej na razie nie jesteś jakimś Pervertem(za starych czasów) wiec raczej nic nie zlapiesz.
 
Polacy pewnie nie obrzezają się, bo gorzej by im było się klepać :bayan:

Do tego nie wydaje mi się komfortową sytuacją, gdy główka obciera o materiał to w majtkach, czy w jakichś spodenkach...
 
Do tego nie wydaje mi się komfortową sytuacją, gdy główka obciera o materiał to w majtkach, czy w jakichś spodenkach...
Podobno idzie się przyzwyczaić. Co do samej higieny słyszałem, że są różne opinie na ten temat.
Czytałem w paru miejscach, że taki zabieg może wydłużyć stosunek o 10-15%, @Gaara chce po prostu dłużej dupić ;)
 
Byłem w środę po raz pierwszy w życiu u psychologa. Jutro idę znów. Kurwa w życiu nie sądziłem, że będę musiał korzystać z kogoś takiego, ale bardzo mi to pomaga poradzić sobie z głową. Napisałem do byłej, najpierw w środę po wizycie, dziś znów. Ale już na spokojnie. Spróbuję się z nią spotkać w przyszły weekend. Zjeść coś, napić się wina. Pogadać.
 
Back
Top