Piłka nożna

Za Juvepoland, przeprowadzono sondaz na najlepszego pilkarza, oto wyniki:



Alex dzis obchodzi 38! urodziny
21763_415874565132663_1597935811_n.png
 
@Gaara



Już wolę tekst o tym,że się kłócą bo zobaczyli jak się dwa razy na boisku kłócili,niż takie coś,że Mou wyjdzie z grupy tylko dzięki sędziom xDD
 
Del Piero to przepiłkarz dla mnie.



A co do kuponu Escobara to tez postawilem na Ruch, z tym że z opcją draw no bet. Wydaje mi się, że Lechia nie strzeli w tym meczu żadnej bramki, a kwestia jest tylko tego typu, czy Ruchowi coś się uda ustrzelić. Co do meczu widzewa z lechem, to nie obstawiłbym tego meczu, tam się wszystko może zdarzyć, z tym, że najmniej prawdopodobny jest dla mnie właśnie remis. Jak ktoś nie ma co z forsą zrobić to polecam pograć dziś na Betis, kurs 1,80 bardzo dobry a i nie wyobrażam sobie innego wyniku niż wygrana zespołu perquisa.
 
Oddaje swój głos na Del Piero ?







Też na początku myślałem tak jak Ty, że te mniejsze zdjęcia to piłkarze na których oddawano głosy, a największe to te, które miały ich najwięcej.
 
naprawdę*



@Escobar - oglądasz mecz Ruchu? Nie napawa optymizmem ;D Ale Ruch w drugiej połowie się ogarnie i jak nie straci w pierwszej to są szanse na wygraną
 
gdyby 'Tosser' nie odszedl z lpoolu i utrzymal tamta forme to dzis bylby jednym z najlepszych napastnikow na swiecie. psychicznie usiadl strasznie w czelsi, balem sie tego transferu, a potem z przyjemnoscia patrzalem jak pudluje na pusta bramke z United. ;)



oby Romek nie uparl sie na Falcao, niech Real go lyknie.
 
A jako zwykły człowiek czego sobie życzysz?



Być dobrym ojcem dla mojego małego dwuletniego chłopca, który mieszka ze mną. A potem, mieć więcej dzieci, co najmniej jedno lub dwa więcej, zobaczymy. To zależy od wielu rzeczy.






Fajnie panie Iwański(to on komentował mecz FCB-Celtic?). przecież Messi jest cudownym człowiekiem i wychowuje swojego synka sam, a CR to bezduszny skurwiel i oddał dziecko pod opiekę matki, a w wywiadach to pewnie ludzi okłamuje.







@Gambit



Nie mogę dać tego video na fullscreena, dlatego go nie oglądam :D
 
Ehh lipa...Po zajebistym starcie czas wrócic do realiów i pogodzic się, że Widzew stac jedynie na walkę o górną częśc tabeli, szkoda, liczyłem, że utrzyma się w pierwszej 5 przez dłuższy czas.
 
Chyba powoli trzeba zacząć żegnać się ze Złotą Piłką dla Cristiano. Do sieci wypływają pierwsze głosy trenerów i kapitanów. We wszystkich prowadzi Messi. <
1. Trener reprezentacji Salwadoru, Juan de Dios Castillo (1.Messi, 2. Cristiano, 3. Falcao)
2. Kapitan reprezentacji Salwadoru, Dagoberto Portillo (1. Messi, 2. Xavi, 3. Iniesta)
3. Trener reprezentacji Norwegii, Egil Olsen (1. Messi, 2. Falcao, 3. Ibrahimović)
4. Kapitan reprezentacji Norwegii, Brede Hangeland (1. Messi, 2. Pirlo, 3. Touró Yayó)
5. Trener reprezentacji Algerii, Vahid Halilhodžić (1. Messi, 2. Cristiano, 3. Drogba).





Trener reprezentacji Korei Południowej. Choi Kang-Hee, przyznał wprost: Messi bez wątpienia zasługuje na Złotą Piłkę. Głosowanie na innych byłoby tylko głosem sympatii.














Komedia. JEszcze Messi na pierwszym miejscu ok,ale być tak stronniczym,żeby CR'a nie dać na podium to paranoja. Jebać tą ZP, jeżeli tak ma być.
 
Jak Messi dostanie ZP to w 100% zasłużenie tak samo Ronaldo czy Casillas.



Każdy ocenia po tym co dany zawodnik spektakularnego robi i Messi na pierwszym miejscu to najrozsądniejszy wybór.
 
Oglądał ktoś mecz Arsenal - Fullham ? Co tam się działo o.O Wynik 3:3 jakby ktoś pytał i w 94 niesłuszny karny dla Arsenalu, którego nie wykorzystał Arteta.
 
Back
Top