Piłka nożna

po kiego ..... bilic ściągał payeta i murował.
zmiana w bramce też chyba nie wyszła na dobre.
szkoda, bo można było coś urwać dla tottenhamu.
a mike dean jest moim ulubiony sędzią od razu po lagunie z piłkarskiego pokera.
 
15094996_946169338817044_2826872556645653498_n.jpg
 
Last edited:
W programie "Partidazo" w radiu COPE ujawniono zapis rozmowy, która odbyła się w szatni Realu po ostatnim gwizdku arbitra. Dziennikarze podkreślili, że są to cytaty dosłowne, gdyż były one słyszalne dla wszystkich, którzy znajdowali się po meczu pod szatnią gości.

- Koke nazwał mnie pedałem. Powiedział: "Jesteś pedałem!". Odpowiedziałem mu: "Jak spotkamy się w Madrycie, to zobaczysz, co zrobię" - mówił do jednego z partnerów z zespołu CR7.
Na pytanie, co mógłby zrobić Koke, "Cris" przyznał: "Nic. Co ja mu mogę zrobić?". Po chwili jednak gwiazdor Realu dodał: Powiedziałem mu: "Tak, jestem pedałem, ale pełnym hajsu ty skurwysynu!".

http://sportowefakty.wp.pl/sportowy...koke-nazwal-mnie-ped-afera-po-derbach-madrytu

:penn:
 
Zapomniałem, że bolą Cię żarty z Kryśki :mamed: Dzień Wrażliwca na Cohones dzisiaj :DC:
Przyjebałem się bo Cie nie lubie i za każdym razem jak widzę jak coś piszesz to przypomina mi się akcja z Drągowskim Mysticu :DC: A żarcik naprawdę uroczy, na imprezach pewnie po Twoich dowcipach robi sie cicho, co kawalarzu? :))

Ps. Fajna sygna:mamed:
 
Przyjebałem się bo Cie nie lubie placku
Vice versa, choć po jakimś czasie usunąłem Cię z ignorowanych, bo raz coś rozsądnie napisałeś o MMA. W sumie dobrze, bo bawi mnie, jak się spinasz :)
A z Drągowskim - teraz bawi, ale poczekajmy parę lat.
 
Przyjebałem się bo Cie nie lubie placku i za każdym razem jak widzę jak coś piszesz to przypomina mi się akcja z Drągowskim Mysticu :DC: A żarcik naprawdę uroczy, na imprezach pewnie po Twoich dowcipach robi sie cicho, co kawalarzu? :))

Ps. Fajna sygna:mamed:
Problem w tym, że ciebie nikt nie lubi. Palnąłeś w tym temacie nieporównywalnie więcej debilizmów niż Mystic
 
Do ignorowanych? Musiałem Cię porządnie wkurwić :)

Suchar: a kim Ty kurwa jestes?:DC: Chcialbym sie do Ciebie jakos odniesc ale jestes tak charakterystyczny, ze ni chuja Cie nie znam :D
 
Do ignorowanych? Musiałem Cię porządnie wkurwić :)

Suchar: a kim Ty kurwa jestes?:DC: Chcialbym sie do Ciebie jakos odniesc ale jestes tak charakterystyczny, ze ni chuja Cie nie znam :D
Pewnie dlatego, że nie postanowiłem sobie wyróżniać się z tłumu upośledzeniem umysłowym. Jest czego gratulować
 
@TYTUS wrzucił dane na bęben i wyszło mu, że jest magnetyczna burza.
"Dzisiejszy poniedziałek może być dla was trudniejszy niż zwykle. I nie będzie to wina rozpoczynającego się, nowego tygodnia pracy.

Dziś bezpośrednio nad Ziemią znajdzie się olbrzymia dziura w koronie słonecznej. Powoduje ona wzmożenie prędkości tzw. wiatru słonecznego, który po dotarciu na naszą planetę spowoduje zmiany w magnetosferze popularnie zwane burzą słoneczną.

Burza o spodziewanej dzisiaj sile będzie miała wpływ na naszą elektronikę, może zakłócać działanie telekomunikacji oraz systemów satelitarnych. Problemy mogą sią pojawić w łączności komórkowej, systemach nawigacji satelitarnej, także GPS.

Amerykańskie Centrum Prognozowania Pogody Kosmicznej uspokaja, że dzisiejsza burza nie będzie na tyle silna, żeby spowodować skutki katastrofalne. Oprócz zakłóceń w działaniu urządzeń, można się jednak spodziewać negatywnego wpływu "wiatru słonecznego" na nasze samopoczucie. Możemy czuć rozdrażnienie, ból głowy, lub mieć problemy ze snem i z koncentracją.

Apelujemy zatem do wszystkich szefów i nauczycieli: bądźcie dziś wyrozumiali dla pracowników i uczniów. Zwłaszcza dla tych, którzy przyjdą do pracy lub do szkoły z głową owiniętą folią aluminiową :) "
 
"Dzisiejszy poniedziałek może być dla was trudniejszy niż zwykle. I nie będzie to wina rozpoczynającego się, nowego tygodnia pracy.

Dziś bezpośrednio nad Ziemią znajdzie się olbrzymia dziura w koronie słonecznej. Powoduje ona wzmożenie prędkości tzw. wiatru słonecznego, który po dotarciu na naszą planetę spowoduje zmiany w magnetosferze popularnie zwane burzą słoneczną.

Burza o spodziewanej dzisiaj sile będzie miała wpływ na naszą elektronikę, może zakłócać działanie telekomunikacji oraz systemów satelitarnych. Problemy mogą sią pojawić w łączności komórkowej, systemach nawigacji satelitarnej, także GPS.

Amerykańskie Centrum Prognozowania Pogody Kosmicznej uspokaja, że dzisiejsza burza nie będzie na tyle silna, żeby spowodować skutki katastrofalne. Oprócz zakłóceń w działaniu urządzeń, można się jednak spodziewać negatywnego wpływu "wiatru słonecznego" na nasze samopoczucie. Możemy czuć rozdrażnienie, ból głowy, lub mieć problemy ze snem i z koncentracją.

Apelujemy zatem do wszystkich szefów i nauczycieli: bądźcie dziś wyrozumiali dla pracowników i uczniów. Zwłaszcza dla tych, którzy przyjdą do pracy lub do szkoły z głową owiniętą folią aluminiową :) "

To już wiem czemu mam dziś takie sranie od rana :joe:
 
Back
Top