Piłka nożna

Zlatan poza grą przez dziewięć miesięcy.

Jim White ze Sky podał, że Ibra nie zagra do końca sezonu, nie zaskoczyło to nas, mozna było się tego spodziewać. Ale godzinę później Gianluca Di Marzio podał znacznie gorzej brzmiącą informację. Zlatan ma pauzować do dziewięciu miesięcy.

:jon:
 
Półfinały Ligi Mistrzów 2016/17:
Real Madryt v Atlético Madryt
AS Monaco v Juventus FC.


Znowu Atletico.... Oby był finał Real vs Juventus.
Paradoksalnie Juve to wg mnie jedyny zespół, który może popsuć szyki Realowi w byciu pierwszą drużyną, która obroni tytuł, ale z drugiej strony nie zdziwię się, jak wtopią z Monaco. Z kolei Monaco wg mnie nie jest w stanie podskoczyć do Realu w finale. Atletico oceniam jako najsłabsze z tej czwórki.
 
Paradoksalnie Juve to wg mnie jedyny zespół, który może popsuć szyki Realowi w byciu pierwszą drużyną, która obroni tytuł, ale z drugiej strony nie zdziwię się, jak wtopią z Monaco. Z kolei Monaco wg mnie nie jest w stanie podskoczyć do Realu w finale. Atletico oceniam jako najsłabsze z tej czwórki.
W finale wszystko się może zdarzyć. Jeśli byłby to półfinał Real Monaco zdaje mi się, że Real byłby większym faworytem niż w finale.

A wracając do najlepszej ligi świata, jeśli dziś Wisła wygra w Gdyni (o co będzie bardzo trudno), to jesteśmy w grupie mistrzowskiej.
 
W finale wszystko się może zdarzyć. Jeśli byłby to półfinał Real Monaco zdaje mi się, że Real byłby większym faworytem niż w finale.

A wracając do najlepszej ligi świata, jeśli dziś Wisła wygra w Gdyni (o co będzie bardzo trudno), to jesteśmy w grupie mistrzowskiej.

Kibic Wisły ?
 
Niestety bez Furmana nasz środek pola leży i kwiczy :(
Mecz musiał być tak nudny, że w multitransmisji nie było prawie wcale relacji...a wystarczyło chociażby nie przegrać z Łęczną u siebie. Nic to, teraz byle się utrzymać.
:(
 
Jako fan PL czekałem kilkanaście lat na to aby w Match Of The Day uslyszeć dobre słowa o Polskim piłkarzu z pola.
O naszych bramkarzach było głośno (pozytywnie, jak i negatywnie), ale reszta nigdy nie zostawiła pozytywnego śladu.

Brawo Turbo.

P.S. Ma tyle samo asyst co Pogba :)
 
Neymar jednak nie zagra w El Clasico. Barcelona nie chce ryzykować.

Szkoda. Chciałem aby zagrał, bo zależy mi na pojedynku najlepszych, a nie na wygranej wszelkim kosztem. No i po ewentualnej wygranej nie będzie mi się chciało słuchać pierdolenia, że gdyby był Neymar to wygrałaby Barcelona.
 
Bekowa ta akcja Barcy z Neymarem :DC:

Tak se jadą :)

C-HSfO6XcAA6TaL.jpg

C-HSZjPXkAEQVCY.jpg


BTW Bale w podstawie, czuję ból dupy o Isco :)
 
Back
Top