Piłka nożna

Komentatorami Bundesligi i ekspertami na antenie Eurosportu 2 będą Mateusz Borek, Edward Durda, Andrzej Janisz, Tomasz Lach, Andrzej Juskowiak, Radosław Gilewicz, Tomasz Hajto, Tomasz Kłos i Maciej Murawski.



dobra, zaden mi nie pasuje do dzisiejszego, haha. :)



Polskimi komentatorami i ekspertami Bundesligi w Eurosporcie 2 są: Mateusz Borek, Edward Durda, Andrzej Janisz, Tomasz Lach, Cezary Olbrycht, Rafał Sak, Radosław Gilewicz, Tomasz Kłos, Maciej Murawski, Paweł Wojtala.



tutaj druga lista.
 
kwiatki Hajto co mecz mozna wylapywac, on to powtarza caly czas.



ogolnie ten komentator to 'Radek' wiec Gilewicz?



jak kurwa FCB kara te zespoly, masakra. nawet biegnac sam na sam z Neuerem napastnicy wymiekaja nerwowo.



http://sportnaekranie.pl/sport-w-tv-niedziela-2-lutego-2014/



nom, tu potwierdzenie. ale mi kurwa Twardy zagwozdke dales.
 
15min i Juve prowadzi u siebie w derbach Wloch z interem. Piekna asysta Pirlo, a bramke zdobyl Lichtsteiner
 
Pierdolony symulant, co za jaja, czerwona kartka za frajer dla Ronaldo.... Brawo Gujsregi za symulkę, a CR nie zagra z Atletico. Brawo Gomez chuju!
 
Jakim Atletico ? :D Co ma puchar do ligi ?


Czerwona oczywista, uderzenie w twarz obojętnie czy mocno przesadzone czy też nie musi być tak karane... CR nie wytrzymał ciśnienia i prowokacji, co z tego że nie on zaczął...
 
Myślałem, że w następnym meczu nie gra, tak kiedyś chyba było.



Jak za to powinna być czerwona, to pierdole jak ten sport ma być dla cip, skoro gość pcha się z mordą chuj wie czego, ten go lekko dotknął po twarzy, nawet nie w charakterze uderzenia, a ten się zwija jak po ciosie od Hendricksa.
 
Słaby mecz Realu, zawsze mówiłem ze że ta kudłata małpa Marcelo jest gorszy od Coentrao, do tego widać było brak Bale. Jese to nie ten rozmiar kapelusza co Walijczyk.
 
Nie potrzebnie Ronaldo machał łapami w ogóle. Nie tylko go dotknął ale ewidentnie zrobił ruch, coś w stylu pchnięcia. Dobrze, że chociaż jest ten jeden punkt, bo po pierwszej połowie powinniśmy przegrywać 2-0 minimum.
 
Ale kolejne 2 do Atletico, przed meczem z nimi, co da im w pewien sposób przewagę psychologiczną. Wiedziałem,że Gomez coś odjebie, to taki hiszpański Howard Webb(chociaż ten przynajmniej dobrze sędziuje, to też lubi kontrowersje) obok Teixeiry Vitienesa czy jakoś tak.
 
W sumie to za gówno.



Dotknął twarzy rywala a tamten padł jak porażony. Może uda się odwołać od tej kartki.
 
Uderzenie w twarz, ale potrzeba dobrego ujecia żeby zobaczyć czy było, ruch ręki był ewidentny. Swoją drogą jak by przegrali 2-1 to wina Cr7 by byla... druga sprawa mogli wygrać przeciez 2-1 ale ciężko sie gra w 10.
 
Pogłaskał po policzku jakiegoś rumuna, a tak poważnie to zasłużona czerwień, ciekawe co CR by zrobił gdyby grał przeciwko Arboledzie a ten wykorzystałby swój słynny palec xD
 
Nie uda się odwołać od tej kartki, nie ma szans. Będą się bali bycia oskarżonym o homofobię, bo wycofają kartkę, którą dostał za pedalskie zachowanie rywala.



https://www.youtube.com/watch?v=oghMndCL6xY



Za ruch się nalezy czerwień? To niedługo w MMA może zaczniemy karać DQ, bo ktoś machnął kolanem koło głowy w parterze. Może nic się nie stało, no ale ruch był!
 
wygląda jakby chciał mu grzywkę zerwać :D nie no nic mu nie zrobił ale ruch był i go pewnie dotknął, czerwień się należy.
 
Pytanie czy im starczy sił ? AM to najmniej rotująca drużyna składem w La Liga, w każdej chwili mogą dostać zadyszki,albo i nie ;)
 
Transfer powrotny Diego może być kluczem do sukcesów... Dziś wyglądali świetnie, przed Realem mega ciężkie zadanie w środę...
 
Back
Top