Piłka nożna

Ten finał LN przypomina mi Euro 2004. Kiedyś to było... :jon:

Faktycznie, grali z sobą w półfinale Euro 2004. Zapomniałem o tym, a przecież wtedy Cristiano strzelał bramkę oraz pięknie uderzył Maniche.
Zapomniałem o tym, bo mi na myśl przyszła ta rzeź z MŚ 2006.
 
Pierwszy zły transfer Realu. Z klubu prawdopodobnie odejdzie Antonio Pintus odpowiedzialny za rewelacyjne przygotowanie fizyczne drużyny podczas pierwszej kadencji Zizou...

Jak widzicie dzisiejszy mecz? Skończy się nam wymówka w postaci wyniku? Bo tego, że styl będzie chujowy jestem pewien.
 
Jak widzicie dzisiejszy mecz? Skończy się nam wymówka w postaci wyniku? Bo tego, że styl będzie chujowy jestem pewien.
Ja jestem ciekaw czy ten napadzior z Izraela to serio taki kozak. Albo wygramy minimalnie albo dostaniemy srogi wpierdol - tak coś czuję.
 
Ja jestem ciekaw czy ten napadzior z Izraela to serio taki kozak. Albo wygramy minimalnie albo dostaniemy srogi wpierdol - tak coś czuję.

Gość gra w lidze chińskiej, więc raczej do kozaka mu daleko, ale póki co w naszej ogórkowej grupie załadował 7 bramek. Stawiam na remis, niestety nie okupiony spierdoleniem Brzęczka ze stanowiska...

Są składy, Wuuuuja jest niepodrabialny. Pewnie żeby nie kontuzja Recy to by też grał, bo w tej kadrze jest kurwa niewymienny.

62229157_2586464508051761_8104200157626630144_n.png
 
Pierwszy zły transfer Realu. Z klubu prawdopodobnie odejdzie Antonio Pintus odpowiedzialny za rewelacyjne przygotowanie fizyczne drużyny podczas pierwszej kadencji Zizou...

Jak widzicie dzisiejszy mecz? Skończy się nam wymówka w postaci wyniku? Bo tego, że styl będzie chujowy jestem pewien.
Stawka na Izrael jest bardzo wysoka, ale ostatnie 4 mecze wyjazdowe przejebali. Moze byc remis, ale porazki z taka druzyna raczej nie przewiduje.
 
Realizator chuj przełączył kamerę z Piątka jak robił PO PO PO. Rozstrzelać balasa. Na powtórkach też póki co nie chce tego pokazać.
 
Oni serio obcieli moment celebracji Piatka. Ja prdl brak slow. Myslalem, ze moze podczas meczu nie bylo czasu na dluzszy replay. Jakis glupi bylem.
 
ZIELU PASS JAK BECKHAM :o o:

Chociaż pewnie i tak Kowal w "Stanie Kadry" stwierdzi, że Zielu gówno grał i asysty po takiej piłce się nie liczą, bo strzał ważniejszy. No i z Grosikiem może wypić, nie to co z Piotrasem.
 
Gramy lepiej, bo:
a) Izrael to straszne ogórki
b) Wuja wprowadził kosmetyczne poprawki do swojej "strategii"
c) wypadek przy pracy
 
Back
Top