Piłka nożna

Mizernie dziś u21 wygląda, poza jedną klepką Bigosika z Kownackim nic nie gramy :(
Druga połowa to już dramat
 
Wczoraj a w sumie to dziś oglądałem na żywo Urugwaj - Brazylia 1:4 i były ŁKS-iak Paulinho ustrzelił
hat- trick :benny:
Szkoda że Urugwaj nie mógł straszyć swoimi dwoma działami z przodu bo grał tylko Cavani , ale ogólnie
dobry meczyk z dwoma ładnymi bramkami 1 Paulinho i lobem Neymara na 3:1 ale pożegnalnej brameczki Poldiego z meczu z Anglią na bank nie przebiją :lol:
 
Wielki smutek, czuje się jakby odszedł ktoś bliski. Jedyna osoba, która w ciągu 5 minut potrafiła mnie wkurwić, zirytować, zaciekawić a po drodze czegoś nauczyć. Dobrze Pawełek mawiał całe życie, że zostanie doceniony dopiero po śmierci.

 
Nigdy go nie lubiłem, wkurwiał mnie niemiłosiernie, dlatego też nie zostanę jego fanem tylko dlatego że zmarł. Niemniej jednak niech spoczywa w spokoju.
Tylko, że taki był ten jego niepowtarzalny styl. W wielu wywiadach wypominano mu, że się chwali tym kim jest, kim jest jego rodzina i jaki jest super, ale potrafił bez zbędnego ględzenia powiedzieć jaka jest sytuacja w Ekstraklapie, Reprezentacji, ocenić dosadnie piłkarzy. Był wkurwiający, ale pozytywnie. Nie tak dawno chyba w Stanie Futbolu opowiadał, że wyjebali go z komentatorki, bo wiedział, że mecz jest ustawiony i komentował żartem z takimi emocjami jakby finał LM. Nieraz przyznawał, że był pijany w pracy i kompletnie miał na to wywalone, bo jeszcze ciekawiej rozmowa szła, a rozmawiać lubił. Teraz większość dziennikarzy nawet nie podpisuje się pod tekstami, a on tym winem i lukrem ze słodyczy by je jeszcze oblał, żeby wiedzieli, że to on napisał, czy powiedział.

Jego fanem ciężko było zostać, nawet śmierć tego nie zmieni, ale na swój sposób oryginał w dziennikarstwie sportowym. Dyskusje z Mirosławskim w Asie jedne z najbardziej pamiętnych.
 
to, ze krytykowal nie czyni go jakimś wielkim junakiem bo wielu jest takich ktorzy wybijają się tylko na pierdoleniu i narzekaniu (np. Hajto, Kowalczyk).

Mnie też wkurwiał, był bucem i ignorantem. Jak czytam teraz o nim komentarze jakim to był wybitnym dziennikarzem to hmm...
 
Pawka to był gość. Żeby w mma był dziennikarz choć w połowie taki charyzmatyczny jak on to by było ciekawie. Niestety w mma mamy samych klakierow. Ten program z telefonami od widzów w Orange sport to był niezły sztos. Trzymaj się Pawełek.
 
Szkoda Pawła. Był naturalny w tym co robił i nie do podrobienia. Niech spoczywa w pokoju.
Pawka to był gość. Żeby w mma był dziennikarz choć w połowie taki charyzmatyczny jak on to by było ciekawie. Niestety w mma mamy samych klakierow. Ten program z telefonami od widzów w Orange sport to był niezły sztos. Trzymaj się Pawełek.
Dokładnie Pany! :beer:
 
niezly zonk, nagrac 500'setny odcinek OMS, a zaraz potem zejsc z tej planety, wszechswiat ma czasem zajebiste plany
 
skład na dziś
17498849_1412579002121948_1846021439537483670_n.png
 
Back
Top