Podludzie

Screenshot_20240330_150918_Samsung Internet.jpg
Screenshot_20240330_150753_Samsung Internet.jpg
Screenshot_20240330_150918_Samsung Internet.jpg
Screenshot_20240330_150753_Samsung Internet.jpg
Screenshot_20240330_150733_Samsung Internet.jpg
Screenshot_20240330_150723_Samsung Internet.jpg
Screenshot_20240330_150301_Samsung Internet.jpg
Screenshot_20240330_150331_Samsung Internet.jpg
Screenshot_20240330_150351_Samsung Internet.jpg
Screenshot_20240330_150634_Samsung Internet.jpg
Screenshot_20240330_150059_Samsung Internet.jpg
 
No właśnie o to chodzi, że dziś z odchyły się gloryfikuje. Ktoś pomylił akceptację z uwielbieniem. Degrengolada postępuje.

Niestety, z tym niekupowaniem jest coraz trudniej, bo to już wdziera się wszędzie. Czasem człowiek nie zdaje sobie sprawy, że stal się częścią tej układanki. Owszem, tam gdzie mogę to staram się decydować portfelem, ale zbyt daleko to zaszło by odciąć każdą gałązkę.
No nie pierdol że nie można wtyczek piracić, a tych których nie można to akurat musisz mieć i chuj. Przecież możesz sam sobie bity zrobić, prawda? :śmiech:
 
No nie pierdol że nie można wtyczek piracić, a tych których nie można to akurat musisz mieć i chuj. Przecież możesz sam sobie bity zrobić, prawda? :śmiech:
Czyli jeśli chcę zagrać na rhodesie, to muszę go kupić fizycznie? A jeśli rhodes zacznie wspierać lpg, to będę najpierw musiał sobie sam rhodesa wyprodukować?
 


Przekopiowałem post... I od razu twitt jest niedostępny choć na TT wisi. O co chodzi?

Tomasz Lis o izraelskim ataku na konwój humanitarny, w którym zginął Polak.

GKJR1yuWUAARY7x.jpeg
 
Last edited:
BB1kUNso.img

Nuumo Borketey Laweh XXXIII, 63-letni duchowny z Ghany poślubił 12-letnią dziewczynkę, choć minimalny wiek zawarcia małżeństwa w Ghanie to 18 lat - poinformował w poniedziałek portal Ghanaweb.
Mężczyzna jest najwyższym kapłanem w dystrykcie Nungua w południowo-wschodniej Ghanie i nosi tytuł Gborbu Wulomo. Pochodząca z tego samego regionu 12-letnia Naa Okromo rytuały ślubne rozpoczęła dużo wcześniej, gdy miała 6 lat. W sobotę, gdy zawarto związek, przyjęła imię Naa Ayemoede.


63-letni duchowny poślubił 12-letnią dziewczynkę
Ceremonię zarejestrowała i upubliczniła w mediach społecznościowych telewizja Ablade. Na nagraniu słychać, jak kobiety uczestniczące w ceremonii doradzały dziewczynce, aby nosiła atrakcyjne ubrania dla swojego męża i by była gotowa do bycia żoną i używała perfum, aby zwiększyć swoją atrakcyjność seksualną.

Wielu Ghańczyków potępiło związek, żądając od władz jego unieważnienia i przeprowadzenia śledztwa w tej sprawie.

W odpowiedzi tradycyjna rada Nungua stanęła w jego obronie, mówiąc, że jest on zakorzeniony w tradycji, a krytycy wykazują się ignorancją. Rzecznik, wyjaśniając stanowisko rady, przywoływał małżeństwo Marii i Józefa, mówiąc: jeśli chcecie zabronić naszej tradycji, powinniście zabronić chrześcijaństwa.
 
Oznaczajcie karatezjeba przy takich wrzutkach. I tak nie zrozumie, ale niech wie co czeka jego dziecko.
:jjsmile:
oni chcą się tylko w szpitalach odwiedzać, czego nie rozumiesz? :jump:

a ode mnie w tym dziale ląduje typ, który wymyślił, że od uchodźców nie podbierać opłat bankowych:

"Różnice te mają uwarunkowanie prawne. W marcu 2022 r. Komisja Nadzoru Finansowego wydała zalecenie w sprawie usług bankowych dla uchodźców z Ukrainy. Wynika z niego, by w przypadku rachunków dla tej grupy klientów nie pobierać żadnych opłat" - przekazała WP Finanse Emilia Kasperczak, Ekspertka ds. relacji z mediami w mBanku.

nie to, że mnie to jakoś finansowo boli, sam wspierałem mocno potrzebujących (tych tutaj i tych na froncie), ale pozostaje pytania:
1. kto tu jest gospodarzem?
2. jak to jest z równością wobec prawa?
3. Jak długo określona forma pomocy jest niezbędna (i skuteczna) ?
 
Back
Top