Piłka nożna

co do Fify to Smokowski mówił że by chciał być w fifie razem z Twarowskim myśle że to by było fajne, Smoku już jest ambasadorem Fify bodajże więc może się coś uda z tym zrobić jako że next geny wyszły i w 14 nie ma polskiej wersji językowej.
 
Bayern przewalil, bo praktycznie z ofensywy gral jako tako tylko Robben, reszta slabiutko. W ogole kroos , schwini i lahm w srodku to lipny pomysl, bo z nich nikt nie umie poslac fajnych prostopadlych pilek przez obrone. Brakowalo kogos ala Thiago.



Bayern jest w ciemnej uliczce teraz, bo RM gdy walnie bramke oni musza strzelic wtedy az 3, nie bedzie to takie proste skoro dzis swiat zapamietal tylko jeden strzal Gotze.
 
@Arlovski



Januszu Ty, stronę wcześniej to wrzucałem.



Wynik dobry, Real strzeli bramkę w rewanżu i wtedy musi tylko nie stracić trzech bramek :-)
 
Rivaldo a od kiedy w 1/2 LM druzyna przyjezdna koncentruje sie glownie na ataku ??? mozecie pierdolic ze samo posiadanie pilki nie wrozy sukcesu, jednak zalozenie taktyczne zostalo zrealizowane, nie dali im pograc i to sie liczy, pewniakow nie ma ale jestem pewien ze w rewanzu ich rozpierdola. FCB w finale to juz PEWNE. Robi ktos zaklad o krate ??????????? :-)
 
co do założenia taktycznego bayernu to bym polemizował.



chyba, że założeniem była jednobramkowa porażka...



poza tym sprawa awansu ciągle jest otwarta.



dla obu ekip.



w drugim półfinale zresztą podobnie.



dalej przyjmuję wersję optymistyczną dla mnie czyli finał: atletico- bayern.
 
to Pep jest chyba aktorem na hollywood, bo wkuuuuuuurwial sie niemilosiernie na gre Bayernu. widocznie zbychu z cohones wie wiecej od Hiszpana.
 
c9a3f4149ca7a5d3ecf3ab961b36feb2_original.jpg
 
dokladnie to samo myslalem malina juz w trakcie meczu, Ci komentatorzy pierdolili, ze to wspanialy wynik dla FCB, omg.
 
realu nie lubiłem, nie lubię i pewnie nigdy lubił nie będę.



przyznać jednak trzeba, że carlo zrobił świetny zespół.



nie zmienię zdania nawet jak w tym roku nic więcej nie wygra.



dla mnie to lepszy trener niż jego poprzednik.



wszędzie gdzie pracował ancelotti zostawiał po sobie dobre wrażenie, choć i jego wyrzucano z pracy.



przez mgłe pamiętam go jeszcze z boiska- środkowy pomocnik wielkiego milanu z gullitem, rijkaardem i van bastenem.



wtedy to była najlepsza drużyna świata.
 
czy tylko ja widzialem jak wczoraj Modric zamiatal wszystkimi na boisku? ja pierdole, jaki on ma balans i rozegranie, mistrz. za to Isco wiecej strat niz na boiskach A-klasy, hehe.
 
już nie zdążyłem dopisać, że carlo następną robotę mógłby podjąć w manchesterze.



teraz go pewnie nikt nie puści, ale może niedługo...



a ostatnio kopany z każdej strony moyes byłby właściwym człowiekiem na miejsce grubego w west hamie!!!
 
2:1 Juve w plecy. Brawo Benfica, ciężko będzie w rewanżu ale wierzę że Turyńskie piekło zrobi swoje. Fajnie że Carlito znów kąsi w pucharach. FORZA JUVE!
 
@baju



powiem, że byłoby super.



jest kilka ciekawych nazwisk na rynku poza moyesem, którzy by się nadawali: clark, laudrup...



a allardyce niech idzie do boltonu i tam buduje tartak...:-)



newcastle może jednak szybciej zakontraktować moyesa, bo ma trochę większe możliwości niż młoty.
 
ja jestem prawie pewien, ze gdzies teraz Moyes nie pojdzie tam odniesie 'sukces' na skale danego klubu i bedzie pisane jaki blad popelnilo United co nie bedzie prawda. po prostu dany trener musi podpasowac sie pod polityke i OCZEKIWANIA w klubie ktore DM'a przerosly w Manchesterze, bardzo widocznie zresztą.
 
"Karlito" jest naszą prywatną forumowo-czatowską inicjatywą, niezwiązaną ani z Tevezem, ani z C. Colonem! Karlito jest tylko jeden, forumowy!

A tak poważnie, to Juve nie grało źle, ale Benfica strzelała. Dobry wynik przy takich Jastrzębiach i przy takim Juve, teraz jedna bramka i nasz finał jest u nas z nami.
Forza Juve!
 
Bardzo fajna nowa reklama Nike'a. Pojawili się w niej nawet dwaj zawodnicy UFC :)



https://www.youtube.com/watch?v=3XviR7esUvo
 
Niech spoczywa w pokoju.


Nie da się ogarnąć słowami, jak wielki mam do niego szacunek, że mimo choroby i tak poświęcał się dla Barcy. Takich ludzi się nie zapomina.
 
Wielka szkoda.... Widać, że mimo nawet kasy na leczeni czasami się nie da wygrać z tą potworną chorobą. Odpoczywaj w spokoju Tito.
 
Tak grającego Kolejorza chce oglądać. 2 połowa meczu, wynik 2-0, a gracze Lecha na dupach jeżdżą i walczą o każdą piłkę. To ja lubię, to ja cenię.



Bramka kolejki to chyba gol Hamalainena na 3-0.
 
jak to w ogole dziala? uciete punkty, teraz kazdy z kazdym w danej grupie i kto skonczy na 1 ten mistrz?
 
Back
Top