Piłka nożna

Podrzuci ktoś streama do meczu Realu? Bo nie wiem kiedy jebani złodzieje z weeb mi umożliwią oglądanie innych kanałów niż TVP 1 i inne podstawowe co mam w TV.



Oczywiscie taki nietnący się, bo póki co w miare relatywny jest tylko na mecz info, drhtv i futbol się tnie mega.
 
Oszukali mnie, to "kradnę" streamy. Oni świadcząc mi swoje usługi są legalnie zarejestrowaną spółką, więc "mniemam"(:-)), że posiadają te kanały z legalnych źródeł. Więc jak zapłaciłem za premium, to mam prawo oczekiwać wszystkich kanałów którzy mają inni userzy, a nie tych które mają kaprys mi udostępnić.
 




Jeśli nie widzieliście warto obejrzeć. Po prostu miazga co ta dziewczyna potrafi zrobić z piaskiem:-)
 
@Gaara



jebie ironią, bo mój post był ironiczny/celowo udaję głupa, co nie zmienia faktu, że nie spodziewałem się, że jak im zapłacę to mnie oszukają. 40zł to paczka białka, więc kij im w oko i bardzo mnie to ich zagranie wkurzyło, a w dniu meczu z Atletico doprowadziło niemalże do jebnięcia prawego prostego w monitor :-)
 
Hubi, lol, jak można piratom płacić 40 zł :00 tym bardziej że jest cała masa streamów, szukaj na rojadirecta.me
 
Wydawało mi się, ze mieli jakąś promocję z C+ poniżej 50 zł, a teraz widzę, że jednak te 70 zł jednak na trzy "sportowe" kanały C+ trzeba wybulić, a mecze lecą jeszcze na Canal+. Zresztą mi tam rybka mam max premium czy wsio jak kto woli za 45 złotycg, ale rojadirecta też nigdy mnie nie zawiodła - o tym całym weeb TV dowiaduje się tylko od Hubiego jak pisze co jakiś czas, ze go w uja robią xD
 
40 miesięcznie ??? Prziecież całą opcje C+ możesz za to mieć xD




Dolicz do tego dekoder, zerwanie umowy z Cyfrowym Polsatem i umowa NC+ z pakietem sportowym wyjdzie około 90zł miesięcznie :-)




Hubi, lol, jak można piratom płacić 40 zł :00


Bo kiedyś to był dobry portal, za który jak zapłaciłeś to miałeś dostęp do wszystkich kanałów C+ i żaden mecz nie był Ci straszny, teraz mozesz te kanały dostać po miesiącu posiadania premium (nie daj Bóg Ci się przerwie kiedyś, znów poczekasz miesiąc). Więc wykupujesz pakiet za dwa miesiace, aby pooglądać kanały przez miesiąc. Najsmutniejsze, ze o tym się dowiadujesz od innych użytkowników, obsługa gra głupa.
 
Hubi 20 zł miesiecznie płaci sie za premium na weebie a nie 40, wiec skoncz pierdolić to po pierwsze. Po drugie sam korzystam z tego serwisu i oprocz problemów podczas meczu z Atleticiem [które wystepowaly odgórnie w Canal plusie a nie przez stream] nie było żadnego innego.



I naprawde - 20 zł za miesiac to jakieś 80groszy dziennie za cała palete programów - wiec skoncz już biadolić o tych cenach bo to naprawde słabe
 
Dokładnie, popieram magika w 100% i to samo miałem napisać...

To że żałujesz wydać 20 zł miesięcznie, a wolisz kupić premium tylko raz na dane wydarzenie to już Twój problem... Dla użytkowników którzy kupują te dłuższe premki nie ma żadnych ograniczeń i prawie żadnych problemów z transmisją...
A właśnie to ograniczenie które wprowadzili dla tych co kupują "1-3 dniówki" jest jak najbardziej w porządku, bo łącza ustawiają się na priorytetowe dla tych z dłuższym premium co jest chyba najlepszym wyjściem jakie mogli zrobić...
 
ja na weeb problemów z odbiorem nie mam żadnych.



również zasilam konto pakietem za 20 zł i od święta zdarzają się jakieś drobne przycinki- jeżeli chodzi o transmisje wydarzeń sportowych, nie wiem jak jest w świecie seriali, bo nie oglądam...



zgadzam się z powyższymi opiniami...
 
