Piłka nożna



2019-05-23_093712.jpg


:cmgkeepgoing:
 
Świetny mecz. Wspaniała to drużyna ta Polska U20. Widać zgranie, przygotowanie fizyczne, taktyczne oraz wypracowane schematy. O technice już nawet nie wspominam. Klasa.
 
Ziomeczku siedzieliśmy niedaleko siebie:beer:
Ja dokładnie A1 rząd 16 :beer:.
Pierwszy raz byłem na nowym stadionie i całkiem fajnie to wygląda, choć nawet na starym była fajna widoczność przed erą nowych stadionów.
A co do meczu padają straszna, porażające jest jak nasi się tej piłki bali. Bramkarz podaje do obrońcy i wszyscy mu się dosłownie chowają. Może i chęci były ale brak pomysłu i wzięcia odpowiedzialności.
 
Ja dokładnie A1 rząd 16 :beer:.
Pierwszy raz byłem na nowym stadionie i całkiem fajnie to wygląda, choć nawet na starym była fajna widoczność przed erą nowych stadionów.
A co do meczu padają straszna, porażające jest jak nasi się tej piłki bali. Bramkarz podaje do obrońcy i wszyscy mu się dosłownie chowają. Może i chęci były ale brak pomysłu i wzięcia odpowiedzialności.
Ja byłem na A2 rząd 13, co do stadionu to regularnie chodzę na Widzew ogólnie na stadionie panuje fajna atmosfera a co do kopaczy to ::clintdis::.
 
Po tym co Valencia odpierdoliła w ostatnich minutach, pierwszy raz w życiu po przegranym finale mam dobry humor.

To było kurwa piękne, człapiący Busquets był jedynym piłkarzem na połowie Barcelony, fail roku.

:putinlaugh:


Vidal z Pique grali jako wysunięci napastnicy.
:waldeklaugh:
 
Po tym co Valencia odpierdoliła w ostatnich minutach, pierwszy raz w życiu po przegranym finale mam dobry humor.

To było kurwa piękne, człapiący Busquets był jedynym piłkarzem na połowie Barcelony, fail roku.

:putinlaugh:


Vidal z Pique grali jako wysunięci napastnicy.
:waldeklaugh:
W 3 minuty mogli zrobić 4-1 więc niech Barca się cieszy z takiego wyniku. Coutinho, Valverde i Alba do wymiany. Swoim stylem Valverde zabił całą siłę Barcelony. Coutinho cień samego siebie, a dali za niego chyba 150 baniek. Ogólnie Barcelona ma problem z napastnikami oprócz Suareza nie mają nikogo na wysokim poziomie. Wychodzenie jedenastka do Valencji z myślą o grze defensywnej to jakieś kurwa nieporozumienie. Dla mnie Vidal powinen grać od pierwszych minut, jest waleczny, umie się podłączyć do akcji i potrafi rozegrać dobrą piłkę z Messim. Mam nadzieję że Dembele wejdzie od przyszłego sezonu na dobrej kurwie, bo z 3 tytułów o które walczyli wygrali Ligę co nie jest jakimś wielkim zaskoczeniem. Zbyt pewni siebie, źle nastawieni i późne reagowanie na to co się dzieje na boisku trenera powodem klapy tego sezonu.
 
60934239_1181235248666757_5959423936750944256_n.png


Tego samego dnia rok temu Real zdobywał trzecią z rzędu ligę mistrzów i znajdował się na szczycie łańcucha pokarmowego świata futbolu... A teraz to tylko pan Stonoga może odpowiedzieć na pytanie o obecne położenie Realu.
 
Słyszałem, że Polacy u20 grają słabo, ale żeby piłkarze z Tahiti musieli naszym zawodnikom wręczać wisiory na szczęście to się nie spodziewałem:beczka:
 
Ale meczyk Milan vs SPAL 28 minuta i 2-1 dla Piątka, Milan musi wygrać żeby zagrac w LM Inter i Atalanta przejebac albo zremisować
 
Back
Top