Piłka nożna

No i jak nie POLSKIE NAPOLI jak POLSKIE @mat01 ?!?!?!:bleed:

:mamed:


Real do 65 minuty już chyba 4 razy obił obramowanie bramki...
Kurwa, najlepszy zawodnik(Modrić) schodzi z boiska przy 1-1, Zizou chce być jak de Boer :benny:?
 
Last edited:
Milik 2 gole, Zieliński wchodzi i rozprowadz akcję po której pada bramkę, to się nazywa wjeżdżać z buta do nowego klubu.
 
Milik 2 gole, Zieliński wchodzi i rozprowadz akcję po której pada bramkę, to się nazywa wjeżdżać z buta do nowego klubu.
POLSKIE NAPOLI

tych komentatorów nie będzie się dało słuchać w meczu z Juve
 
kurwa Milik dwie brameczki, Zielniski wychodzi z akcją bramkową i co za mecz !!! nie jestem jakims fanem futbolu ale ten mecz bardzo mi się podobał. Bede ogladal Napoli, Arek juz chyba ma miejsce w składzie poki co
 
Tak trochę myślałem i mam pytanie do kibiców Juve @mat01 @malinowsky i inni, których nie pamiętam nicków albo po prostu nie zapamiętałem ich jako fanów Juventusu.

Czy cieszy Was słaba pozycja któryś rok z rzędu Waszego największego wroga (chyba), Milanu? Bo tak myślałem co by było, jak by Barcelona zaczęła zajmować 7-8 miejsca w lidze i Gran Derbi, nie byłoby rywalizacją dwóch topowych europejskich klubów. Wiadomo, że przez pierwsze dwa, trzy lata miałbym uciechę, ale co potem? Nie tęsknicie za tą rywalizacją, za tym że to były dwa najlepsze kluby na krajowym podwórku i to wzbudzało prawdziwe emocje? Wiadome, że piąte scudetto z rzędu cieszy najbardziej, ale czy przez ten upadek największego rywala, te zwycięstwa nie smakują trochę słabiej?
 
Tak trochę myślałem i mam pytanie do kibiców Juve @mat01 @malinowsky i inni, których nie pamiętam nicków albo po prostu nie zapamiętałem ich jako fanów Juventusu.

Czy cieszy Was słaba pozycja któryś rok z rzędu Waszego największego wroga (chyba), Milanu? Bo tak myślałem co by było, jak by Barcelona zaczęła zajmować 7-8 miejsca w lidze i Gran Derbi, nie byłoby rywalizacją dwóch topowych europejskich klubów. Wiadomo, że przez pierwsze dwa, trzy lata miałbym uciechę, ale co potem? Nie tęsknicie za tą rywalizacją, za tym że to były dwa najlepsze kluby na krajowym podwórku i to wzbudzało prawdziwe emocje? Wiadome, że piąte scudetto z rzędu cieszy najbardziej, ale czy przez ten upadek największego rywala, te zwycięstwa nie smakują trochę słabiej?
A co mnie inne kluby obchodza? Juz wystarczy mi przezywania prawdziwych emocji jak bylo 7 miejsce w lidze. Nie jest wina Juventusu, ze taki Milan czy Inter sa strasznie beznadziejnie prowadzone. Wroca do lat swietnosci to spoko, bedzie wieksza rywalizacja, ale nigdy nie powiem, ze im wspolczuje.

Nie wiem kto na sky sports komentuje athletic - barca, ale az milo posluchac takiego komentarza. Zero zbednego darcia mordy kiedy nie trzeba, rzeczowy komentarz.

BTW ZARAZ POLSKIE MONACO Z POLSKIM PSG (KRYCHA LAWKA, ALE NIEWAZNE)
 
@mat01

To, że dużo osób się cieszą ze słabszej dyspozycji największego rywala. Pamiętam, że ktoś tutaj pisał dość dawno, że jeszcze bardziej od Juventusu na pierwszym miejscu, cieszy go to, że Milan ma prawie dwa razy mniej punktów, stąd pytanie :)
 
@mat01

To, że dużo osób się cieszą ze słabszej dyspozycji największego rywala. Pamiętam, że ktoś tutaj pisał dość dawno, że jeszcze bardziej od Juventusu na pierwszym miejscu, cieszy go to, że Milan ma prawie dwa razy mniej punktów, stąd pytanie :)
To są dwa różne pytania. W dupie mam wyniki innych drużyn, ale mnie cieszy, że Juventus jest najlepszy, a nie że ktoś jest gorszy.
 
Back
Top