Piłka nożna

No styki się przepaliły, miał gwizdnac ale jednak wolał poczekać jak już piłka będzie lecieć w polu karnym :tellmemore:


Nie mogę pojąć jak to przerwał, przecież to kurwa gol, jak nic z tym nie zrobią to już ta liga na zawsze zostanie pośmiewiskiem
 
jak nic z tym nie zrobią to już ta liga na zawsze zostanie pośmiewiskiem
Ile już było przeróżnych incydentów w przeszłości, dla większości z nas ta liga jest już od dawna pośmiewiskiem, a w tym sezonie musieliby się mocno postarać żeby Real nie wygrał.
 
Nie mogę pojąć jak to przerwał, przecież to kurwa gol, jak nic z tym nie zrobią to już ta liga na zawsze zostanie pośmiewiskiem
A co mają zrobić? Wałek i tyle, sędzia nawet do lodówki nie pójdzie chociaż w chuju ma matematykyke. 5 zmian + kilkuminutowy VAR przy golu Viniego + kolejne minuty złamana nogą + ciągle przerywana/rwana gra = 7 minut doliczonego czasu.
Jakby tego było mało to wywrotka tego cwoka Duro i sprawdzanie karnego trwały prawie 2,5 minuty a mecz skończył przy 98:30.
Mistrz. Odechciewa się oglądać piłki prze takie sędziowanie.


Mieć teraz Mou za trenera :antonio:

Jude wyleciał za "it's a f*king goal'" ;)
 
Last edited:
A co mają zrobić? Wałek i tyle, sędzia nawet do lodówki nie pójdzie chociaż w chuju ma matematykyke. 5 zmian + kilkuminutowy VAR przy golu Viniego + kolejne minuty złamana nogą + ciągle przerywana/rwana gra = 7 minut doliczonego czasu.
Jakby tego było mało to wywrotka tego cwoka Duro i sprawdzanie karnego trwały prawie 2,5 minuty a mecz skończył przy 98:30.
Mistrz. Odechciewa się oglądać piłki prze takie sędziowanie.


Mieć teraz Mou za trenera :antonio:

Jude wyleciał za "it's a f*king goal'" ;)
Mam nadzieję że to początek rewolucji, w filmiku który zalaczylees widać że ten jebany dzban się miota
 


Widać nawet, że Mosquera nie słyszał gwizdka, bo jak piłka wpadła do siatki to machnął ręką z wkurwienia, święcie przekonani że przegrali mecz w końcówce xD
 
Przecież to wszystko się działo w 98+, chłop doliczył 8 min łącznie wiec o chuj afera? Jakby bramkę uznał to znowu druga drużyna by miala pretensje do sędziego, że przedłużył grę dodatkowo
 
Nie chce mi się szukać, ale z dwa lata temu też jeden sędzia zakończył chyba połowę w momencie gdy gość oddawał strzał zza pola karnego i piłka wpadła do bramki... zgadnijcie jaka to liga?
 
Bo mogę.
Niekiedy lepiej jednak zamilknąć ;)
A tak poważnie to widziałeś kiedyś mecz gdy sędzia kończy spotkanie w takim momencie?

1000005886.jpg


Plus to karygodne zarządzanie czasem doliczonym. Real nie zasługiwał na zwycięstwo ale to jest wałek i jeszcze wyrzucasz piłkarza bo ten nie zgadza się z twoja decyzja w takim momencie. Jude musi być w szoku gdy po latach gry z niemieckimi sędziami trafia do takiego dołka ;)
 
Niekiedy lepiej jednak zamilknąć ;)
A tak poważnie to widziałeś kiedyś mecz gdy sędzia kończy spotkanie w takim momencie?

View attachment 93260

Plus to karygodne zarządzanie czasem doliczonym. Real nie zasługiwał na zwycięstwo ale to jest wałek i jeszcze wyrzucasz piłkarza bo ten nie zgadza się z twoja decyzja w takim momencie. Jude musi być w szoku gdy po latach gry z niemieckimi sędziami trafia do takiego dołka ;)
Widziałem podobne sytuacje, nie raz zdarzało się że drużyna leciała z mocnym atakiem i sędzia kończył mecz, już nie róbcie ofiar z Realu bo i tak zdecydowaną wiekszosc stykowych sytuacji gwiżdżą pod wasz klub. Doliczył 8 min i dal rożny dograć, który już i tak był wykonany po czasie, ale dał wam ,, ostatnią akcje", wrzutka była już kolejna ,,akcją"
 
już nie róbcie ofiar z Realu bo i tak zdecydowaną wiekszosc stykowych sytuacji gwiżdżą pod wasz klub. Doliczył 8 min i dal rożny dograć, który już i tak był wykonany po czasie, ale dał wam ,, ostatnią akcje", wrzutka była już kolejna ,,akcją"
A to przepraszam, nie poznałem, jednak "chuj wiem ale się wypowiem" ;)
Jeszcze prostując, doliczył 7 minut, więc argumenty masz jeszcze większe :beczka:
 
A to przepraszam, nie poznałem, jednak "chuj wiem ale się wypowiem" ;)
Jeszcze prostując, doliczył 7 minut, więc argumenty masz jeszcze większe :beczka:
7 min, ale powiedział piłkarzom ze daje minute wiecej
,,To było bardzo złe zarządzanie meczem. Sędzia doliczył siedem minut, a potem powiedział Daniemu Carvajalowi, że dorzuci jeszcze jedną. Rzut rożny był w 98 minucie i 13 sekundzie."
 
