Pierdololo branżowych dziennikarzy

Nigdy nie spodziewałbym się kłótni pomiędzy Bartkiem z Lowkinga z Maćkiem Turskim na temat freaków... :rofl: Jakiś czas temu usunąłem Twittera przez manierę niektórych ludzi, których można tam znaleźć, ale aktualna afera sprawiła, że w jakiś sposób wróciłem do czytania co tam się dzieje. Na razie się nie zawiodłem:tease:
No Maciuś zapracowany od wczoraj.
 
Nigdy nie spodziewałbym się kłótni pomiędzy Bartkiem z Lowkinga z Maćkiem Turskim na temat freaków... :rofl: Jakiś czas temu usunąłem Twittera przez manierę niektórych ludzi, których można tam znaleźć, ale aktualna afera sprawiła, że w jakiś sposób wróciłem do czytania co tam się dzieje. Na razie się nie zawiodłem:tease:
Jak się czyta tego twitera żeby było wygodnie, wszystko po kolei od początku do końca?
 
Jak się czyta tego twitera żeby było wygodnie, wszystko po kolei od początku do końca?
Nie wiem, czy da się tak czytać, żeby było wygodnie. Ja po prostu odpalam i przeglądam, bo i tak jest tego za dużo, żeby wszystko nadrobić :D

Ja jestem zachwycony w ogóle, że niektórzy poświęcają tam tyle czasu, że siedzą i się wykłócają czasami całymi dniami z innymi ludźmi. Ale na tym polega część ich pracy w sumie, żeby wszystko nakręcać wokół siebie, budować zainteresowanie, żeby później móc pracować przy tych galach. Niezwykłe to jest.
 
On już wcześniej nakurwial na kościół, chyba ministrantem był i ma problem. W ogóle zaczęli temat influ a on może jeszcze Dąbrowę Górnicza w to wciągnie. Zjeb i tyle
On po prostu nieudolnie próbuje bronić swoich żywicieli.
 
Nigdy nie spodziewałbym się kłótni pomiędzy Bartkiem z Lowkinga z Maćkiem Turskim na temat freaków... :rofl: Jakiś czas temu usunąłem Twittera przez manierę niektórych ludzi, których można tam znaleźć, ale aktualna afera sprawiła, że w jakiś sposób wróciłem do czytania co tam się dzieje. Na razie się nie zawiodłem:tease:
Ciekawe. Jakiś czas temu Bartek na podcaście zapytany o Turskiego mówił, że gościa lubi.
 
Dużo osób go lubiło ale jak urósł, zaczął otwierać paszczę, coraz więcej osób go ciśnie ze środowiska
W sumie ja też go na początku nawet lubiłem, ale ja ten jego program, który w sumie nie wiem jak się nazywa to słuchałem raptem ze trzy razy. Pierwsze co mnie w nim uderzyło kiedy podczas jednego programu (tego gdzie Janikowski robił z siebie błazna) ktoś miał jakieś pytanie do Odzimkowskiego i Turski zachęcił go tak:

Dajesz, Albert, ty zawsze jesteś taki obiektywny, masz własne zdanie.

"Obiektywny" i "masz własne zdanie" w jednym wyrażeniu, sugerujące znaczenia podobne, wręcz synonimy. "Dajesz Albert, ty zawsze jesteś taki wygadany, taki nieśmiały". Warsztat dziennikarski w znaczeniu posługiwaniu się pewnymi wyrażeniami i językiem leży i robi pod siebie.

Zobaczycie, jeszcze kiedyś zatęsknimy za Szpakowskim czy nawet Borkiem, pod względem czysto językowego warsztatu dziennikarskiego. Dziś "dziennikarzem" może być każdy kto założy konto na twitterze.
 
Screenshot_2023-10-04-13-10-40-708_com.android.chrome.jpg


Kurski dojeżdża premiera
 
Ciekawe czym Turski tak Bartka wkurwił.
Bo wszędzie wpierdala kościół. Jeśli mówimy o aferze w kościele to mówimy o aferze w kościele, gdy o aferze fame to aferze fame ale Turski do każdej innej afery zawsze wpierdala kościół i PiS myśląc, że ma coś do gadania jak jest zwykłym petem do szczania I dali mu prawo prowadzić program o MMA wykręcający potężne liczby. Przecież on tak głównie siedzi w reżyserce, obsługuje czat przy HP i robi herbatę gościom
 
Bo wszędzie wpierdala kościół. Jeśli mówimy o aferze w kościele to mówimy o aferze w kościele, gdy o aferze fame to aferze fame ale Turski do każdej innej afery zawsze wpierdala kościół i PiS myśląc, że ma coś do gadania jak jest zwykłym petem do szczania I dali mu prawo prowadzić program o MMA wykręcający potężne liczby. Przecież on tak głównie siedzi w reżyserce, obsługuje czat przy HP i robi herbatę gościom
No własnie poczytałem. Ale ten Turski to jest kurwa kretyn...

 
Pisałem wam a chłop się nie zatrzymuje


Turski chce skasować internet a sam firmuje sobą gowniane iwenty i udaje dziennikarza gadając do patologii
Moze ktoś temu konusowi w bluzie dresowej wytłumaczy ze bycie autorytetem to inna Galaktyka i on dobrze by się sprawdził wymieniając ręczniki w szatniach dla zawodników
 
Gość ma tak zajebiście odrzucający pseudo-inteligencki styl pisania "jestem elitą intelektualną i patrzę z góry na robactwo", że się tego czytać nie da.
Przeważnie tak mają niedowartościowane głąby, którym się wydaje, że są inteligentni. A to przecież typ, którego pracą jest rozmowa z zawodnikami mma (ci jak wiadomo, tytanami intelektu nie są) i komentowanie jak się napierdalają po ryjach.
 
Back
Top