Piłka nożna

Ja też najbardziej lubie angielską i uważam ją za najlepszą, ale nauczyłem się po słowie najlepsza dodawać słowo "do oglądania". Niestety już nie te czasy kiedy to 3 zespoły z Anglii były w półfinałacj LM. Kiedyś były w półfinałach 3 drużyny z Włoch, później z Anglii a obecnie dominują zespoły z Hiszpanii. Mimo ich siły to i tak rok temu finał był niemiecki. Czy teraz będzie finał Real - Atleticko? Ja stawiam na Chelsea ze swoim autobusem zarówno dziś jak i w finale.
 
:-) ,zaraz wyrusza w trase



hweli1.jpg
 
ooo kurwa, Chelsea w pierwszym składzie 6 nominalnych obrońców: Ivanovic, Terry, Cahill, Luiz, Cole i Azpilicueta.
 
Kurwa chociaz Atletico daje do pieca. Ogolnie ten mecz oglada sie z zajebista przyjemnoscia. Porownujac do wczorajszego to jest niebo a ziemia/
 
Atletico to mi bez kitu przypomina zeszloroczny Bayern. Te wejscia Filipe Luisa i Juanfrana i gra na jeden kontakt plus wychodzenie 10 pod gre i obrot z pilka by gdzies zagrac szybka pilke na skrzydlo lub prostopadle w pole karne. Tak sie gra ty hiszpanski lysy chuju, a nie tiki sraki!!
 
Myślałem że CFC to wygra. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego co zagrała ekipa Siemeone. Przejechali się strasznie, Jose mógl grac popularnym autobusem. Finał będzie najciekawszy od lat. Juz teraz Someone dla mnie trenerem roku, bez względu na wynik finału.
 
Miała być nuda a wyszło zajebiście. Bardzo dobry mecz. Liczyłem na Chelsea no ale cóż słabsi po prostu byli.
 
Ależ piekielnie silna jest w tym sezonie La Liga, a w finale zdecydowanie dwa najlepsze zespoły tej edycji LM. Jaram się finałem!
 
pięknie atletico ograło pęciarzy.



będę im kibicował w finale!



ciekawy jestem, jak będzie tłumaczył się samozwańczy najlepszy trener świata.



może nie jak, tylko czyja wina tym razem, że tak się stało.
 
A zapomnialem jeszcze co do wczorajszego meczu slowko powiedziec. Szkoda, ze Dante nie przycelowal lepiej....
 
@Yazz



Coś tam sobie znajdzie... Komentatorzy coś wspominali, że bramkarz Atletico jakoś niby na lewo zagrał w tym meczu, więc może o to. Zobaczymy jutro ;)
 
@TwardyB



Co dziecko, gimnazjum ci zamkneli i musisz poszczekać? Jak można komuś życzyć kontuzji... padalcu wypierdalaj z kraju, tylko niech ci mama przed odlotem siusiaka nie zapomni wytrzeć po kąpieli
 
@Magik



Nie bedzie tak zle raczej. Gdy wynikow nie bedzie to zarzad go wypierdoli szybciej niz pozniej, jak to stalo sie z Klinsmannem czy van Gaalem. Cale szczescie, ze zarzad w tym klubie jest dosc ogarniety i nikt nie byl, nie jest i nie bedzie ponad marke Bayern Monachium, takze o to sie jakos nie boje.Slabe jest to, ze w nastepnym sezonie z lysym chujem LM pewnie tez nie wygraja







@i.vu



Od rodziny to trzy chuje w bok internetowa kurwo.
 
Wyzywasz od lysych chuji a później się pultasz, że się ktoś do ciebie przypierdala? Daj pan spokój
 
@TwardyB



Dzidziusiu, ti ti, bądź grzecznym dzieckiem bo nie dostaniesz złotówki na loda od mamusi.



Tacy jak ty mogą mi conajwyżej usługiwać.
 
Back
Top