Podludzie

To ja teraz odpierdalam flashmob #sitlikearobol i uwaliłem dupę na styropianie. Wspieram w ten sposób swoje grube cielsko.
 


Powyzej filmik z roku kiedy widziałem to tałatajstwo. Filmik znaaaacznie odbiega od tego jak to faktycznie wygląda. Ajałaski to ajałaski. Podludzie

Pa. To jest ośrodek, do którego jezdzilem kilkanaście lat. Teraz ma fajne opinie na google. Piaski club siè zwie obecnie, opinie polecam sortować po najgorszych.

Ciekawe czy wzorem swoich hinduskich braci srali przed wejściem do namiotów?
:zakręcony:
 
Ciekawe czy wzorem swoich hinduskich braci srali przed wejściem do namiotów?
:zakręcony:


Nie wiem jaki problem ma ktoś do tego, że słucha psychotransow a nie techno i hip hopu.
Ba, wielu z tych ludzi też słucha innych rodzajów muzyki, więc w czym problem?
Bo szarawary i często używany wschodni styl tak boli? Bo to stawia ich nizej od ludzi noszących adidasa i nike? Xd



Ps. Możesz nie wiedzieć, ale na imprezach , festiwalach są toalety. Nie wiem gdzie się wychowales- ale ludzie z tych filmów potrafią ich używać.
 
Nie wiem jaki problem ma ktoś do tego, że słucha psychotransow a nie techno i hip hopu.
Ba, wielu z tych ludzi też słucha innych rodzajów muzyki, więc w czym problem?
Bo szarawary i często używany wschodni styl tak boli? Bo to stawia ich nizej od ludzi noszących adidasa i nike? Xd



Ps. Możesz nie wiedzieć, ale na imprezach , festiwalach są toalety. Nie wiem gdzie się wychowales- ale ludzie z tych filmów potrafią ich używać.
ja hali jak najbardziej nie mam z tym problemu, mam znajomego niemca co się w to bawi (maniak Goya trance od lat) kilka razy mnie i żonę zapraszał na te "występy" jego specjalność to włożenie migoczących lampek w dwie przydługie skarpety i kręcenie tym czymś, znam te klimaty, mnie bawią tak z zewnątrz pośmiać się idzie, i tak po towarze kilku bohaterskich nafrukanych goyowców wypróżniało się obok domku/namiotu wiadomo, że już wtedy ostro proobieni

Ps. Wiem ale co z tego, czytaj wyżej ;)
 
  • Haha
Reactions: jut
ja hali jak najbardziej nie mam z tym problemu, mam znajomego niemca co się w to bawi (maniak Goya trance od lat) kilka razy mnie i żonę zapraszał na te "występy" jego specjalność to włożenie migoczących lampek w dwie przydługie skarpety i kręcenie tym czymś, znam te klimaty, mnie bawią tak z zewnątrz pośmiać się idzie, i tak po towarze kilku bohaterskich nafrukanych goyowców wypróżniało się obok domku/namiotu wiadomo, że już wtedy ostro proobieni

Ps. Wiem ale co z tego, czytaj wyżej ;)


A, takie coś to wszędzie. Widziałem i typów w Knurowie, wychodzących z dyskoteki, którzy na przystanku się wysrali :p

No ja zaliczyłem kilka nieziemskich takich imprez, ale przestałem jeździć, bo ciężko trafić na klimatyczna. Jak odbywają się w klubach- to jest masa przypadkowych ludzi. Jak jest duża impreza to też jest sporo zjebanstwa.
Ale jest kilka mniejszych imprez, m.in znajomi z Morfogenezy w Wrocławiu, organizują super eventy. Ich festiwal odbywa się na zadupiu zadupia leśnego, więc przypadkowych ludzi nie ma, na miejscu czujesz się mega bezpiecznie, także pod względem narkotyków.
Fajne, jak człowiek czasem chce poczuć klimat hipisizmu lat 60 w USA, to tutaj ma coś podobnego tylko z mniejszą patologia.
 
siedzą jak ja na sraczu o co tam chodzi?
:travolta:
Zelenska na sesji tak siadła i ją skrytykowali, że nie wypada się tak rozkraczac, więc przygłupy robią sobie zdjęcia, że kobieta może siadać jak chłop.

Hmmm ucinanie cycków, brak sukienek, rozkroki, wulgarnośc, agresja.... Feminizm ewoluuje w kult mężczyzny
 
Zelenska na sesji tak siadła i ją skrytykowali, że nie wypada się tak rozkraczac, więc przygłupy robią sobie zdjęcia, że kobieta może siadać jak chłop.


A , słyszałem o tym.
Parę lat temu była też akcja jakiegoś rozkrokoshimingu przeciwko facetom, że to nieładne w stosunku do kobiet iż faceci w autobusach nie trzymają złączonych razem nóg. Nic nie dało tłumaczenie, że musimy mieć rozkraczone, bo tak jesteśmy zbudowani. Posunąłem się nawet do tego iż znalazłem zdjęcie Grodzkiej jak ma rozkraczone nogi siedząc , i tłumaczyłem że kobiety z jądrami też często tak robią. Użyłem argumentu gender xd
 
Feminizm ewoluuje w kult mężczyzny
giphy.gif
 
Nie wiem jaki problem ma ktoś do tego, że słucha psychotransow a nie techno i hip hopu.
Ba, wielu z tych ludzi też słucha innych rodzajów muzyki, więc w czym problem?
Bo szarawary i często używany wschodni styl tak boli? Bo to stawia ich nizej od ludzi noszących adidasa i nike? Xd



Ps. Możesz nie wiedzieć, ale na imprezach , festiwalach są toalety. Nie wiem gdzie się wychowales- ale ludzie z tych filmów potrafią ich używać.
Tak
 
Fajnego twitta znalazłem:
<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="pl" dir="ltr">Rząd brazylijski pozwolił obywatelom na zabijanie gangów motocyklowych które rabowały obywateli<br><br>Oto kilka przykładów<br><br> <a href="https://t.co/UdIfIIyTXI">pic.twitter.com/UdIfIIyTXI</a></p>&mdash; Cheeseburger (@Hamburg53093540) <a href="">August 3, 2022</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>
 
Fajnego twitta znalazłem:
<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="pl" dir="ltr">Rząd brazylijski pozwolił obywatelom na zabijanie gangów motocyklowych które rabowały obywateli<br><br>Oto kilka przykładów<br><br> <a href="https://t.co/UdIfIIyTXI">pic.twitter.com/UdIfIIyTXI</a></p>&mdash; Cheeseburger (@Hamburg53093540) <a href="">August 3, 2022</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

:matt:
 
Back
Top