Piłka nożna

Piękne zwycięstwo, ale to dopiero połowa drogi. Bardzo szkoda kartki Christensena, bo choć dziś tercet FDJ, Pedri i Gundo wyglądał super to jednak tych dwóch pierwszych jest świeżo po kontuzjach, a przydałoby się i trochę mięsa w środku na ostatnie 30 minut rewanżu. Niesamowicie irytujący Portugalczycy, Denzel powinien tam zrobić dobrą suszarkę, bo te debilne straty na lewej stronie powodowały groźne kontry grane przez Barcole. Jest git, Kundeusz doskonale wyłączył żółwia, Araujo pan profesor. Nie chcę się nakręcać, ale ten Londyn naprawdę zaczyna się robić realny :tellmemore:
 
Kolejne wydane setki milionów, a tak słabego PSG nie pamiętam. Byli strasznie chaotyczną i niepoukładaną drużyną. Gdyby nie jakieś Witinie to nie byłoby co zbierać.
 
Kolejne wydane setki milionów, a tak słabego PSG nie pamiętam. Byli strasznie chaotyczną i niepoukładaną drużyną. Gdyby nie jakieś Witinie to nie byłoby co zbierać.
Szastają hajsem na ślepo jak Chelsea, United i dawniej Barcelona za Bartomeu, a przecież ich szkółka jest jedną z najlepszych w Europie.
 
Kolejne wydane setki milionów, a tak słabego PSG nie pamiętam. Byli strasznie chaotyczną i niepoukładaną drużyną. Gdyby nie jakieś Witinie to nie byłoby co zbierać.

Jak się wydaje w lato 170mln na transfery dwóch "9" a potem się wystawia na tej pozycji Asensio to nic dziwnego.

Ligę Europy oglądacie?

Oglądam multiligę, Liverpool w czapę... Ehh, żeby chociaż Leverkusen dało radę.
 
Ehh, żeby chociaż Leverkusen dało radę.
West Ham United manager David Moyes smiles while speaking to the media  after the Premier League match at Vicarage Road, Watford. Picture date:  Tuesday December 28, 2021 Stock Photo - Alamy
 
Klopp bez trofeum w pożegnalnym sezonie z Liverpoolem :sad:

Tak dobrze grali pod jego wodzą, że aż cięzko uwierzyć, że tak mało pucharów w gablocie ma Klopp.

Jebane $hity...
 
Klopp bez trofeum w pożegnalnym sezonie z Liverpoolem :sad:

Tak dobrze grali pod jego wodzą, że aż cięzko uwierzyć, że tak mało pucharów w gablocie ma Klopp.

Jebane $hity...
Jeszcze Scamacca im dwie dzisiaj włożył
 
trener alonso zareagował i rezerwowi strzelili po golu.
trener moyes nie mógł zareagować, ponieważ kalvin phillips jest kontuzjowany.
 
Tu nie było na co reagować, tu jedynie West Ham mógł się modlić
zawiodła skuteczność, ponieważ nie było żadnego celnego strzału na bramkę.
gdyby celnego strzału było chociaż 0,5, to zapewne byłby gol.
:lol:
tak się gra w moyesball natomiast w football grało leverkusen.

wygląda to zwykle strasznie, a na żywo jeszcze gorzej, ale co począć.
ja zawału serca nie dostanę.
przeżyłem glenna roedera, awrama granta, sama allardyce'a, andy carolla w ataku, to przeżyję i kadencję moyesa, która kiedyś się skończy.
najlepiej gdyby skończyła się jutro.

co do rewanżu, to będzie ciężko.
dwa gole to spory zapas, a west ham jako gospodarz to takie 50/50 na korzystny wynik, bez względu na rywala.
przed startem rozgrywek ćwierćfinał wziąłbym w ciemno.
 
Panowie co tam z piłeczki oglądacie w weekend? U mnie w sobotę derbowo , derby Borussi , derby Turynu .
 
Back
Top