Ja wykupilem na futbolhd za 16 zł na 3 miesiące pakiet HD, a że pokazują mecze z najlepszych lig to mi to wystarczy, jestem zadowolony, z konta może korzystać na innych kompach, więc jeszcze bardziej się opłaca :)
 
Hubi 20 zł miesiecznie płaci sie za premium na weebie a nie 40, wiec skoncz pierdolić to po pierwsze. Po drugie sam korzystam z tego serwisu i oprocz problemów podczas meczu z Atleticiem [które wystepowaly odgórnie w Canal plusie a nie przez stream] nie było żadnego innego.




Nie napisałem miesięcznie, więc sam skończ pierdolić:-) Po drugie czytaj co pisze, jak masz premium od kilku miesięcy to może i problemów nie zauważasz, bo Ty ich zwyczajnie nie masz, tylko inne osoby je mają, więc nie wypowiadaj się o problemach, które Ciebie nie dotyczą, wmawiając innym, że one nie istnieją.



Po trzecie, jak już zapłaciłem, to chce mieć tę uslugę, a nie wyjebać 40zł w błoto i nie mieć z tego żadnego profitu.



Przeczytałem resztę postów, dalsza dyskusja nie ma sensu, bo Wy chyba nie rozumiecie o czym piszę. Wyraźnie mówię, ze kurwa problemów z transmisją nie mam żadnych, jeżeli taka występuje, a z nieznanych mi powodów weeb postanowiło mi nie udostępniać reszty kanałów, które włączą mi po jakimś czasie, a reszta ma do nich dostęp.




A właśnie to ograniczenie które wprowadzili dla tych co kupują "1-3 dniówki"


Kupiłem 2 miesięczne premium, ale w sumie po co odpowiadam, skoro i tak pewnie nie zrozumiesz, skoro do tej pory tego nie zrobiłeś, że dwa miesiące to nie trzy dni.
 
A jak to jest z tymi programami Canal+, Canal + Sport itp, bo ich nie widać na stronie weeb w ofercie?
 
@i.vu



Tak jak wyżej opisuję. Te kanały przyznają Ci z łaski po jakimś okresie posiadania konta premium (około miesiąca), jak będą mieli kaprys, więc płać hajsy i nie pierdol!!! Co nie stać Cię? Żałujesz tych 40 złotych wydać? Brakowało jeszcze, abyście dopisali "Polaku cebulaku" :-)
 
Cały dzień wkurwiony to jeszcze kopacze poprawili. Ja pierdole co za banda nieudaczników. Wygrywać 2-0 z WIDZEWEM!! i tego nie utrzymac. Arboleda weź już wracaj do tej Kolumbii
 
Ten kolumbijski pojebaniec przegiął pałkę. Zresztą kobyła to samo. Sciąga najlepszego Teo, gdy wynik idzie na 2:2. W ogóle to jakiś dramat jest. Rumak wypierdalaj!!!!
 
c3ff1882fdd8dc2718e44554f314dad9-full.gif
 
Widać, że Zdjęcie to fotomontaż, więc sam tekst pewnie też. Zresztą wątpie żeby Nawałka takie rzeczy opowiadał.
 
Tekst to parafraza słów Putina (czy tam kogoś od niego), że żolnierze z karabinami w mundurach na Krymie, to są zwykli Ukraińcy, nie żołnierzy rosyjscy i nie pamiętam czy tak powiedział, czy to zostało dopowiedziane, że mundury kupili w sklepach.
 
Back
Top