Piłka nożna

hehe wiadomo bylo, ze w kazachstanie albo wygramy minimalnie albo bedzie remis, tyle, ze myslalem o 0:0, dac se wbic 2 bramy to lipa. lepsze zespoly niz Polska tam remisowaly ale nie dawaly sobie strzelic goli. kiedy nastepny mecz
 
14199409_578618778986925_7683510458049567136_n.jpg
 
wszyscy się przypierdalają do Milika ale ja podkreślam, że gosc co prawda marnuje te sytuacje ale przede wszystkim najważniejsze jest to, że je ma a gole same kiedyś przyjdą.

Dla mnie najchujowszy był Rybus, nie rozumiem czemu Jędrzejczyk nie grał skoro na euro imo byl jednym z najlepszych. Rybus w dodatku chyba nawet nie jest w optymalnej dyspozycji. Salamon tez tragedia, nie wiem czemu nie grał Pazdan ale juz lepszy bylby chyba Lewczuk.

Nawałka mógłby tez wprowadzić Teodorczyka za Milika, widac ze chlop w gazie

Tam gdzie zmiany w porównaniu z euro tam chuj i w efekcie 2:2. szkoda
 
wszyscy się przypierdalają do Milika ale ja podkreślam, że gosc co prawda marnuje te sytuacje ale przede wszystkim najważniejsze jest to, że je ma a gole same kiedyś przyjdą.

Dla mnie najchujowszy był Rybus, nie rozumiem czemu Jędrzejczyk nie grał skoro na euro imo byl jednym z najlepszych. Rybus w dodatku chyba nawet nie jest w optymalnej dyspozycji. Salamon tez tragedia, nie wiem czemu nie grał Pazdan ale juz lepszy bylby chyba Lewczuk.

Nawałka mógłby tez wprowadzić Teodorczyka za Milika, widac ze chlop w gazie

Tam gdzie zmiany w porównaniu z euro tam chuj i w efekcie 2:2. szkoda
Pazdan chyba mial jakis uraz i nie chcieli zeby go poglebil na sztucznej murawie. Cos tak chyba przed meczem Nawalka tlumaczyl.

Dochodzi jeszcze Krychowiak bez blysku i Zielinski, ktory jest a jakby go nie bylo i jest efekt. A Kapustka jak nie nabierze krzepy to szybko w Premership nie zagra..
 
Dla mnie najchujowszy był Rybus, nie rozumiem czemu Jędrzejczyk nie grał skoro na euro imo byl jednym z najlepszych. Rybus w dodatku chyba nawet nie jest w optymalnej dyspozycji. Salamon tez tragedia, nie wiem czemu nie grał Pazdan ale juz lepszy bylby chyba Lewczuk.

Rybus grał bo w teorii potrzebowaliśmy zawodników ofensywnych, dobrze grających w ataku pozycyjnym i którym piłka nie przeszkadza. Poza tym, Rybus jest lewonożny, nie musi przekładać piłki przy dośrodkowaniu jak Jędza. No, problem jest tylko taki że Rybus nie jest obrońcą pełną gębą co było widać. Salamon? Spokojnie były argumenty żeby go wystawić, ostatnio z Romą zagrał przyzwoity mecz + potrafi wyprowadzić piłkę, następna wartość dodana w ataku której szukaliśmy.
 
hehe wiadomo bylo, ze w kazachstanie albo wygramy minimalnie albo bedzie remis, tyle, ze myslalem o 0:0, dac se wbic 2 bramy to lipa. lepsze zespoly niz Polska tam remisowaly ale nie dawaly sobie strzelic goli. kiedy nastepny mecz

Przesledziłem ostatnie 10 lat i z zespołów lepszych niż Polska to zremisowała tam tylko Belgia (2:2) oraz dwukrotnie Austria (0:0)
 
Wszyscy znowu na Arka, a o Rybusie, który zawalił obie bramki i mało brakowało i by zawalił 2 następne tylko pojedyncze głosy.
 
Wszyscy znowu na Arka, a o Rybusie, który zawalił obie bramki i mało brakowało i by zawalił 2 następne tylko pojedyncze głosy.
Rybus zagral zle, bardzo zle, ale Ty akurat powinienes wiedziec, ze ogolowi zawsze latwiej krytykowac/chwalic napastnika niz obronce. ;)
 
Ktos tu kiedys mi wmawial, ze Krycha bez problemu bedzie mial pierwszy sklad. No i ma...
 
Lewy z 4 metrów na pustą bramkę przerzucił piłkę nad poprzeczką. Gdyby był to Milik to powstałoby zapewne 3tyś memów o trafianiu :penn:

Na szczęście wykorzystał sam na sam kilka minut później.
 
Ale Ławkowiak zjebał z wyborem klubu. Nic nie ujmując, ale Veratti klasa światowa, Matudi klasa wyżej, Motta ulubieniec wszystkich trenerów świata i Rabiott nadzieja francuskiej piłki i ulubieniec szejków. Marnie to widzę, mimo dzisiejszych 45 minut. Taka Sevilla, Liverpool czy Borussia to klubu na poziom Grzegorza. Nic wyżej i nic niżej.
 
Wy tu o jakimś pe es żre, a tymczasem w ekstraklasie nie ma już niepokonanych drużyn :)

Wisełka!!!!!!!!
 
Szkoda, że bez Aguero, no ale cóż... Siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i startujemy!

Jose vs. Pep :bleed:
 
Back
Top