Piłka nożna

Floren wie, że w tym oknie musi kupić żyda, tego Mokembe, Kanadyjczyka, który nie spodobał się Barcy i chuj wie jeszcze kogo. Za kilka lat rywalizacji z tymi petrodolarami zostanie nam tylko kupowanie jakichś murzynków z drugiej ligi chorwackiej :awesome:
 
Floren wie, że w tym oknie musi kupić żyda, tego Mokembe, Kanadyjczyka, który nie spodobał się Barcy i chuj wie jeszcze kogo. Za kilka lat rywalizacji z tymi petrodolarami zostanie nam tylko kupowanie jakichś murzynków z drugiej ligi chorwackiej :awesome:
Podejrzewam, że Bellingham to jedyny duży transfer Realu w tym sezonie, reszta będzie mniej oczywista i na pewno dużo tańsza.

Ale aż tak się Laligą nie interesuje, więc nie wiem ile tam w skarbonce Realu brzęczy.

Katarczycy biorą United i tu mam obawy, że za chwilę ustawia się po gwiazdy jak Mbappe czy Neymar.... Po cichu liczę na rozsądek i bardziej wyważone transfery niżeli zabawa w Fifę.
Ale też trochę hipokryta ze mnie bo Kane'a czy takiego Valverde bym z chęcią zobaczył w United :)
 
Podejrzewam, że Bellingham to jedyny duży transfer Realu w tym sezonie, reszta będzie mniej oczywista i na pewno dużo tańsza.

Ale aż tak się Laligą nie interesuje, więc nie wiem ile tam w skarbonce Realu brzęczy.
Kasa jest i to duża, mówi się o 300-400 mln ojro - lata zbierania na żółwia. Do tego zwolniło się ponad 80 mln na pensje.
Napastnik musi przyjść, a że w obecnym momencie rynek nie oferuje nic ciekawego, wszyscy i tak wołają 100 baniek, to Henryk Kejn wydaje się się najlepszą opcją ... która zmusila, Mbappe to wykonania pewnych kroków...
A żółw to mokry sen Florena i jestem pewien, że pójdzie po niego all-in.
 
@kapusta wrócicie silniejsi. :mamed:
Jak wrócimy :siara:
To co się działo całą rundę to jakiś dramat i idealnie pokazuje burdel jaki jest w klubie od dłuższego czasu. W trakcie sezonu sprzedali 2 najlepszych zawodników, nikogo nie dokładając. Co chwile jakieś wewnętrzne konflikty wynikające przez brak kasy + zagrywki polityczne. Aż się odechciewa to wszystko śledzić. Jedyny plus że 1 liga zapowiada się na prawdę ciekawie, ale sprawi to że jeszcze ciężej będzie awansować.
 

Fyfy3eVXwAcYC4y
 
Jeśli Pep chce Cię mieć w swojej drużynie to lepiej mu nie odmawiać. Dla zdecydowanej większości piłkarzy to był ich najlepszy trener w profesjonalnej karierze.

:corn:
Real > długo, długo nic > Pep
:fjedzia:

A tak poważnie, to wiele mówi o projekcie w Madrycie, gdy zawodnik odmawia takiej lidze, trenerowi i $$$. W kolejnych latach będzie jeszcze ciężej dla Realu czy Barcy by kupować generacyjne talenty. Nie oszukujmy się nawet "nowe" FFP nic nie da.
No i Pep chyba też coś mówił, że jeszcze dwa lata i będzie szukał szczęścia gdzie indziej.
 
Dopiero po tej żółtej kartce w ogóle ogarnąłem, że Seba Szymański jest na boisku. Kompletnie nie ma pomysłu na tego gościa w kadrze
 
Back
Top