Piłka nożna

http://sport.tvp.pl/29795103/mistrzynie-swiata-przegraly-z-pietnastolatkami

"Żeńska piłkarska reprezentacja Stanów Zjednoczonych rozpoczęła przygotowania do eliminacji igrzysk olimpijskich. Mistrzynie świata rozegrały sparing z męską drużyną FC Dallas do lat 15. Spotkanie zakończyło się... zwycięstwem chłopców 5:2."

:corn:

C8Gae6-W4AQ75DB.jpg
 
Leganes pozamiatało :pray:

17620296_10155088984444178_8583412706880505978_o.jpg


„Ło matko! E.T., Spock, Doraemon, Szatan Serduszko… A teraz musi odwiedzać nas CR7? Ogórki kontra kosmici”
 
Sobota, 8 kwietnia:

(13:00) Espanyol Barcelona – Deportivo Alaves (Eleven Sports)
(13:30) Tottenham Hotspur – Watford FC (C+ Sport 2 ; Piotr Domagała – Rafał Nahorny)
(15:00) Empoli FC – Pescara Calcio (Eleven)
(15:30) Górnik Łęczna – Wisła Płock (C+ Sport, nSport+ ; Tomasz Smokowski – Wojciech Jagoda)
(15:30) RB Lipsk – Bayer Leverkusen (Eurosport 2)
(16:00) Manchester City – Hull City (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)
(16:00) Nottingham Forest – Huddersfield Town (Eleven Extra)
(16:00) SV Ried – Rapid Wiedeń (Sportklub ; Łukasz Wiśniowski)
(16:15) Real Madryt – Atletico Madryt (Eleven Sports)
(17:00) Angers SCO – AS Monaco (Eleven)
(17:45) Górnik Zabrze – Olimpia Grudziądz (Polsat Sport ; Cezary Kowalski – Andrzej Iwan)
(18:00) Pogoń Szczecin – Arka Gdynia (C+ Sport ; Bartosz Gleń – Maciej Murawski)
(18:00) Atalanta Bergamo – US Sassuolo (Eleven Extra)
(18:30) AFC Bournemouth – Chelsea Londyn (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)
(18:30) Sevilla FC – Deportivo La Coruna (Eleven Sports)
(18:30) Bayern Monachium – Borussia Dortmund (Eurosport 2 ; Tomasz Lach – Radosław Gilewicz)
(18:30) Wolfsberger AC – Sportclub Rheindorf Altach (Sportklub ; Jakub Polkowski)
(19:00) Sheffield United – Newcastle United (Eleven)
(20:00) Olympique Lyon – FC Lorient (Eleven Extra)
(20:30) Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Wisła Kraków (C+ Sport ; Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski)
(20:45) Juventus Turyn – Chievo Werona (Eleven)
(20:45) Malaga CF – FC Barcelona (Eleven Sports)
(21:00) Stoke City – Liverpool FC (retransmisja) (C+ Sport 2 ; Edward Durda – Rafał Nahorny)
(22:00) D.C. United – New York City FC (Eurosport 2)

:goldi:
 
Gdzie najlepiej wykupić transmisję LM online? Z reguły kupowałem na sopcascie ale ostatnio strasznie zamulała transmisja. Jakie opinie o weeb.tv? Może jakieś inne serwisy?
 
Gdzie najlepiej wykupić transmisję LM online? Z reguły kupowałem na sopcascie ale ostatnio strasznie zamulała transmisja. Jakie opinie o weeb.tv? Może jakieś inne serwisy?

Weeb.tv spoko o ile miałeś tam wcześniej konto, bo czasami potrafią przygrać w chuja i pomimo wykupienia premium nie udostępnią Ci wszystkich kanałów. Natomiast ja zawsze mam Canal+ itd., tylko Eleven rzadko teraz tam streamują. Ale jeżeli chodzi o LM to nie powinieneś mieć żadnych problemów.
 
Back
Top