Pierdololo branżowych dziennikarzy

Sean Strickland daje tyle zlotych wywiadow, wypowiedzi i informacji o swoim przeciwniku, a na mmarocks, doslownie nie ma o tym nic. Panuje jakas lewacja zmowa milczenia. Szkoda, ze w tym uczestniczycie.
 
Ja nie wiem czy ja się już totalnie do niego zniechęciłem, czy ten jego styl pisania i składnia stały się już tak popierdolone, że nie da się tego czytać bez poczucia żenady :D Już pomijam te zdjęcia pachnące poszukiwaniem kolegi na długie, jesienne wieczory
 
Ja nie wiem czy ja się już totalnie do niego zniechęciłem, czy ten jego styl pisania i składnia stały się już tak popierdolone, że nie da się tego czytać bez poczucia żenady :D Już pomijam te zdjęcia pachnące poszukiwaniem kolegi na długie, jesienne wieczory
Druga opcja, kiedyś na samym początku był nieśmiałym chłopaczkiem z innego świata który zainteresował się MMA, później mu odjebalo a resztę historii już znasz.
 
Maciuś w formie
IMG_20230918_200830.jpg
 
Maciej głęboko w dupie Fame i Prezesa Kokocinskiego, zachwycony jego zachowaniem. W komentarzach jeszcze prezesowi wylizał do czysta.
 
W ogóle to postuluje usunięcie słowa "dziennikarzy" z tytułu tematu. Hiena dziennikarzem ? To się nazywa internetowy atencjusz, chorągiewa czy jak tam zwał, ale dziennikarz? Nie róbmy kurwy z logiki. ::really::
Przecież to nawet Borek gwiazdor nie jest dziennikarzem tylko komentatorem ze znajomościami. Siedzi często naćpany i prowadzi te swoje monologi jakby był w barze z kolezką na wódeczce

Ten cały kanał sportowy to kolesiostwo i niesamowity poziom hipokryzji. Zero zasad i ciągle fikołki gdy np to trzeba powiedzieć dwa słowa o jednym ze swoich. Wtedy się kończy moralizatorstwo.

Mają zasiegi bo użyli swoich kontaktów a co najważniejsze w Polsce nie było pozwanego kanału o sporcie zarówno na TV jak i na YT

Okleili się bukmacherami i czują się odpowiedzialni by mówić kto gdzie ma kogo zatrudnić i jakich piłkarzy promować oczywiście będąc w ścisłej komitywie z menago np Mario Piekarskim
 
Przecież to nawet Borek gwiazdor nie jest dziennikarzem tylko komentatorem ze znajomościami. Siedzi często naćpany i prowadzi te swoje monologi jakby był w barze z kolezką na wódeczce

Ten cały kanał sportowy to kolesiostwo i niesamowity poziom hipokryzji. Zero zasad i ciągle fikołki gdy np to trzeba powiedzieć dwa słowa o jednym ze swoich. Wtedy się kończy moralizatorstwo.

Mają zasiegi bo użyli swoich kontaktów a co najważniejsze w Polsce nie było pozwanego kanału o sporcie zarówno na TV jak i na YT

Okleili się bukmacherami i czują się odpowiedzialni by mówić kto gdzie ma kogo zatrudnić i jakich piłkarzy promować oczywiście będąc w ścisłej komitywie z menago np Mario Piekarskim
Faktem jest ze im nikt nie fiknie
Piłka to main stream a Mateusz „umówmy się” Borek jest niezatapialny i nawet jak „każda kurwa zawsze będzie kurwa”
 
Mają zasiegi bo użyli swoich kontaktów a co najważniejsze w Polsce nie było pozwanego kanału o sporcie zarówno na TV jak i na YT
W jakich sposób użyli tych (dla mnie tajemniczych) kontaktów? Mnie się wydaje, że użyli swojej popularności na którą przez lata pracowali. A najwięcej dla popularności kanału zrobił Stanowski, niekoniecznie zajmując się tematyką sportową ale choćby sprawami sławetnej opłaty reprograficznej, promocją kurestwa w Agorze, targami szamanów czy rozmowami z ciekawymi osobami, w rodzaju wydziaranego fizyka.
 
W jakich sposób użyli tych (dla mnie tajemniczych) kontaktów? Mnie się wydaje, że użyli swojej popularności na którą przez lata pracowali. A najwięcej dla popularności kanału zrobił Stanowski, niekoniecznie zajmując się tematyką sportową ale choćby sprawami sławetnej opłaty reprograficznej, promocją kurestwa w Agorze, targami szamanów czy rozmowami z ciekawymi osobami, w rodzaju wydziaranego fizyka.
kontakty wypracowane przez lata - dzwonią do kogo chcą i kiedy chcą nawet Michniewicz czy Probierz się spowiadali u nich na kanale jako 1 po przejęciu reprezentacji

jakby nie mieli każdego z tego kraju na telefon to by nie było tylu programów i ciekawych gości którzy im robią zasięgi , dodatkowo koneksje z firmami z którymi wcześniej wspólpracowali przy produkcji różnych programów czy imprez

Stanowskim gardze za prowowanie wykolejeńców i pseudo celebrytów i za robienie z nich gwiazd dla pieniędzy
 
  • Like
Reactions: J.K
Back
Top