Piłka nożna

Emery masterclass. Bayern nawet nie pierdnal, a Villareal zmarnowal multum dogodnych szans.
dla mnie to villareal zmarnowal wiecej dogodnych szans niz bayern. Bayern zadnym strzalem nie zagrozil, co innego gospodarz, slupek, spalony.

Villareal mógł zabić ten dwumecz już dzisiaj, mieli takie okazje, że na spokojnie mogli to 3-0 wygrać.
 
I taki benzema na koniec kariery sie doczlapie do złotej piłki, a Robert 2 razy obrabowany kurwa mać:latajacaslomkaptysiowa:
 
Werner i Lukaku to miał być atak legenda na lata w Chelsea , a przy porywczym i twardym Tuchelu nie zaskoczy mnie out w lato tej dwójki. :lol: Ziyech, też musi uważać swoją drogą.

Benz co wsadził te 2 bramki to poezja.


Ogólnie United i Chelsea to ostatnio taki paradoks, że mam wrażenie że tam idzie co okno 200-400 mln, a i tak na koniec sezonu wychodzi , że trzeba nowych 3-4 grajków do ofu. :lol:
 
Tuchel gra lekko zmodyfikowaną wersję taki - taki, więc jak ma się w tym odnaleźć ciężki, mało zwrotny Lukaku, który musi się rozpędzić lub stać w polu karnym i czekać na wrzutki, na aferę. Z identycznego powodu, Grealish nie odpali w MC. Transfery totalnie z dupy. Zawodnicy naprawdę wiele potrafiący, ale kompletnie nie wpisujący się w filozofię gry obu trenerów.
 
Ploteczki
Den Haag nowym trenerem United od następnego sezonu.

Bayern wybrał Davida Nuneza jako następcę po erze Lewandowskiego.
 
Tuchel gra lekko zmodyfikowaną wersję taki - taki, więc jak ma się w tym odnaleźć ciężki, mało zwrotny Lukaku, który musi się rozpędzić lub stać w polu karnym i czekać na wrzutki, na aferę. Z identycznego powodu, Grealish nie odpali w MC. Transfery totalnie z dupy. Zawodnicy naprawdę wiele potrafiący, ale kompletnie nie wpisujący się w filozofię gry obu trenerów.


Lukaku tak naprawdę wrócił trochę z braku laku, bo obecnie jest straszny kryzys na pozycji nr 9 i nie było po kogo iść, a że Werner kasztani niemiłosiernie to wrócili po Lukaku który miał w PL 120 goli, jak widać znów wtopiono.

Sam jestem ciekaw co oni zrobią na nowy sezon bo na moje Werner i Lukaku są już spaleni. Pulisic-Mount-Havertz to na giga kluby za mało.


Ogólnie Chelsea to ma jakiś mega fatum, bo tam na 9 po Drogbie wypalił tylko Diego Costa. To jest, aż niesamowite i podchodzi pod jakieś kuriozum.
 
Last edited:
Lukaku tak naprawdę wrócił trochę z braku laku, bo obecnie jest straszny kryzys na pozycji nr 9 i nie było po kogo iść, a że Werner kasztani niemiłosiernie to wrócili po Lukaku który miał w PL 120 goli, jak widać znów wtopiono.

Sam jestem ciekaw co oni zrobią na nowy sezon bo na moje Werner i Lukaku są już spaleni. Pulisic-Mount-Havertz to na giga kluby za mało.


Ogólnie Chelsea to ma jakiś mega fatum, bo tam na 9 po Drogbie wypalił tylko Diego Costa. To jest, aż niesamowite i podchodzi pod jakieś kuriozum.
Tylko, że Lukaku te bramy ładował głównie w Evertonie, gdzie grano wybornie pod niego. Jak wyglądały jego wcześniejsze pobyty w Chelsea czy przygoda w ManU wszyscy wiemy. Ta sprzedaż Abrahama to była mega głupota, bo Tammy idealnie by się wpasował w koncepcje Tuchela, ale ja tam płakał nie będę, niech strzela ku chwale Giallorossich. Trio, które wymieniłeś wyżej nie wypali na dłuższą metę, bo jednak tiki-taka Guardioli i goście, których ma do grania tego typu mają znacznie większy potencjał kreowania czegoś dla kolegów niż taki Jorginho czy inny Kovacic, więc Pep może sobie pozwolić na granie bez typowej 9, a Tuchel już średnio
 
Ihor Bielanow zdobywca ZP w 1986 roku , jest na froncie.

1649332493790.png
 
Back
Top