Piłka nożna

Chcesz stawiać hajs na Polaków? Znowu młody będzie musiał walczyć o suchy chleb z łabędziami w parku.
#typerandrzej
:lesnarhappy:
Nie właśnie, miałem stawiać na Belgów, dlatego dopytałem. Ale chuja się znam na tym żałosnym niby sporcie więc nie będę stawiał nic, poszła stówa na Lobova :fjedzia:
 
Imho koleś nie jest wart 120 baniek. Widziałem może z 4 mecze, ale oglądałem materiały na jego temat i praktycznie wszystkie skróty meczów SLB i nie byłem pod wyjątkowym wrażeniem.
 
Imho koleś nie jest wart 120 baniek. Widziałem może z 4 mecze, ale oglądałem materiały na jego temat i praktycznie wszystkie skróty meczów SLB i nie byłem pod wyjątkowym wrażeniem.
Albo to genialny ruch Simeone, albo wymiana największej gwiazdy na młodzika z ligi portugalskiej.
 
Agent Joao Felixa dostanie 30% z tych 120 mln. Chore to jest.

Dla tej agencji to mega kasa, nie mają zbyt wielu klasowych zawodników. Z kontraktów wszystkich swoich graczy ta agencja tyle kasy nie dostała co z jednego Felixa.

Aż dziwne, że nie położył na niego łap Jorge Mendes, skoro on reprezentuje pół Portugalii i wielu klasowych graczy z Ameryki Południowej.
 
Barca w kosza właśnie sfrajerzyla się jeszcze bardziej niż ich koledzy w meczu z liv, chociaż myślałem że to już niemożliwe
 
Back
Top