Pogotowie informatyczne

mam della teraz i ma cały spód przykryty : )
Była jedna seria vostro co miała wyloty powietrza z tyłu. tylko jak się otwierało matrycę to spód klapy zakrywał te wyloty i plastik się topił :D
Polecam Lenovo Z
 
Z jakiegoś powodu przestałem dostawać powiadomienia mailowe z FB o wiadomościach prywatnych. Jak sprawdzić i naprawić tak, abym znowu mógł dostawać te powiadomienia?
 
Z jakiegoś powodu przestałem dostawać powiadomienia mailowe z FB o wiadomościach prywatnych. Jak sprawdzić i naprawić tak, abym znowu mógł dostawać te powiadomienia?
jeżeli nic nie zmieniałeś w konfiguracji powiadomień na FB to sprawdź czy Twój dostawca poczty nie zaczął tych maili traktować jako SPAM lub wrzucać do jakiegoś folderu w stylu "społecznościowe".
Pocztę odbierasz jakimś czytnikiem na kompie czy przez webmaila ?
 
jeżeli nic nie zmieniałeś w konfiguracji powiadomień na FB to sprawdź czy Twój dostawca poczty nie zaczął tych maili traktować jako SPAM lub wrzucać do jakiegoś folderu w stylu "społecznościowe".
Pocztę odbierasz jakimś czytnikiem na kompie czy przez webmaila ?

Powiadomienia otrzymywałem na gmaila, nie ma nic w spamie. W ustawieniach FB mam zaznaczone w powiadomieniach mailowych "Ważne powiadomienia dotyczące Ciebie lub zdarzeń, które Ciebie dotyczą". Chyba trzeba zmienić na "Wszystkie powiadomienia..."?
 
Przestroga na przyszłość: udostępnianie loginu i hasła w publicznym opisie grupy na Facebooku nie jest najmądrzejszym pomysłem.... ;)

fufh62sxtb8k.png
 
najlepszy program do blokowania reklam (takich wlepionych w kod strony)? adblock i ublock nie daja sobie rady
istnieje w ogole cos takiego?
 
Pany mam info na kompie ze za darmo moge pobrac Windowsa 10 jak bedzie dostepny
Czy to zle czy dobrze? Mam teraz 7 i niewiem czy zmieniac cos czy zostac na aktualnym
 
Tak Win 10 będzie za free. Ja bym jednak został przy Win 7. 10 nie różni się za bardzo od 8, nadal będzie niedopracowana. Do czasu SP (o ile będzie) nie ma co rozważać zmiany.
 
Czyli Wind 10 bedzie pozniej tez za free , i to tylko taka sciema ze niby dla wybranych tylko teraz daja za Free
Dzieki @Grzechu
Mam za duzo waznych aplikacji ktore pewnie na 10 nie bede smigały wiec nie zmieniam
 
Dlaczego po kazdym restarcie kompa zmieniaja mi sie ustawienia windows update? Zmieniam na automatyczne, a po wlaczeniu mam komunikat, ze nie mam tego ustawionego tylko pobieranie i pytanie czy aktualizowac, wkurwia mnie to juz. Windows 8.1
 
Witam panowie , mam problem z moim routerem mobilnym ZTE MF910 z Orange, mianowicie komputer łączy się z WiFi jednak połączenie cały czas jest ograniczone. Po podłączeniu przez kabel internet działa bez problemu. Dodam, że na telefonach połączenie przez WiFi działa też bez problemu.

Próbowałem już różnych sposobów znalezionych w Google takich jak, przypisywanie ręczne adresu IP, resetowanie modemu, karty sieciowej, uaktualnienie i cofanie aktualizacji karty sieciowej, włączenie FIPS i kilka których już Szczerze nie pamiętam. Z połączeniem z innymi sieciami przez WiFi nie ma problemu, czy to z Neostrada lub gdy zrobiłem hotspot z telefonu.

Laptop to Lenovo idepad z580 Windows 8.1.
Proszę o pomoc i pozdrawiam
smile.gif
 
Dzięki za tak szybką odpowiedź, tylko mógłbyś mi trochę bardziej wytłumaczyć jak to zrobić? Aż taki obezbany w komputerach nie jestem ;)
 
start - uruchom - cmd
ping 216.58.208.227
jeśli będzie odpowiedź to winne są dnsy jeśli nie to trza szukać dalej.
 
wpisz bez \ na końcu ;)
EDIT:
A potem spojrzałem że wpisałeś ;)
adres ip nie pokrywa się z innym w tej samej sieci?
 
To znaczy? I jak to sprawdzić? Sorry, że jestem tak niepełnosprawny informatyczne ;P
 
Pany jest sprawa. Za każdym razem jad odpalam jakąś stronkę to włączają mi się jakieś kurewskie reklamy zaznaczone czerwonymi kółkami na screenie. Mam adblock i chuja to daje, niech kto pomoże, bo kurwicy dostanę. Na każdej przeglądarce jest to samo
 

Attachments

  • sss.png
    sss.png
    295.4 KB · Views: 18
To ostatnia opcja, przejrzyj listę plików uruchamianych z systemem (start - msconfig - uruchamianie) albo listę zainstalowanych programów (panel sterowania - programy i funkcje) i szukaj niechcianego programu.
 
Niestety nic :/ w poniedziałek się przejdę do informatyka ;) ale i tak dzięki wielkie za pomoc :)
 
Pany jest sprawa. Za każdym razem jad odpalam jakąś stronkę to włączają mi się jakieś kurewskie reklamy zaznaczone czerwonymi kółkami na screenie. Mam adblock i chuja to daje, niech kto pomoże, bo kurwicy dostanę. Na każdej przeglądarce jest to samo
na tych polach z reklamami pojawia się jakiś powtarzający się napis?
 
W końcu udało mi się to zrobić, zmieniłem nazwę urządzenia i ustawiłem jako sieć domową i śmiga normalnie :)
 
Nie wiem czy moje pytanie załapie sie w tym temacie ale innego nie znalazłem i ten wydaje mi się najbardziej odpowiedni, a mianowicie czy zna ktoś z was jakieś dobre książki z których można nauczyć się HTML i PHP?
 
Back
Top