Piłka nożna

Jak poszły wiązadła to w styczniu nowy obrońca.

Zresztą Mendy też już za długo był zdrowy. Dawac już tego Daviesa i Miguela.

Ta i Miguel pogra tyle co Fran. Dawać jakiegoś prawego obrońcę, bo Carvajal co roku przez min. 2/5 sezonu jest niedostępny.
 
Ta i Miguel pogra tyle co Fran. Dawać jakiegoś prawego obrońcę, bo Carvajal co roku przez min. 2/5 sezonu jest niedostępny.
A jest jakiś sensowny na rynku (Frimpong to nie jest nasz system)? Foyth jest ciekawym wyborem, ale nie jest z Brazyli ;)
 
A jest jakiś sensowny na rynku (Frimpong to nie jest nasz system)? Foyth jest ciekawym wyborem, ale nie jest z Brazyli ;)

Przed tym sezonem myślałem o Pedro Porro, bo dobry, w miarę młody i Hiszpan, ale on poszedł do Spurs. Achrafa oddaliśmy.

Pytanie czy szukamy numer 1 na lata, czy zmiennika dla Carvajala, ale fakt, ciekawych opcji brakuje na tej pozycji, bo najwięksi rywale Realu dobrze się ustawili na tej pozycji - Cancelo i Molina.

A jak ma być z Brazylii to chyba zostaje Vanderson z Monaco jako drugi obrońca xD
 
Przed tym sezonem myślałem o Pedro Porro, bo dobry, w miarę młody i Hiszpan, ale on poszedł do Spurs. Achrafa oddaliśmy.

Pytanie czy szukamy numer 1 na lata, czy zmiennika dla Carvajala, ale fakt, ciekawych opcji brakuje na tej pozycji, bo najwięksi rywale Realu dobrze się ustawili na tej pozycji - Cancelo i Molina.

A jak ma być z Brazylii to chyba zostaje Vanderson z Monaco jako drugi obrońca xD
Mamy Brazylijczyka w domu ...

20231217_225836.jpg
 
Oficjalnie 3 ACL, koniec sezonu dla Alaby.

yungviral.gif

Ostatnio jak grał, to w sumie można byłoby wstawić wychowanka ze szkółki, ale na ten moment zostajemy z obroną Fran, Nacho, Rudiger (który zaraz się połamie bo gra wszystko) i Lucas. Na ławce nie ma nikogo, wszystko trzeba załadować z Castilli. W sumie to i dobrze? Może ktokolwiek dostanie szanse i się pokaże?

Co ja pierdolę, zaraz na środek obrony pójdzie Tchouameni, na prawą obronę Valverdę i jakoś to będzie xD
 
Ciekawe kogo wymyśla? Yoro albo Inacio?



To pewnie będzie transfer na szybko na załatanie, a nie realne wzmocnienie, więc Inacio odpada, tam by było trzeba grube miliony wyłożyć.

Myślę, że prędzej jakiś weteran na wypożyczenie albo transfer na zasadzie wypożyczenia Adebayora.
 
zapytam z ciekawości- mówimy o barcelonie b, czy o pierwszej druzynie?
Rzetelni dziennikarze z Hiszpanii twierdzą, że jest opcją na zastąpienie Gaviego. W naszej polszy, dziennikarze nie są przekonani czy Barcelonę stać na Kryche, który ponoć dostaje góry złota od pustynnych beduinów :joer:
 
Kartka z kalendarza :boss:
Dzisiaj (20.12) 25 lat kończy... :beer:
Screenshot_2023-12-20-17-05-19-554~2.jpg

A wczoraj (19.12) 36 lat skończył :beer:
inny słynny francuski piłkarz...
Screenshot_2023-12-20-17-05-40-993~2.jpg
 
Back
Top