Podludzie

Ciekawe. To on pewnie też sika na siedząco :beczka:

Chyba, że jak sikają to trzyma go za co innego niż ręka albo lubi jak jej koło twarzy leci
Też pomyślałem o tym sikaniu na siedząco :lol:. No ale chyba żaden facet nie jest aż taką parówą. Chyba?:wow:
 
Naprawdę boję się co będzie za 10 lat.. chociaż w sumie to chyba wcześniej jebnie, Andrzej

Filmiku nie obejrzałem. Czy jest wyjaśnione czego jest dr? I co symbolizuje widelec który jest między tęczą a mózgiem? (Na logikę że ta/ten/to wpoerdoli nawet mózg? Czy że tęczowa zaraza dźga niczym trójząb zdrowy rozsądek?)
 
Screenshot_20220804-215946_Chrome.jpg
 
kurwa, właśnie miałem to wrzucać, słowo honoru
tragedia kurwa, wieczór zjebany jak nie weekend
za bardzo się przejmuję tym wszystkim ale do chuja pana, mam 4letniego syna i nie podoba mi się świat, w którym będzie żył
Jak mu bedziesz poswiecal wystarczajaco duzo uwagi to nic mu nie grozi. Pedofile zeruja na slabych jednostkach, ktorymi nikt sie nie interesuje.
 
haha właśnie mi wyskoczyło info, że Maja "The Queen of Spierdolenie" Staśko będzie się biła na high league :benny:
 
kurwa, właśnie miałem to wrzucać, słowo honoru
tragedia kurwa, wieczór zjebany jak nie weekend
za bardzo się przejmuję tym wszystkim ale do chuja pana, mam 4letniego syna i nie podoba mi się świat, w którym będzie żył
Korwin od trzydziestu lat wygłasza podobne banialuki. Takich prób normalizacji pedofilii było dziesiątki, ich cechą wspólną jest totalna kompromitacja głosicieli tych haseł. Kontrowersja niesie się szeroko, ale są to tylko płonne nadzieje chanowych piwniczaków.
Mnie osobiście bardziej martwi jak zmieni się świat w obliczu katastrofy klimatycznej, ta dotknie nas wszystkich.
 
Back
Top