Piłka nożna

to co nie chcialo im sie zdobyć tego mistrza ?



wlasnie mają byc prawo zmęczeni, bo polscy piłkarze mają bardzo mało meczów w sezonie a tu nagle przyszedl rok gdzie rozegrali ich bardzo dużo.



Ogolnie smieszy mnie sytuacja w ktorej ludzie po sukcesach Legii w eurolidze rozpisują się jaka to ona jest wielka a teraz na koniec sezonu Ci sami ludzie pisza o frajerstwie, hańbie i braku ambicji
 
Sprzedali trzech zawodnikow "robiacych roznice" i sie posypalo. Jesli chodzi o Serie A to sedzia gra w druzynie Milanu.
 
@noodles



Chyba nie wiesz co mówisz. Po takiej grze to kibice nie tylko powinni wyjsc ze stadionu, ale i porozmawiac sobie z zawodnikami. To sa profesjonalisci. Zarabiaja grube hajsy i zamiast zapierdalac w jedna i druga na treningach, to oni sie bujaja po klubach i chleja wode.
 
a widziałes ich że chlali wóde i sie bujają po klubach ? I co, myślisz, że są tacy tępi, że im sie nie chcialo wygrac dwóch meczy by zdobyć mistrza na którego zapierdalali cały sezon ? Mieli klepnięcie formy na koniec sezonu i trudno coś z tym zrobić. A kibice zamiast podziękować za najlepszy sezon w europejskich pucharach od czasów ligi mistrzów, za puchar Polski to się obrażają i wyzywają. To jest sport i nie zawsze wszystko wychodzi. Moge się założyć, że taki Radovic jest mocno wkurwiony, ze taka szansa im przeszła koło nosa na samym końcu. I zamiast kibic wesprzeć to jeszcze dobija.



Z resztą nie interesuje mnie to, ale to pokazuje, że prawdziwych kibiców można poznać w trudnych czasach.
 
Łzy w oczach! Po tylu latach mamy Scudetto! Juve jest WIELKIE! JUVE WRACA! Kapitalny sezon, niepokonani! Wszystko było jak należy! FORZA JUVE!






Wkoncu ! 30. Scudetto nasze



***
 
559644_343443862375734_135708723149250_795924_1500883256_n.jpg




 
Jeszcze raz gratuluje malinowsky



Ja tez jestem dumny po derbach piękny mecz. FORZA INTER



PAZZA INTER AMALA
 
Najsłabszy mistrz Polski od czasów Zagłębia Lubin.


To pomyśl jak słaba musi być cała reszta skoro nie była w stanie go pokonać. Z drugiej strony mieliśmy, jeden z najlepszych w historii, sezon w europejskich pucharach. Może liga jest po prostu wyrównana. Śląsk w końcu zdobył tyle samo punktów co Wisła w zeszłym sezonie, która była o 5 min od Ligi Mistrzów. Takie twierdzenia jak Twoje są jak narazie o kant d*py rozbić.
 
A który raz Juve zdobywa mistrzostwo po raz 30 ? :-) a tak poważnie to zaskoczyli mnie, bo nie wierzyłem, że Milan da sobie odebrać tutuł. A jednak gratulacje dla Juve, choć liczę, że dożyje sezonu w serie A, który zakończy się mistrzostwem Lazio. Co do mistrzostwa Polski to w ciemno można powiedzieć, że kolejny sezon, kiedy nie ma nawet się co łudzić, że będzie LM w Polsce. Śląsk jest zadluzony, znacząco się nie wzmocnią a zobecnym składem 3 runda kwalifikacji to max. W tym mistrzowskim wyścigu liczyłem na Lecha, który sprawiał wrażenie jakby odpuścił w Łodzi.
 
