Piłka nożna

Pisałem 3 tygodnie temu, że wszystkie trzy drużyny: Real, Atletico i Barca pogubią punkty. Hubi pisał, że Real nie ma z kim a tu proszę dwa remisy pod rząd :-)
 
Brakowało Realowi jednak tych szybkich skrzydeł, sam Modric nic nie zrobi ze słabym Moratą i Benzemą któy gra dobrze, ale bramki to on chyba nie chce strzelić już mu miesiąc minął od ostatniej...



Illara? jest sens komentowac? czekam na Khedire.
 
Nie cwaniakujcie, frajerami roku ochrzciłem Real już po meczu z Valencią i to mi należą się wszystkie pieśni i peany :-)



Teraz piłka po stronie Barcy - ciekawe co powie Tata Martino po jego "My juz w tej lidze zrobiliśmy, co mieliśmy do zrobienia" i pożegnalnym grillu na koniec sezonu xD



Co do Illlljalamendiego to zastanawiam się czy nie został on adoptowany lub zaszła pomyłka na porodówce - tak bezjajecznego Baska to chyba jeszcze nie widziałem :-)



Sunderland w przyszłym sezonie atakuje wielką czwórkę ...
 
Gambit, pewnie oddadza Wickhama, zobaczymy jakie zrobia ruchy na rynku, nie wierze w top4, nie przy City, CFC, Lpoolu czy Evertonie. swietny maja koniec sezonu, skuteczni do bolu.
 
No nie wiem, wygrywać 3-0 i w 8 minut stracic 3 bramki dla mnie jest bardzeij frajerskie. Dwa Real i tak by musiał liczyć na to, że ATM by wygrało z Barcą. Liverpool miał bardziej klarowną sytuację i to zaprzepaścił.
 
Baju , chodza ploty, ze tak moga wygladac koszulki twojego united na nastepny sezon



10301940_781240101887849_9062530874152464204_n.jpg




te logo Chevroleta marnie wyglada
 
Rzemieślnik z Barcelony zostanie najlepiej opłacanym piłkarzem świata bo ojciec mu wynegocjował nową podwyżkę :)



Ale musi oddać część praw do wizerunku i zostać twarzą reklamową nowych sponsorów Barcy.







W porównaniu do Floyda i jego 70 mln za walkę to i tak mało ;p
 
Dla mnie to paranoja, że Messi dostaję nowy kontrakt z dużą podwyższką po najgorszym sezonie w życiu.



No ale zarząd Barcelony w interesach rozumem nie grzeszy.
 
W tym roku w Hiszpanii nikt nie wygra mistrzostwa, bo Real po prostu je przegrał. Szkoda, wielka szkoda. Mam nadzieję, że Atletico ogra Barcelonę.
 
A prawda to, że ojciec Messi wypraszał działaczy FCB o transfer Kuna i roczny kontrakt dla bramkarza gwizdka "pinto"? Ciekawe co na to Luis Enrique. Mnie wcale nie przeraża nowy kontrakt dla Messiego tylko fakt, że robi to już po raz ósmy w ciągu dziwięciu lat xD
 
Pinto i Kun to najlepsi przyjaciele Messiego i zasugerował władzom by oni dwaj byli w drużynie.











Natomiast Luis Enrique jeśli zostanie już trenerem to łatwego zadania mieć nie będzie bo póki co jego umiejętności trenerskie nie osiągneły wielkich wyników i jedynie czym się może pochwalić to awans z Barcą B.
 
Wspolczuje Barcy - trener z Urugwaju czy innej Ugandy mu im Messi kazał, afery podatkowe, afery ws transferu Neymara oraz jego niewypał jako wielki transfer, zakazy od FIFA (co prawda zniesione ale niby moga przywrocic), dylematy pt. skurwic sie czy sie nie skurwic w ostatnim meczu, a teraz jeszcze znowu muszą płacić haracz dla piłkarza, ktory kiedyś był najlepszy i i teraz poprostu typowo leci na przebrzmiałej sławie.



Ze strony Messiego oczywiscie świetne posunięcie - gościu ma 27 lat, wygrał wszystko oprócz MS (których i tak nie wygra), ambicje już na wyczerpaniu (to jednak nie ten charakter co CR), podawacze i jego lojalni nabijacze statystyk również coraz starsi i gorsi (Iniesta i Xavi mokra trawa) także można śmiało przypuszczać, że o ile ten sezon już był słaby w jego wykonaniu to kolejne będą tylko gorsze.



A co do sezonu w PD - najrealniejszy scenariusz jest taki, że Atletico wygrywa, drugie miejsce Real a Barca dostaje w czape w ostatnim meczu, wiec i tak bedzie super bo kataloncom najzwyczajniej nie należy się zadne trofeum (no chyba że medale z czekolady na pocieszenie). Jak bedzie zobaczymy, ale ja trzymam kciuki za taką końcówke.







Tar: nie ściemniaj bo Messi musiał zapłacić 41mln kary :)
 
wygrał wszystko oprócz MS (których i tak nie wygra)


Kij wie, Argentyna ma potężną pakę z przodu i mogą namieszać, chociaż ich nie lubię zbytnio, to jednak wyżej wspomniany Messi, do tego Di Maria, Tevez, Higuain, Aguero mogą wrzucić 3-4 bramki każdemu rywalowi.



Czy tylko ja czekam z taką niecierpliwością na mundial? Mega mi się chce tego turnieju, a najmocniej kibicował będę tradycyjnie Portugalczykom. Jeżeli się postarają i nie będą grali tak indywidualnie, to jeszcze mogą namieszać, mimo bardzo trudnej drabinki.



@down



Ale teraz mają w najwyższej i każdy z nich jest w formie życiowej chyba prócz Leo.
 
Na pewno mają większe szanse niż na poprzednim mundialu bo zamienili piłkaraz na trenera, a obrona i bramkarz też nie najgorsza.
 
Patrz sobie na livescore a tam Kuszczak samoboja strzelil. Ktos wie jak sie Tomek w ogole prezentuje w Championship ?
 
Najbardziej mnie śmieszy jak ktoś gada głupoty, że jak Barca wygra mistrzostwo to będzie to niesprawiedliwe. No kurwa, albo zdobędzie odpowiednią ilość punktów i zasłuży, albo nie. Ciężko mi znieść gadanie, że drużyna, która z pozostałymi kandytadami do zwycięstwa w lidze 3 razy wygrała i raz zremisowała nie zasłużyła na zwycięstwo. :D







Ale widzę, że niektórym (magikowi?) żel Ronaldo przysłonił zdolność do logicznego myślenia, bo reszty bzdur nawet nie zamierzam komentować.
 
up. --- zgadzam się w 100% hahaha! albo jak Hubi mówi, że nie nikt nie wygra mistrzostwa bo Real przegrał hahahah! Cioty i tyle, tak jak Liverpool!! P.S w dupie mam Lige Hiszpańską a Barca i Real koło dupy mi latają, tylko troche mniej fanatyzmu panowie.
 
Lenikas: Barca nie zasłużyła na mistrza. Barca NIE ZASŁUŻYŁA na mistrza. BARCA NIE ZASŁUŻYŁA NA MISTRZA. Deal with it.



Mam nadzieje, że jest Ci strasznie ciężko to znieść. :(



PS. Ronaldo najlepszy i jego drybling też, a Messi to jego giermek



https://www.youtube.com/watch?v=fNFs7V4mRwU
 
Back
Top