Piłka nożna

Hey-Guys-Itis-an-Internet-Fight.jpg
 
Sorry za koment pod komentem, ale i tak wyszedł dubel, więc go spożytkuję.



Ostatnie dwa mecze to była jakaś masakra. Piękny futbol, trochę do jednej bramki, no ale co tam. 8 bramek w dwóch meczach (w pierwszej kolejce tylko 1...). Cudownie. Już jaram się derbami w finale i liczę na niespodziankę i zwyciętwo Atletico. ;)
 
w ogóle to wygląda dość ciekawie.



finał ligi mistrzów i krajowe podwórko.



może być tak, że jedna z ekip polegnie na obu frontach i w parę dni utopi trud całego sezonu.



presja tu i tu jest większa na realu.



atletico już odniosło sukces, przynajmniej jeżeli chodzi o puchar mistrzów.
 
24 maja stolicą piłki nożnej będzie Lizbona, ale to w tym miejsu dojdzie do prawdziwego szaleństwa - pytanie tylko, po lewej czy prawej stronie?



Bmf6MqvCEAAw0Br.jpg:large






Hiszpania 2014 - 5,5 miliona bezrobotnych, 950 miliardów euro długu, 6 milionów pustych mieszkań. I TRZY KLUBY w 2 finałach
 
jak Bayern wygrywal lige to swietny Pep, swietna gra, jedna przegrana i 'lysy chuj', hehe.



malina +1, Simeone trener roku. co zrobil z ta druzyna, poezja. :)
 
Simeone bezapelacyjnie trener roku. Mam tylko nadzieję, że Atleticko się nie zatnie i nie spierdoli im się cał sezon w 3 tygodnie. Lige mogą przegrać tylko we frajerski sposób. LM nawet jak nie wygrają to trudno, ale super sprawa jakby zespół, który nie był brany pod uwagę wygrał na chwilę obecną najsilniejszą lige i jeszcze dołożył wygraną w LM.
 
wydaje mi sie ze PD powinni wygrac (co bedzie kurwa najwiekszym pstryczkiem w nos fcb i RM jaki widzialem w zyciu chyba), ale LM moze byc ciezko. wydaje mi sie, ze Carlo pierdolnie na final taktyke lepsza niz na FCB. oby CR trafil z forma. :)
 
ATM Ligę już wygrało, nie potknął się w 3 ostatnim meczach 2 razy, nie ma szans nie z ich determinacją !
 
Liga jest niestety Atletico, ale mam nadzieję, że Real przełamie tą paskudną passę, że ten kto wyeliminował Barcelonę wygrywa Ligę Mistrzów, jeżeli ona sama tego nie zrobi(tak jest od 2008 roku). Carlo w Realu przełamał złą passę, że nigdy Real nie wygrał na w Monachium z Bayernem, teraz niech przełamie i tą.
 
tego tytułu mistrza to tak szybko panowie nie przypisujcie atletico...



przypominają mi się sezony w tejże lidze z początku lat 90-tych, gdy barcelona cryuffa zdobywała dwa mistrzostwa z rzędu w ostatniej kolejce.



raz kosztem realu, który umoczył mecz w teneryfie, a drugi raz kosztem deportivo, gdzie piłkarz tejże drużyny nie strzelił karnego w ostatniej minucie.



gdyby trafił byliby mistrzem.



choć oczywiście pospekulować zawsze można...
 
Od piłki odwróciłem się jakiś czas temu, ale małe dziecko - fan Realu za czasów Galacticos cały czas we mnie siedzi i jak Real gra o stawke to musze obejrzeć. Mam nadzieje że Real zgarnie LM.
 
Kurwa żadnego pomysłu na grę. Słąbe Juve. W 2 połowie nic nie zagrozili Benfice która była w 10. Odjebali po całości. W 60 minucie już sił nie mieli. W słabym stylu sie zegnaja z pucharami, czas na duże zmiany bo ligę za rok też wygramy, a w pucharach znów dupa.
 
Bmt9j4CCUAAhh_f.jpg




Lewy zagral dzis ostatni mecz na stadionie BVB w jej barwach. Na tym zdjeciu, pozegnanie Lewego. Powroci tu w barwach Bayernu
 
Barcelona - Getafe 2:2. Barcelona już chyba nie ma co sobie robić jakichkolwiek nadziei na mistrza, a sezon pewnie skończą na 3 miejscu.
 
no i git, szczerze to lepiej zeby city to ugralo niz lpool z mojego bardzo subiektywnego punktu widzenia... soreczka Comber. :c



omg, zyciowa forme ma chlopak.



https://vine.co/v/MrxVZE0JqiZ
 
Back
Top