Piłka nożna

Też się denerwuje. Mam dość tych aktorów z Barcelony. Nie zdobyliby Ligi Mistrzów w 2009 roku i możliwe, że w 2011 gdyby nie pomoc sędziów
 
Bez względu na wynik już widzę jutrzejszy płacz piłkarzy Barcy, że Chelsea nie chciała z nimi grać w piłkę ...







Bezradność, tyle w tym temacie
 
@Gaara



Jest jeszcze Puchar Weszlo ... Króla :]



Ciekawe czy Pep po takim sezonie przedłuży kontrakt?
 
Jutro jeszcze się okaże ,że 100% finał Real -Barcelona skończy się finałem Bayern - Chelsea
 
juz sa najwiekszymi przegranymi, co oni moga wygrac, gowniany puchar? ja pierdole, jebana czelsi w dupe:(



@gambit mam nadzieje, ze przedluzy, bo on tam najbardziej pasuje
 
No i aktorzy odpadli :-) odpadli u siebie na stadionie kiedy mieli jednego zawodnika więcej :-)



Tens, conajmniej :D
 
Nie było ręki, choć nie jestem pewien, ale na 99% nie.







Trudno, nawet miszczom się zdarza ^.^
 
Messi przegrał mecz o finał :P miał 2 setki i zmarnował karnego, gdyby nie asysta to byłby jego najgorszy mecz w historii jaki widziałem. No cóż, nie w tym roku Barca, ale aż się prosi o zmiany kadrowe i rotacje w taktyce bo najwidoczniej przeciwnicy rozgryźli o co w tym wszystkim chodzi :) W finale wolałbym oglądać Barce, ale cóż. Chelsea nie zamuruje z Realem bo zawodnicy z Madrytu ćwiczą na treningach strzały z 20/25m, nie to co katalończycy.







ps. gdybym miał wskazać największego przegranego tego dwumeczu to bez chwili zawahania jest nim Pep, bezradny, nie potrafił ustawić zespołu w ciągu 180min by przebić "londyński mur".
 
Eeee kolego wyżej, to że wygrali z twoją Barcelona to nie znaczy, że ich obrażać możesz. Za obydwoma ekipami nie przepadam, ale to sędziowanie na Barce jest nie do zniesienia. Chyba skończą się zarty z Torresa... ;>
 
Gra Barcelony stała się przeiwdywalna do bólu, co z tego, że ocierają się o perfekcję w posiadaniu piłki, jak nic klarownego z tego nie wychoidz, barcelona potrzebuje świeżych ludzi, a nie nieopierzonych młokosów ze szkółki.



Dla mnie IMO mecze Barcy są strasznie nudne, jeszze rok czy dwa lata temu barzo fajnie się to oglądało, ale teraz bieda Panowie
 
nawet jak byla to i tak by to nic nie zmienilo


no jak ? jak reka to karny :) ,tak ojciec mówił bo poszedłem do kuchni i juz powtórki nie było.Nevermind osobiscie zaluje ze najladniej grajacej druzyny nie bedzie w finale
 
@Hang



Ale rozgryźli. Grać całym składem na szesnastym metrze to żadne rozgryzienie taktyki tylko postawienie muru i liczenie na jedną-dwie kontry w meczu. Normalnie chyba latami tą taktykę geniusze wymyślali.



Szkoda, że pogromca Milanu nie awansował.
 
Messi przegrał mecz o finał


mało tego.



messi przegrał złotą piłkę raczej definitywnie, chyba, że cristiano już w tym roku nie wyjdzie na boisko.



niestety, taki dwumecz.



dwa momenty rozluźnienia i dekoncentracji, dwa genialne podania lamparda, no i ta bramka ramireza- poezja.



nie wiem czego zabrakło barcelonie do awansu poza szczęściem.



gratulacje zwycięzcom.



ostatni czas to jakieś fatum: barca odpadła, jutro pewnie poleci bayern, w czwartek atletico, a jak do tego w piątek wygra najman to chyba powinienem przestać oglądać jakikolwiek sport... :-)
 
Back
Top