Podludzie

Mocne słowa jak na naczelnego ćpuna, który liże kurwom rowa, uskutecznia dewiacje lejąc kobiety i karząc im targać wora obcym facetom. :awesome:

Mimo wszystko nadal nie jestem pół debilem robiącym innym krzywdę, napuerdalahacym innych bez powodu, robiącym rozpierdol w kraju
 
Mimo wszystko nadal nie jestem pół debilem robiącym innym krzywdę, napuerdalahacym innych bez powodu, robiącym rozpierdol w kraju
Jesteś nawet nie wpół, a pełnoprawnym debilem. Robisz dziewczynie krzywdę, lejesz ją bez powodu racjonalizując swoje sadystyczne fantazje chęcią zaspokojenia czyichś potrzeb, jako bezrobotny nieudacznik rujnujesz ten kraj tak jak każdy kolejny topic na cohones swoimi pseudointeligentnymi urojeniami. Zanim zasypiesz mnie gradem pytań... nie zaprszam do dyskusji. :kis:
 
Jesteś nawet nie wpół, a pełnoprawnym debilem. Robisz dziewczynie krzywdę, lejesz ją bez powodu racjonalizując swoje sadystyczne fantazje chęcią zaspokojenia czyichś potrzeb, jako bezrobotny nieudacznik rujnujesz ten kraj tak jak każdy kolejny topic na cohones swoimi pseudointeligentnymi urojeniami. Zanim zasypiesz mnie gradem pytań... nie zaprszam do dyskusji. :kis:


Czemu uważasz że jej akurat robię krzywdę? Znasz ją? Mówiła ci o tym?

Ile osób z BDSM znasz lub na jakiej podstawie tak twierdzisz?

Czyżbyś był takim debilem że twierdzisz iż to sobie wymyśliłeś?
 
Nie wiem.
A jakie to ma znaczenie w kwestii opinii o kibolach? Nie opieram jej ani inni na podstawie tego typa.

I nie napisałem, że to kibol nawet.
Myślałem, że to w tym wypadku już niemożliwe ale znów się zdziwiłem. Niedojebanie mózgowe tego pacjenta wyjebało już poza skalę znaną ludzkości. :tysoncoffe:
Mimo wszystko nadal nie jestem pół debilem
Masz rację, pół to zdecydowanie za mało.
 
O pamiętam jak tu rozmawialiśmy o tym serialu. Jak niektórzy byli pod wrażeniem i zszokowani. To były moje początki kiedy zostałem zaszufladkowany jako cohonesowy mizogin i rasista bo pisałem wtedy, że ten serial to gówno ulepione przez czarną babę, a nie ma obecnie w USA gorszego stworzenia. Eh, kiedyś to było :antonio:

 
Back
Top