7 min, ale powiedział piłkarzom ze daje minute wiecej
,,To było bardzo złe zarządzanie meczem. Sędzia doliczył siedem minut, a potem powiedział Daniemu Carvajalowi, że dorzuci jeszcze jedną. Rzut rożny był w 98 minucie i 13 sekundzie."
A to wszystko zmienia :awesome: a mogę spytać się skąd masz ten cytowany tekst?
 
7 min, ale powiedział piłkarzom ze daje minute wiecej
,,To było bardzo złe zarządzanie meczem. Sędzia doliczył siedem minut, a potem powiedział Daniemu Carvajalowi, że dorzuci jeszcze jedną. Rzut rożny był w 98 minucie i 13 sekundzie."
Idź orać pole a nie Pierdolisz farmazony, doliczone 8 minut gdzie 5 minut to złamana noga plus sprawdzanie varu w 90 minucie
 
A to wszystko zmienia :awesome: a mogę spytać się skąd masz ten cytowany tekst?
 
O kurwa, Iturralde :waldeklaugh:
Pierwszym błędem byl doliczony czas, dal 7, a biorąc tylko pod uwagę VAR, kontuzję i zmiany powinno być 10-11 nie licząc innych przerw, drugim błędem było przedłużenie doliczonego czasu o "sławna" minute, skoro Var w doliczonym czasie trwał ponad DWIE. Trzecim błędem było to, że powinien odgwizdać koniec gdy Valencia wybiła różnego z pola karnego, a ten gwizdnął gdy piłka była już w powietrzu po dośrodkowaniu Brahima.
Jeśli Ty nie widzisz tu problemu, tylko posilkujesz się tekstami skorumpowanego sędziego, który został wyrzucony m.in że studia C+ będąc tam ekspertem, a mając za uszami ogromną aferę to naprawdę nie mamy o czym gadać.
a te słowa Carvy to on z skąd usłyszał? W protokole meczowym były czy tak sobie pod tezę jebnal xD
 
Mi tam to jeden huj co sie odjebało bo praktycznie co kolejkę jest jakaś afera z kontrowersyjnym sędziowaniem więc nic nowego.
Wiekszość z was tutaj pisze że za mało doliczył. 7 minut to mało? To ile mają trwać te mecze? Przecież bramka Vini wpadła w 50 minucie 1 połowy. To łącznie daje już 13 minut dodatkowego czasu gry.

Wiem że teraz tak jest że dużo się dolicza ale czasem to przesada bo faule i zmiany itd chyba są elementem gry i zaliczają sie do czasu gry (jak się mylę to proszę mnie poprawić). Chyba że zmienimy przepisy i wprowadzimy efektywny czas gry. Wtedy skończy sie pierdolenie ile kto miał doliczyć.

Ale narazie jest tak że to sędzia decyduje a my możemy tutaj tylko wylewać żale i pierdolić fleki.

Co do kartki czerwonej no przesadził, nie powinien dać. ale z drugiej strony to sie nie dziwie. Piłkarzyki pajacyki ciagle coś symulują, zachowują sie jak pizdy o każde dotknięcię nogą a do sędziego to zawsze z ryjem i pretensjami. W piłce nie ma żadnego szacunku do sędziego. Proszę sobie zobaczyć jak wygląda sędziowanie w rugby i jaki jest szacunek do sędziego.

Ja ja bym sędziował ten mecz to Vini wylatuje z czerwoną za bieg z łapami i krzykami w kierunku sędziego po meczu.

Chyba wszyscy zapominają że od dyskusji z sędzią jest kapitan drużyny a nie wszyscy na raz jak jakaś dzicz.
 
bo i tak zdecydowaną wiekszosc stykowych sytuacji gwiżdżą pod wasz klub

Już wiadomo


comment_PYM70ClbsUMgMDa5cRiztcwBkvwMfHAR.gif


Chyba wszyscy zapominają że od dyskusji z sędzią jest kapitan drużyny a nie wszyscy na raz jak jakaś dzicz.

