Piłka nożna

XD

17191139_1253362628110967_732622672859740682_n.jpg
 
Co ta Barcelona zrobiła? O kurwa. Oglądałem sobie Nienawistną ósemkę i nie miałem czasu na pierdoły, więc wynik tylko sprawdzony na telegazecie i szok. Szapo ba!
 
Mam wrażenie, że w tym dniu Barcelona nie potrzebowała by nawet tych dwóch karnych, a PSG mogłoby wbić wcześniej tę bramkę z karnego, bo i tak by to Barcelona wygrała z 10-2. Byli w takim transie, że jakby było trzeba to by strzelili jeszcze więcej bramek. PSG po prostu stało w tym meczu zagubione jakby nie wiedzieli gdzie są. Pewnie w jakiejś biografii, któregoś z grających piłkarzy PSG w tym meczu można będzie przeczytać co tam się stało, ale mam wrażenie, że po prostu ich sparaliżowała Barcelona, zniszczyła ich trochę jak chociażby McGregor Alvareza. Że nie wiedzieli co w ogóle tam robią.

Druga sprawa to forma Aubameyanga, w tym sezonie jest łasy mocno na bramki i chyba podgarnie Robertowi króla strzelców. Fajnie, że się potrafił odblokować po takim meczu jaki miał w Lizbonie, bo to świadczy o mocnej psychice. No i ten Piszczu i jego asysta:applause:

Martwi mnie, że Ramos nie będzie mógł spać spokojnie, ale coś czuję, że to jeszcze bardziej wzmocni rywalizację Real - Barcelona w tym sezonie. A my lecimy dalej z projektem "Duodecima":dance:Trochę obawiam się Juventusu w 1/4, bo raczej na Barcelonę za wcześnie i UEFA o tym wie, albo będzie jakiś inny pojedynek hiszpański.
 
Martwi mnie, że Ramos nie będzie mógł spać spokojnie, ale coś czuję, że to jeszcze bardziej wzmocni rywalizację Real - Barcelona w tym sezonie. A my lecimy dalej z projektem "Duodecima":dance:Trochę obawiam się Juventusu w 1/4, bo raczej na Barcelonę za wcześnie i UEFA o tym wie, albo będzie jakiś inny pojedynek hiszpański.
UEFA jak zawsze ustawi losowanie i nie ma możliwości, że Barca już teraz wpadła na Real czy Bayern. Real z Bayernem też się nie spotkają.
 
Ma ktoś cały mecz do pobrania? Z góry dzięki.
http://livefootballvideo.com/fullmatch/europe/uefa-champions-league/barcelona-vs-psg-3 W sumie online, ale na upartego jakimś pobieraczem też zgarniesz link.

@Bafana Bafana, podobnie myślę. Ale, że hity muszą być to stawiam na Real/Barcelona - Atletico, albo Real-Juventus. Barcelona dostanie kogoś słabszego nawet i w postaci City albo Leciester jak awansują. Zwykle tak jest, że mocniejsi raz dostają kogoś lepszego, a raz słabszego. City w sumie może wpaść na Bayern ze względu na Pepa.
 
Po niezbyt emocjonującym meczu Realu we wtorek to co się działo wczoraj oraz dziś (szczególnie w wykonaniu Lyonu) było jedną pierdoloną piłkarską ucztą. Po tym co obaczyłem przez ostatnie 45 minut jestem za lyonem w tej lidze europy. Co pograli Tolisso, Valbuena, Ghezzal, Lacazette, Fekir to ich. Lcazette to w ogóle był całkowicie genialny. Podoba mi się ten Lyon z tyloma młodymi talentami.
 
Sędzia meczu Barcelona-PSG zawieszony, nie poprowadzi żadnego spotkania LM do końca sezonu, a może nawet i dłużej. Z tego co czytałem i wywnioskowałem to Infantino jest nieźle wkurwiony. Chociaż LM to rozgrywki UEFY, a nie FIFA, więc nie wiem czy ma jakiś wpływ na to.

Jedyny pozytyw tego skandalu jest taki, że szybciej wprowadzą powtórki video, bo Łysy z FIFA już to zapowiedział.
 
Sędzia meczu Barcelona-PSG zawieszony, nie poprowadzi żadnego spotkania LM do końca sezonu, a może nawet i dłużej. Z tego co czytałem i wywnioskowałem to Infantino jest nieźle wkurwiony. Chociaż LM to rozgrywki UEFY, a nie FIFA, więc nie wiem czy ma jakiś wpływ na to.

Jedyny pozytyw tego skandalu jest taki, że szybciej wprowadzą powtórki video, bo Łysy z FIFA już to zapowiedział.

Dziennikarze poprosili o komentarz szefa FIFA, Gianniego Infantino. Ten jednak nie chciał oceniać pracy arbitra. - Nie wiem czy decyzje sędziego były błędne czy nie - powiedział. Stwierdził jedynie, że mecz był niesamowity i niewiarygodny.
 
Dziennikarze poprosili o komentarz szefa FIFA, Gianniego Infantino. Ten jednak nie chciał oceniać pracy arbitra. - Nie wiem czy decyzje sędziego były błędne czy nie - powiedział. Stwierdził jedynie, że mecz był niesamowity i niewiarygodny.

Dorzucił, że trzeba szybciej wprowadzić powtórki wideo, to się uniknie takich sytuacji. To miał być komentarz do sytuacji z "faulem" na Suarezie.
 
Back
Top