Podludzie

Co te narkotyki robia z ludźmi :mjsmile: z tego co pamietam chlop mial juz takie dramy tyle ze z wlasna rodzina. Jeszcze poszkodowanego z niego zrobili :boystop:
Tam oprócz tego filmiku są jeszcze jakieś screeny jak tę dziewczynę na grzyby namawiał czy coś takiego, nie wiem czy widziałeś.
 
Tam oprócz tego filmiku są jeszcze jakieś screeny jak tę dziewczynę na grzyby namawiał czy coś takiego, nie wiem czy widziałeś.
Nie widzialem bo nie umiem sie obslugiwac twitterem. Chyba bez logowania nic wiecej nie da sie zrobic oprócz odtworzenia filmu.

Ale co do grzybów, zielska i innych to mnie nie dziwi. Koles sie w sumie na tym wybil ze byl wiecznie spizgany tak ze nie docieralo co sie do niego mówi. Widocznie leb juz siada
 
Nie widzialem bo nie umiem sie obslugiwac twitterem. Chyba bez logowania nic wiecej nie da sie zrobic oprócz odtworzenia filmu.

Ale co do grzybów, zielska i innych to mnie nie dziwi. Koles sie w sumie na tym wybil ze byl wiecznie spizgany tak ze nie docieralo co sie do niego mówi. Widocznie leb juz siada
Ja tam o nim się dowiedziałem jak na FEN z Wujkiem Samo Zło walczył. Wtedy myśleliśmy, że bardziej spierdolonego freak fightu nie da się zrobić, a potem Jóźwiak, Murański, powrót Najmana i karuzela gna z głośnika wciąż muzyka gra...
 
Feministka i muzułmański turek, co mogło się stać?
Zapytałbym
:beczka:

Anastazja zginęła w Turcji. Nikt nie dostrzegł w porę zagrożenia​

link
HIT!!!

Z jednej strony przeprowadzka do odległego miasta z chłopakiem, którego zna się od trzech, czterech miesięcy, może wydawać się pochopna, ale decyzja była całkiem logiczna, biorąc pod uwagę, że studiował w Erzurum, a Nastia była zmęczona hałaśliwym Stambułem. O ile wiem, decyzja o wyjeździe nie spowodowała konfliktu między nimi, ponieważ Nizar również był gotowy do przeprowadzki. Zdecydowali się też na ślub, aby on mógł otrzymać wizę – mówi Anna.

Sama Anastazja Emielianowa na swojej stronie w X (dawny Twitter) pisała o swoim chłopaku jako o bardzo opiekuńczej osobie. Oto jej wpis: "Dziewczyny, jak znalazłam najbardziej troskliwego króliczka na Tinderze. Dał mi swoje wczorajsze zarobki, a potem zapytał jeszcze dwa razy: Czy na pewno dałem ci pieniądze?".

Wiadomo już, że to 29-letni student został zatrzymany pod zarzutem jej zabójstwa.

Czytam i nie wierzę co czytam.
 
Feministka i muzułmański turek, co mogło się stać?
Zapytałbym
:beczka:

Anastazja zginęła w Turcji. Nikt nie dostrzegł w porę zagrożenia​

link
"Sama Anastazja Emielianowa na swojej stronie w X (dawny Twitter) pisała o swoim chłopaku jako o bardzo opiekuńczej osobie. Oto jej wpis: "Dziewczyny, jak znalazłam najbardziej troskliwego króliczka na Tinderze. Dał mi swoje wczorajsze zarobki, a potem zapytał jeszcze dwa razy: Czy na pewno dałem ci pieniądze?"

Feministka, troskliwość, pieniądze.
:waldeklaugh:
 
1695852473828.png
1695852562521.png
 
Back
Top