Czy najsłabszy to nie wiem. Jak ktoś już tu wspomniał, walka była ostra i wyrównana do samego końca. Legia nie zasłużyła na mistrzostwo, nie wiem czy którykolwiek klub zasłużył. O awans do ligi mistrzów możemy zapomnieć. Może coś w Europa leagule..? Coś czytałem że Solorz się powoli wycofuje ze Śląska..?
 
w lidze europy szarpnąc mogą tylko Legia i Lech. Ponoć Ruch też ma miec zdrowy zastrzyk gotówki ale wydaje mi sie, że niebiescy dość szybko popłyną. Na Śląsk nie stawiam w ogóle.straszny ten sezon był i pokazał, że nie ma czego w europie szukać. Co do Legii to slyszałem, że Novo i Blanco zawiedli i wylatują. Szkoda, że nie dostali szans gry w ogóle a jak już się pojawiali to nie na swoich pozycjach ...
 
to chyba pokazuje jak przekupna byla naszal liga :) Wczesniej jakos takich niespodzianek nie bylo, a teraz sa co sezon. Mocniejszych ekip przybywa ( kiedyś była tylko Wisła) a i tak są zaskoczenia. Może uwierzę w hegemona Wisłę kilka lat temu ale co do reszty to mam wątpliwości.
 
30 raz?? chyba 28 -zapominacie specjalnie o korupcji ze strony juve?? oj nie ladnie ..



http://en.wikipedia.org/wiki/Juventus_F.C.#cite_note-officialtitles-36
 
30 Przemek 30.. z tymi odebranymi nam ten jest 30. O Callciopoli nie będę się rozpisywał bo z Juve zrobiono wtedy kozła ofiarnego.
 
Aha czyli Juve jest czyste tak? nie kupowało meczy?



Na serio odebrano? to juve odebralo uczciwej druzynie,przez kupowanie sedziow,meczy



Wiesz co,potrafisz zarzucac wałki KSW czy tu i tam ,''walczysz'' na forum zeby werdykty byly sprawiedliwe,stoisz po dobrej stronie ale widze jak przychodzi do ulubionej druzyny to nie jestes obiektywny.To że juve wpadlo w koncu za te walki to bylo tak jasne dla mie jak RT Reema.Ciesz sie ze tylko tyle zdołali wychwicic walkow starej damy.Pewnie mozna bylo odebrac jeszcze treoche tytułów jakby kopali głebiej.Serio nie jest Ci wsytd co robili? zabili wloską lige ale ty tylko piszesz ze juve padło ofiarą..



Ciężko Ci przyznać że to bylo niesprawiedliwe?czy na serio wierzysz w ich niewinnośc?







Odpowiedz tylko na jedno pytanie-czy zasłużenie wygralo juve wtedy te 2 sezony? Po tym jak wyszlo te cale callciopoli?
 
@Przemek



pamiętasz dokładnie ta aferę? tylk oJuve było ukarane? Nie. Milan nie spadł wtedy tylko dlatego że Berlusconi był przy władzy, bo powinni także spaść, a cała wina spadła na Juve. Jasne powinni być zdegradowani, a Moggi dożywotnio wyrzucony z piłki. Z tym trudno się nie zgodzić. Boli mnie to że Milan który robił identyczne rzeczy dostał śmieszne ujemne punkty.



Odpowiadając na Twoje pytanie: Nie, nie wygrali zasłużenie.



528902_343727329014054_135708723149250_796580_1465933525_n.jpg
 
I to rozumiem i z tym się zgodze.Ale nie z twoim wczesniejszym postem ze to 30 scudetto i tyle.Po prostu dziwi mnie ze wiesz ze nie zasluzenie to poszlo to i tak piszesz ze juve zdobylo po raz 30 scudetto.
 
Zwycięstwo Jarzębin z Kocudzy w konkursie na polski hymn Euro 2012 wzbudziło spore emocje. Wiele osób uważa, że wybór tej piosenki to kolejna organizacyjna porażka. W jej obronie postanowił więc stanąć współautor, Michał Malinowski, który udzielił wywiadu stacji TOK FM.


O to chodzi, żebyśmy przestali się wstydzić. Na Euro i tak nie zaimponujemy niedokończonymi autostradami. Zaimponujemy naszą kulturą ludową: muzyką, bajkami, rzemiosłem, które jest na wsi
• przekonywał.






Czego to sie człowiek o sobie dowiaduje:-)
 
Aha czyli Juve jest czyste tak? nie kupowało meczy?



Na serio odebrano? to juve odebralo uczciwej druzynie,przez kupowanie sedziow,meczy



Wiesz co,potrafisz zarzucac wałki KSW czy tu i tam ,''walczysz'' na forum zeby werdykty byly sprawiedliwe,stoisz po dobrej stronie ale widze jak przychodzi do ulubionej druzyny to nie jestes obiektywny.To że juve wpadlo w koncu za te walki to bylo tak jasne dla mie jak RT Reema.Ciesz sie ze tylko tyle zdołali wychwicic walkow starej damy.Pewnie mozna bylo odebrac jeszcze treoche tytułów jakby kopali głebiej.Serio nie jest Ci wsytd co robili? zabili wloską lige ale ty tylko piszesz ze juve padło ofiarą..



