Piłka nożna

City jak dzieci we mgle. Nawet jak dowioza to 0-0 albo i strzela z jedna bramke to Real ich u siebie zje.

:joer:
 
Last edited:
Boring-gif.gif
 
Druga połowa trochę ciekawsza.
Na plus sędziowanie, bardzo dobrze prowadzone spotkanie przez Cakira.
Dla City to też świetny wynik, każda ich bramka sprawia, że Real musi strzelić o jedną więcej.
 
Nie wiem kiedy ostatni raz oglądałeś spotkanie Realu, ale chyba dość dawno, bo oprócz pierwszej połowy z Rayo i Villarealem, to od czasów Wolfsburga nie pamiętam aby zagrali coś chujowego. Do dzisiaj, ale ostatnie 5 minut daje nadzieje na ciekawszą drugą połowę. Tylko Vazqueza na boisku coś nie widać..

No tak wszystkie w sezonie pacze i może mi się przejadło :joe:
 
Pisze, że te konto jest nieaktywne albo zablokowane. Wczoraj miałem to samo. Mam premium na 3 to.
jak pierwszy raz wykupiles premium, to ci nie odblokuja wszystkich kanalow. musisz do nich napisac i oni ci powiedza, ze to nie od nich zalezy, a po paru dniach odblokuja
 
Niech będzie, ja nie skorzystam już więcej z ich usług.

Niestety, nie ma alternatywy na naszym rynku. Ty się ciesz, że kupiłeś na kilka dni, ja raz wykupiłem sobie na 2 miesiące i mnie tak w chuja zrobili.

Dzisiaj 1-1 Atletico vs Bayern.
 
Niestety, nie ma alternatywy na naszym rynku. Ty się ciesz, że kupiłeś na kilka dni, ja raz wykupiłem sobie na 2 miesiące i mnie tak w chuja zrobili.

Dzisiaj 1-1 Atletico vs Bayern.
wlasnie, przez to, ze nie wykupujecie caly czas, sa poblokowane.
 
@theMat @HubiSSJ3
Kolega polecił mi http://moje-filmy.tk
Tanio (chociaż ostatnio podnieśli cenę, ja po miesiącu testów wziąłem premium na 6mcy za około 50zł), mnóstwo kanałów, większość najpopularniejszych jest HD. Dostęp do TV jest poprzez program Kodi, albo inny, który obsługuje listy m3u.
Teraz zarejestrować można się tylko poprzez zaproszenie. Dajcie maila ma pw to Wam wyślę zaproszenie.
 
Saul, nasuwają się trzy wkurwiające pytania.
1. Jakim cudem nie poznali się na nim w szkółce Realu? #złodziejekanapek
2. Jakim cudem Boski woli powoływać Pedro czy Sergiego Roberto zamiast Saula do kadry?
3. Kiedy trafi do Barcelony?
 
Back
Top