Piłka nożna

Hubi co to ma do rzeczy? Modric "lubił" Barce, niemiecki kebab też, piłkarz to zawód i tyle ...



Kiedyś Igła za dzieciaka mówił, ze marzy o grze w białej koszulce, a teraz kibice psy na nim wieszają ... tak źle, tak niedobrze xD
 
wlasnie to jest smutne, ze raczej zanikaja jakiekolwiek polaczenia personalne z klubem, a liczy sie tylko haaaaaaaajshajshsjhajhs!!!
 
Modrić lubił Barce? Mi się zdawało,że on już kilka lat temu mówił,że Real to klub w którym chciałby zagrać.
 
Może źle się wyraziłem pisząc "lubił", chodziło mi bardziej o tą sławną fotkę



ZFrKU.jpeg




W zasadzie to o co tu się oburzać z wypowiedzi Isco, młody łepek, pewnie przy tym wywiadzie jeszcze nie miał tych "speców" którzy układają mu gotowe formułki do wypowiedzi xD



Fajnie jest jak spełnia się Twój sen i grasz w swoim ukochanym klubie, ale wielu musi pogodzić się z rzeczywistością, zresztą nie ma co dopisywać takim słowom nie wiadomo jakiego znaczenia, papka dziennikarska i tyle. Taki Suarez "kokietuje" z Realem przy tym nie powie złego słowa o Barcelonie czy Bayernie bo nie można zamykać sobie potencjalnych drzwi do kariery ...
 
Oglądając wczorajszy mecz Włochy vs Brazylia zauwzył ktos na trybunach Juniora Dos Santosa ? Bo ja tak :D
 
Pomijając kolegę z lewej to ... Pique był na ślubie Lewego xD



1002403_667338916639661_675357021_n.jpg




BTW, dzisiaj 41 lat kończy człowiek który na zawsze będzie legendą tego sportu, obok El Fenómeno najlepszy piłkarz jakiego widziałem ... w TV xD







 
Gambit, ładnie to tak wchodzić na mojego facebooka i kopiować z niego filmiki, żeby umieścić je na cohones? Wstydziłbyś się :-)!



A tak serio to Zidane to największy geniusz jakiego widziałem w akcji.
 
Zizou to mój ulubiony piłkarz, od zawsze. Jeszcze pamiętam jak oglądałem jego mecze w Bordeaux. Fenomenalna technika, świetny prosty drybling (bez 100 niepotrzebnych przekładań nogi nad piłką etc), niesamowita wizja gry, przegląd pola i podanie. Nie wiem czy kiedyś będzie mi dane oglądać lepszego piłkarza.
 
Przy oglądaniu pierwszego filmiku autentycznie miałem ciary. Podpisuje się pod tym co powiedzieliście wyżej. Generacja tamtych piłkarzy była przechuj. Żeby dzisiejsza piłka jarała mnie tak jak dawniej. Ale to nie Zizou jest moim ulubinym piłkarzem.



A jest to:



.



.



.



<werble>



.



.



.cBQ364AzSXU[/media]/a/p
p
a href=]
 
Pamiętam jak kiedyś Roberto Carlos biegł z piłką koleś mu wjechał wślizgiem, Brazylijczyk zrobił fikołka i zapierdzielał za piłką dalej, facet był niezniszczalny, zresztą kiedyś była gdzieś fotka jego uda :-)
 
Suarez po 2 strzelonych wczorajszych golach jest najlepszym strzelcem repry Urugwaju w historii z 35 bramkami , Forlan ma 34 bramki.



Ciekawi mnie przyszlosc Wampira czyzby kolejny sezon w innym klubie?
 
Losownia drugiej rundy kw. Ligi Europy (3 kluby z Ekstraklapy)



http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2014/draws/index.html



początek o 14:30
 
Legia z walijskim zespolem jakims, ciekaw jestem wyniku. wolalbym tam chyba Lecha, wzmocnienia Legii sa 'watpliwe' na ten moment, jezeli mozna to tak nazwac.
 
https://www.youtube.com/watch?v=6S4XVJeern0







Bardzo fajny filmik, super klimat, pojawił się pare dni temu.
 
I te wszystkie sytuacje są tylko z tego sezonu 12/13. A co do jego potencjalnego odejścia, to już CR chyba zaprzeczył tym informacjom na facebooku, jakoby miał odejść w tym okienku.
 
All the news about my renewal with Real Madrid are false.



to jest zaprzeczenie, ze odchodzi? :-)
 
Hubiemu chyba chodzi o jego ostatni "ćwierk" na twitterze, zresztą pozostanie Ronaldo w Madrycie dla mnie od początku nie wydawało się zagrożone ...

Looking forward to being back in South Florida this August for the @intchampionscup #ICC2013. See everyone in Miami on August 6th and 7th.
 
nie przegladam tego tematu, ale nawiazuja do @Arlovskiego, moim ulubionym pilkarzem tez byl nr. 3 realu, r. carlos :D
 
Carlo Ancelotti zostanie zaprezentowany w środę jako nowy trener Realu Madryt?

Nie wiem, to możliwe.



Jest już zakontraktowany?

Aktualnie nie. Możliwe, że jutro PSG ogłosi porozumienie, co pozwoli nam go zatrudnić. Mam nadzieję, że wszystko ułoży się pomyślnie. Moim trenerem jest Ancelotti.



Od czego to zależy?

Od tego, czy PSG dojdzie do porozumienia z Ancelottim i ogłosi zakontraktowanie nowego trenera, Laurenta Blanca. Należy zachować odpowiednią kolejność.


Isco również przybędzie w tym tygodniu?

Jest bardzo prawdopodobne, że zostanie zawodnikiem Realu Madryt. Isco chce grać w Madrycie, a Madryt chce Isco.

No to już pewne kwestie mamy wyjaśnione.
 
Back
Top