Ciężko Ci przyznać że to bylo niesprawiedliwe?czy na serio wierzysz w ich niewinnośc?







Odpowiedz tylko na jedno pytanie-czy zasłużenie wygralo juve wtedy te 2 sezony? Po tym jak wyszlo te cale callciopoli






I w tym problem, że nie ma dowodów na to, że Juve kupowało mecze, zostali skazani niesłusznie i zdegradowani. Andrea Agnelli stara sie by oddano nam te 2 Scudetto. Teraz jest tam niezły cyrk bo niewiadomo co z tym zrobić. Ale nie chce się wgłębiać tutaj w szczegóły.





t: 0px; margin-bottom: 1em; margin-left: 0px; padding-top: 0px; padding-right: 0px; padding-bottom: 0px; padding-left: 0px; color: rgb(85, 85, 85); font-family: Verdana, 'BitStream vera Sans', Helvetica, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 19px; background-color: rgb(238, 238, 238); ">
Mimo działań Luciano Moggiego oraz innych skazanych w procesie Calciopoli nie istnieją dowody na to, że wynik końcowy sezonu 2004/2005 został wypaczony - orzekł Trybunał w Neapolu z sędziną Teresą Casorią na czele. Juventus więc prawidłowo zdobył scudetto, które zostało mu później odebrane!Wyrok w powyższej sprawie - dotyczącej również ściśle wyników sportowych z pamiętnych lat - zawarty jest na 558 stronach. Na stronach 84 i 85 tej ważnej dokumentacji Teresa Casoria podkreśla, iż "z przesłuchania wszystkich świadków wynika, iż nie istnieją dowody na to, że wypaczony został wynik końcowy sezonu sportowego 2004/2005". Kwestia zachowania Moggiego i innych to odrębna sprawa, za co zostali oni ukarani, w opinii Trybunału nie wpłynęło to na rezultaty osiągane w rzeczywistości na boisku. Teoria, która zniszczyła Juventus kilka lat temu, okazała się więc bez pokrycia.
W uzasadnieniu wyroku czytamy czarno na białym: Moggi i pozostali są winni zachowań takich jak: wykonywanie telefonów, zasiadanie do wspólnych kolacji oraz utrzymywanie relacji mających na celu zacieśnienie stosunków z osobami mającymi potencjalny wpływ na wynik meczów - takimi jak sędziowie oraz ich desygnujący. Nie jest to w żaden sposób równoznaczne jednak z jakimkolwiek ustawianiem meczów - bo do tego zdaniem sądu nie doszło.
Na tym jednak nie koniec. Sąd orzekł również, że desygnowanie sędziów na mecze Serie A odbywało się w sposób zupełnie prawidłowy. Nie było więc mowy o "ustawianych" losowaniach, o czym było głośno w trakcie Calciopoli. "Jak wykazała linia obrony w trakcie przesłuchania, losowania arbitrów na mecze ligowe nie były fałszowane
". W dalszych słowach czytamy między innymi, iż ściśle określona formuła losowań (odbywających się w obecności dziennikarza i notariusza) uniemożliwiała Bergamo i Pairetto ustawianie losowań.
Włoscy kibice Juventusu tym bardziej zaczęli domagać się zwrotu odebranych tytułów mistrzowskich, co więcej - są zdania, iż turyński klub, poszkodowany w całym procesie, powinien otrzymać sowite odszkodowanie za poniesione straty
 
Może trochę nie na miejscu











No i info trochę z przymrużeniem oka. Wg jednej z TV -La Sexta- Łukasz Piszczek znajduje się w kręgu zainteresowań Realu Madryt ...
 
Ladnie sie pozegnal z Polska:D



Nasi pilkarze do lat 17 remisuja 1 - 1 ze Slowenia. Technicznie nie zachwycaja ale przynajmniej duzo biegaja i walcza.



Obraniak 2 asysty dzisiaj
 
hahaha to sobie zrobil pozegnanie stilic xD



wiadomo, ze w legi zatrudnienia raczej nie dostanie :P
 
Back
Top