Piłka nożna

Nigdy nie kibicowałem Liverpoolowi, ale strasznie mi ich szkoda po tylu latach należy im się ten tytuł,a tymbardziej Gerrardowi.
 
Gerrardowi sie bardzo należy, a wydaje mi się, że jak nie w tym sezonie to mistrzostwa później nie zdobędzie.
 
Bm5tEPoIYAArHlC.jpg:large




takie koszulki i szaliki mozna kupic juz w liverpoolu, szanse nikle na mistrza, ale to jest pilka. City musi zdobyc 4 pkt by byc mistrzem tak samo jak Atletico
 
Chyba już śmiało można nazwać Liverpool frajerską drużyną roku. To jest niemożliwe co oni nawyprawiali w tej lidze w ostatnich kolejkach.
 
Messi dojebał nowym kontraktem (20 mln za sezon + 4 mln w bonusach) jeśli to prawda co czytam to za moment przedłuży swój kontrakt • po raz ósmy w ciągu dziewięciu lat :-) A przecież to skromny chłopak, który kocha grać w piłkę xD



Pierwsze ofiary Finansowego Fair Play: PSG zapłaci karę 100 mln euro, a ManCity 60 mln - do tego mają im zmniejszyć ilośc zawodników w kadrze.
 
@up



Bez przesady. Przed sezonem nie było spodziewane to, że Liverpool tak będzie wysoko.



A kary PSG i City pewnie zawieszą jak to w zwyczaju ma UEFA.
 
Z tak krótką ławką rezerwowych, a właściwie jej brakiem aż dziw bierze, że Liverpool zajął drugie miejsce. Szkoda, że pomimo tak ogromnego wysiłku, na ostatniej prostej wypuścili mistrzostwo z rąk. Czerwień Hendersona, upadek Gerrarda, lekkomyślność Rodgersa. To przesądziło.
 
Cristiano zszedł z boiska w 8 minucie, chyba kontuzja uda się odnowiła... Kurwa, byle wrócił na finał...
 
Villa na razie dzielnie broni sie przed, badz co badz, nieporadnymi atakami City, ktore troche bije glowa w mur. Kto zostanie mistrzem przy rownej ilosci punktow ?
 
Ramos jaki streak ma, moc!!! wolny od CR'a nauczony chyba!



Pat, w Anglii stosunek bramek sie bierze drugi pod uwage, tak United przegralo tytul pamietam. :p
 
ahahahahaha, jednak tytul ligowego loosera roku przechodzi na RM, sorry Liverpool!!!



OMG, CR placze pewnie gdzies z boku!!!



jako fan United nawet nie chce sie smiac, bo mi nie wypada, ale kurwa, chlopaki z OT chociaz mi nadziei nie robili. co za masakra!



wszystko w rekach (nogach?) tego pana, chlopaki z Anfield!!! (pondro Yazz, best striker ever!!!)



10341765_522542357851629_1295971680608252323_n.jpg
 
Tak to jest jak zamiast próbować strzelić gola na 0:2 będąc pod polem karnym cofa się piłkę na swoją połowę, zdejmuje się jedynego napastnika i zastępuje obrońcą, pokarało. Znając ich szczęście to jeszcze w 90+ strzelą na 1:2.
 
tytuł frajerów roku: liga angielska - Lpool, hiszpańska - Real :)



Który to już mecz, że te dzbany po strzeleniu bramki grają tylko na przetrwanie i to się mści, nie mam słów.
 
pamietam jak Illara przychodzil i wiekszosc sie jarala jaki to mlody i perspektywistyczny, fajnie ograny pomocnik... dzis chyba wiekszosc by go oddala z doplata. nieporozumienie ten chlopak, przynajmniej na ten moment. :)



mozna sie smiac z Januzaja, ale Adnan pojawil sie znikad, a dal United przynajmniej w kilku spotkaniach swiezosc, Illara kosztowal 30 dobrych domow w Polsce i dal Realowi... nic?
 
Back
Top