Jak zazwyczaj te bieganie do sędziego mnie wkurwia, to w takiej sytuacji to wszyscy włącznie ze sztabem szkoleniowym, trenerami, masażystami i szatniarzami powinni podbiec do tego jebanego idioty z gwizdkiem :)
 
O kurwa, Iturralde :waldeklaugh:
Pierwszym błędem byl doliczony czas, dal 7, a biorąc tylko pod uwagę VAR, kontuzję i zmiany powinno być 10-11 nie licząc innych przerw, drugim błędem było przedłużenie doliczonego czasu o "sławna" minute, skoro Var w doliczonym czasie trwał ponad DWIE. Trzecim błędem było to, że powinien odgwizdać koniec gdy Valencia wybiła różnego z pola karnego, a ten gwizdnął gdy piłka była już w powietrzu po dośrodkowaniu Brahima.
Jeśli Ty nie widzisz tu problemu, tylko posilkujesz się tekstami skorumpowanego sędziego, który został wyrzucony m.in że studia C+ będąc tam ekspertem, a mając za uszami ogromną aferę to naprawdę nie mamy o czym gadać.
a te słowa Carvy to on z skąd usłyszał? W protokole meczowym były czy tak sobie pod tezę jebnal xD
Żaden mecz nie powinien być przedłużany o więcej niż 4 minuty i chuj mnie to obchodzi.
 
  • Bones
Reactions: Olo
To zajebisty tok myślenia mają tutaj niektórzy, połowa trwa 45 minut, i w tej jednej połowie mamy sytuację gdzie var weryfikuje to trwa nawet i do 4 minut, doliczcie sobie jakąś kontuzje, kolejne 2 minuty, więc zostaje 38 minut i na dodatek w Hiszpanii procent aktywnej gry jest tragiczny, ile zabrane tyle doliczone,ale widzę że kondomy mają prawo głosu tutaj
 
Jak zazwyczaj te bieganie do sędziego mnie wkurwia, to w takiej sytuacji to wszyscy włącznie ze sztabem szkoleniowym, trenerami, masażystami i szatniarzami powinni podbiec do tego jebanego idioty z gwizdkiem :)
Zgoda ale tylko białasy. Nigry z Vinim na czele grzecznie schodzić z boiska.
:conorsalute:
 
To zajebisty tok myślenia mają tutaj niektórzy, połowa trwa 45 minut, i w tej jednej połowie mamy sytuację gdzie var weryfikuje to trwa nawet i do 4 minut, doliczcie sobie jakąś kontuzje, kolejne 2 minuty, więc zostaje 38 minut i na dodatek w Hiszpanii procent aktywnej gry jest tragiczny, ile zabrane tyle doliczone,ale widzę że kondomy mają prawo głosu tutaj
Kogo nazywasz kondomem kolego? Hamuj. Po to jest forum zeby sie wypowiedzieć, nie musisz sie zgadzać.
Napisałem wcześniej że wyjsciem jest liczenie efektywnego czasu gry tylko ale to wymaga zmiany przepisów.
a Tak w ogóle to czas dolicza sędzia techniczny a nie główny.
No i przecież doliczyli te weryfikacje var.

Co chcesz jeszcze doliczać? Wszystkie symulacje piłkarzy? Auty? Czy co? Faule i kontuzje też są elementem gry. Póki co nie ma w piłce liczenia efektywnego czasu gry więc całaata gadka jest bez sensu.

Sędzia zakończył mecz strasznie hujowo. I o to głównie chodzi a nie że za mało doliczyli.
 
Kogo nazywasz kondomem kolego? Hamuj. Po to jest forum zeby sie wypowiedzieć, nie musisz sie zgadzać.
Napisałem wcześniej że wyjsciem jest liczenie efektywnego czasu gry tylko ale to wymaga zmiany przepisów.
a Tak w ogóle to czas dolicza sędzia techniczny a nie główny.
No i przecież doliczyli te weryfikacje var.

Co chcesz jeszcze doliczać? Wszystkie symulacje piłkarzy? Auty? Czy co? Faule i kontuzje też są elementem gry. Póki co nie ma w piłce liczenia efektywnego czasu gry więc całaata gadka jest bez sensu.

Sędzia zakończył mecz strasznie hujowo. I o to głównie chodzi a nie że za mało doliczyli.
Ja już napisałem ile zabrane tyle doliczone, główny komitet sam nie wie co powiedzieć na temat tej ostatniej akcji, kradzież i tyle w temacie, wczoraj w meczu Liverpoolu było doliczone 8 a gol padł w 9 minucie i sędzia nie przerwał spotkania
 
Ja już napisałem ile zabrane tyle doliczone, główny komitet sam nie wie co powiedzieć na temat tej ostatniej akcji, kradzież i tyle w temacie, wczoraj w meczu Liverpoolu było doliczone 8 a gol padł w 9 minucie i sędzia nie przerwał spotkania
Nie zesraj się, real doliczone miał 7 plus jedna dodatkowo za przerwe, a bramka padła w 9
 
Back
Top