Podludzie

Popatrz popatrz: "afgańskie kobiety"... a skąd one wiedzą, że te identyfikują się jako kobiety? :triggered:

To kiedy trzeba się wysrać w krzakach to nagle: KOBIETY!!! AJ WAJ!!!

nie są już na równi z mężczyznami? :zakręcony:

co raz dziwniejsze te feministki :matt:

tego nie pomalujesz...
Pewnie jej powiedziały widać, że zawstydzone siedzą na trawce
bea602539f4731e61f3e7f2ce956336223420b40.jpeg
 
:putinlaugh:Ciekawe czy marzy o przyjęciu jakiegoś habibiego do swojego domu.
Służby jak Straż Graniczna maja za mało praw. Przychodzą jakies pawiany i ich gnębią psychicznie. Klasyczne zglebowanie, kajdanki z trytytek i 24h na betonie mogłyby ostudzić ich zapały
 
Działacz społeczny i aktywista miejski. Mieszkanie prawem, a nie towarem. Zawsze po stronie wykluczonych. Założyciel ruchu
@AkcjaRestart
. Student
@uniwroc
Bardzo bystry jegomość, nie ma co
View attachment 25385
Pomijając jego wywód, jak tak dalej będzie, to spokojnie zarobi 9000zł. Pytanie tylko, co za to kupi?
Druga sprawa, to skoro on pisze, to ktoś to czyta. I pewnie niejedna osoba stwierdzi, że ma rację...
 
Pomijając jego wywód, jak tak dalej będzie, to spokojnie zarobi 9000zł. Pytanie tylko, co za to kupi?
Druga sprawa, to skoro on pisze, to ktoś to czyta. I pewnie niejedna osoba stwierdzi, że ma rację...
Jedno mnie tylko zastanawia, skoro tak szybko to wszystko przekalkulował to dlaczego nie otworzy sklepu? Sam mógłby stanąć za ladą by nikogo nie oszukiwać. Po roku jest krezusem.
 
Jedno mnie tylko zastanawia, skoro tak szybko to wszystko przekalkulował to dlaczego nie otworzy sklepu? Sam mógłby stanąć za ladą by nikogo nie oszukiwać. Po roku jest krezusem.
Dokładnie. A ile jeszcze dobra mógłby uczynić: dać ludziom pracę i dobrze zarobić, z podatków ile szpitali można by wybudować. 500zł dniówki, to chyba na forum tylko tytek z taxi wyciągał :-)
 
Dokładnie. A ile jeszcze dobra mógłby uczynić: dać ludziom pracę i dobrze zarobić, z podatków ile szpitali można by wybudować. 500zł dniówki, to chyba na forum tylko tytek z taxi wyciągał :-)
I pokazałby jak się uczciwie rozliczać
 

Screenshot_20210823-134214_Facebook.jpg



Nawet już ktoś "na górze" stwierdził, że trzeba hamować i przepraszać za tych kretynow, bo tak to się wyborów nie wygra. :beczka:

Przypomina mi to budowanie i ocieplanie wizerunku Dzbaniana Janikowskiego, aż potem sam dobiera się do instagrama i szambo wybija
 
Dokładnie. A ile jeszcze dobra mógłby uczynić: dać ludziom pracę i dobrze zarobić, z podatków ile szpitali można by wybudować. 500zł dniówki, to chyba na forum tylko tytek z taxi wyciągał :-)
Ja w kopalni mam za niedzielę nockę z wyjazdem do awarii na rejon wydobywczy niecałe 500 ( tak bardziej 450).
Więc da się zarobić tyle na etacie choć nie zawsze nie codziennie.
 
Back
Top