Podludzie


Jezu oddaj mi te minuty które straciłem na słuchaniu tego pustaka.
Ostrzeżenie przed oszustem z tindera, który obmyślił chytry plan na dymaniu jej przez parę miesięcy, sprawienie że się w nim zakocha, po czym przeszedl do finalizacji planu... wyłudzenia tysiąca zł. Geniusz zbrodni!!! Oszust stulecia powinien zgnić w pierdlu!!! Jedziesz z nim skorpionico!!!
 
Last edited:
Nie no kurwa, ona ma zasady i jest bardzo selektywna w wyborach dlatego po pół roku pierdolenia się z gościem zaczęła z nim rozmawiać.
Ile takich kurew chodzi po świecie i okłamuje dobrych chłopaków a nawet rodzi im dzieci?
Typowa postępowa - ruchać, jebać, nic się nie bać

Edit: przecinek może nawet lepiej gdyby był po "Nie no"
Ale ona nie jest kurwą, nie wzięła za to pieniędzy. To on jest kurwiem, bo zainkasował tysiąc złotych
 
1695690391698.png
 
Nie no kurwa, ona ma zasady i jest bardzo selektywna w wyborach dlatego po pół roku pierdolenia się z gościem zaczęła z nim rozmawiać.
Ile takich kurew chodzi po świecie i okłamuje dobrych chłopaków a nawet rodzi im dzieci?
Typowa postępowa - ruchać, jebać, nic się nie bać

Edit: przecinek może nawet lepiej gdyby był po "Nie no"
Typowe nowoczesne kurwiska, które nie mają żadnych zasad. Wyprane mózgi przez te wszystkie "soszjale". To co się teraz dzieję na rynku matrymonialnym to jest jedna wielka tragedia. Obecnie znaleźć wartościową kobietę do budowania długotrwałej relacji to tak jakbyś szukał świętego graala.
Jezu oddaj mi te minuty które straciłem na słuchaniu tego pustaka.
Ostrzeżenie przed oszustem z tindera, który obmyślił chytry plan na dymaniu jej przez parę miesięcy, sprawienie że się w nim zakocha, po czym przeszedl do finalizacji planu... wyłudzenia tysiąca zł. Geniusz zbrodni!!! Oszust stulecia powinien zgnić w pierdlu!!! Jedziesz z nim skorpionico!!!
Te idiotki same siebie wyjaśniają zamieszczając te gównowysrywy. Dobrze tu Szplin napisał, że takie kurwisko pewnie niejednego dobrego chłopa ma na sumieniu przez swoje zjebanie, brak zasad.
 
Tyle wygrać. Ani ciapakow we Włoszech ani Leona nie lubię. Nawet Tomasz nie może się mnie czepić.
Po prostu nie doceniasz kunsztu i ponadprzeciętnej umiejętności łączenia faktów arystokracji polskiego dziennikarstwa. Możliwe, też że nie masz świadomości liczb do tego... :kawulpokapoka::fjedzia:
 
Kurde, a to Leon uciekł z Kuby do Europy przez Lampeduze?
Kurde, a to Leon uciekł z Kuby do Europy przez Lampeduze?

Leon Zawodowiec on nie tylko przez Lampeduzę tu wjechał ale jeszcze spuścił wpierdol Włochom w siatkówce! Chłop nie zna umiaru! :usunto:
Dla rasisty Tomasza Lisa każdy asfalt taki sam.
:fjedzia:

A P-Pan tto chhchaeaeeeyba sie z kk-kaka-ka -kaemieniem g-g-głowami pozamieniał! :śmiech::tiphatb:
 
Pamiętajcie, że oni pójdą zagłosować, a że mają się za oświeconą elitę i śmieją się z ciemnogrodu boomerów, to zagłosują na tuska albo biedronia
Przynajmniej nie na pis :fjedzia: wybiora mniejsze zlo

A to ze oni gowno wiedza to niestety ale polskie szkolnictwo i nasi nauczyciele prezentuja od dawna dno co rowniez sie do tego przyczynia.

Chlop pyta o manifest narodowego sojalizmu pisany miedzy innymi przez Hessa i Stempfla postaci calkiem pomijane u nas w nauczaniu w kraju gdzie w publicznych mediach myli sie dwa pojecia jakimi sa nazizm i faszyzm.

Nawet kurwa pomniki sobie postawilismy z bledem gdzie napisane jest ze walczylismy z faszystowskimi niemcami co jest glupota.

Takze co wymagac od przypadkowych ludzi w wieku 17-20lat spotkanych w galerii gdzie pewnie jeszcze wielu odpowiedzialo dobrze takze nie oplacalo sie wrzucac ich do materialu.
 
Szczerze, ja nie rozumiem po co ludzie w ogóle chodzą na wybory. I tak robią z nami co chcą, nigdy nie dotrzymują słowa i działają tak jak im zagra establishment :crazy:
 
Pamiętajcie, że oni pójdą zagłosować, a że mają się za oświeconą elitę i śmieją się z ciemnogrodu boomerów, to zagłosują na tuska albo biedronia
To akurat są jednostki wybitnie zjebane. Chociaż mój kumpel jak kiedyś ekipą poszliśmy do muzeum obrony wybrzeża na Helu to wyzywał, że chujowo, że w Polsce się robi muzeum ku czci niemieckiego bronienia ich wybrzeża. Nie pytajcie skąd takie wnioski wyciągnął, bo kurwa sam nie wiem.
 
Przynajmniej nie na pis :fjedzia: wybiora mniejsze zlo

A to ze oni gowno wiedza to niestety ale polskie szkolnictwo i nasi nauczyciele prezentuja od dawna dno co rowniez sie do tego przyczynia.

Chlop pyta o manifest narodowego sojalizmu pisany miedzy innymi przez Hessa i Stempfla postaci calkiem pomijane u nas w nauczaniu w kraju gdzie w publicznych mediach myli sie dwa pojecia jakimi sa nazizm i faszyzm.

Nawet kurwa pomniki sobie postawilismy z bledem gdzie napisane jest ze walczylismy z faszystowskimi niemcami co jest glupota.

Takze co wymagac od przypadkowych ludzi w wieku 17-20lat spotkanych w galerii gdzie pewnie jeszcze wielu odpowiedzialo dobrze takze nie oplacalo sie wrzucac ich do materialu.

To nie do końca tak z tymi nauczycielami. Moja mama jest nauczycielką i oni mają program do realizacji. Mówi, że każdy kolejny minister oświaty to większy idiota.
 
Back
Top