Piłka nożna

Kiego chuja ten Casilla w Realu?! Przecieć on nawet nie jest lepszy od Keylora... Wybór był prosty - albo sprowadzenie De Gei albo gra Navas..
 
I tak uważam, że to bez sensu. De Gea byłby idealnym wyborem, wreszcie byłby golkiper na prawdziwie światowym poziomie, TOP 3. Bo od połowy 2012 takiego golkipera w Realu nie ma..

A Keylor jest kontuzjowany ciągle, będzie grał z urazem..
 
Ale pech Lecha, cala reszta byla do powiezienia przy odrobince szczescia. Z Bazyleą bedzie bardzo trudno.

Casilla spoko, solidny zmiennik a być może odpali jak Bravo w Barcy. Pamietam jeden mecz Realu z Espanyolem to ciągnął wszystkie piłki, CR z Ramosem po półgodzinny bombardowaniu kręcili głowami z niedowierzaniem. Malo tego, uważam że lepiej żeby De Gea przyszedł za friko za rok, niż teraz łożyć za niego kupe siana czyli koło 40 baniek.
 
@Arlovski
comment_XfNWIyPD3ogzDJJqouSBx74afM0wBdXL.jpg

:wink:
 
Mój błąd, myślałem, że już 4 runda. Ten Basel mnie zmylił. Rzeczywiście pech trafić tak wcześnie na tak klasowy zespół.
Sami sobie winni ze w poprzednich latach grali jak patalachy i nie sa rozstawieni, a za rok bedzie juz tylko gorzej (traca 10.900 pktow zdobyte w 10/11, a watpie ze w tym sezonie tyle zdobeda).
 
Hiszpanie mistrzami Europy U-19 i nikogo ze słynnej La Masii?
Gruby/Łysy/Spocony Benitezie dawaj Asesnio do pierwszej drużyny, a nie jakieś Jesy, Ruskie Denisy czy norweskie Dyzmy. Marco to jest chyba największy obecnie talent hiszpańskiej piłki, ciekawe czy Rafa ma jaja czy dadzą go na wypożyczenie?
 
Rok temu bez dobrego prowadzenia praktycznie z miejsca był jedną z czołowych postaci Realu. Jest talentem większym od Moraty, a ten już zdążył zrobić psikusa Realowi.
 
Jese to mega talent i do jego kontuzji ( zerwane ACL ) szlo wszystko zajebiscie, dostawal dużo szans, strzelal gole itp. Po kontuzji to w ogóle inny zawodnik, cień własnego siebie niestety :(
 
Z kronikarskiego obowiązku wspomnę że Lech wygrywa po bramce z rzutu wolnego Roberto Carlosa Barryego Douglasa 1-0.
Mecz z Bazyleą w środę 20:45

I takie tam pozdrowienia:


Ta Horda nie taka Zła :bayan:
 
3 minuta meczu i Cracovia już przegrywa z Wisłą. Strzelcem Mączyński, Nawałka już pewnie dzwoni z powołaniem...
 
Back
Top